Jon Jones aresztowany

Jak poinformowała właśnie strona MMAFighting, Jon Jones (MMA 26-1, 1NC) ponownie został aresztowany przez policję w Albuquerque. Tym razem za prowadzenie samochodu w stanie nietrzeźwości, za posiadanie broni (nie można jej mieć przy sobie będąc nietrzeźwym), za brak ubezpieczenia samochodu oraz otwartą butelkę wódki.

Według raportów, do których dotarł portal, policja zareagowała na strzały w okolicy. Znaleźli Jona Jonesa pijanego w samochodzie. Twierdził, że nic nie wie wystrzałach. Mimo nietrzeźwości, Jones poinformował funkcjonariuszy, że jeździł w tym stanie i zamierza kontynuować przejażdżkę. Przekroczył dozwoloną dawkę alkoholu dwukrotnie. Po przeszukaniu samochodu, znaleziono naładowany pistolet oraz otwartą butelkę wódki marki Recuerdo. Policja otworzyła śledztwo by dowieść czy broń Jonesa została użyta w jakimś przestępstwie.

Mistrz wagi półciężkiej wielokrotnie pakował się w kłopoty. Lista problemów z wymiarem sprawiedliwości Jonesa sięga 2011 roku. To właśnie wtedy po raz pierwszy został złapany za jazdę bez ważnego dokumentu uprawniającego do prowadzenia pojazdów. Rok później wbił się samochodem w latarnię w stanie Nowy Jork, a sąd udowodnił mu jazdę pod wpływem środków odurzających. Jones został wtedy skazany na karę grzywny oraz 90 dni zajęć z programem Victim Impact Panel, który uświadamia sprawcom wypadków, że jazda „na dodatkowym gazie”, może się bardzo źle skończyć.

Największy skandal jednak wybuchł w kwietniu 2015 roku, kiedy to Jones spowodował wypadek drogowy, po czym porzucił swój samochód i uciekł pieszo z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy rannym.

ZOBACZ: Ucieczka pieszo z miejsca wypadku oraz marihuana – nowe dowody obciążające Jona Jonesa

Sprawa z wykroczenia przerodziła się w przestępstwo, a w samochodzie Jona znaleziono marihuanę. Wobec takich dowodów UFC zdecydowało się odebrać Jonowi tytuł oraz zawiesić go w organizacji. Sprawa ta zakończyła się dla niego zadziwiająco łagodnie, dostał bowiem tylko kuratora oraz zalecono mu rozmawiać z młodzieżą o skutkach „złych decyzji” w życiu.

Niektórzy zawodnicy zaczęli już komentować sprawę tłumacząc, że w sumie to nic się nie zmieniło i Jones nadal jest Jonesem:

84 KOMENTARZE

 1. Jak to przeczytałem to myślałem że dziś prima aprilis.

  Oh ten Jon, mam nadzieję że teraz Janek o pas z Reyesem.

 2. Może Colba , Woodely i Cejudo to jedni z największych idiotów jeśli chodzi o samo pierdolenie ale Jones to największy życiowy idiota ever.

 3. Jak to przeczytałem to myślałem że dziś prima aprilis.

  Oh ten Jon, mam nadzieję że teraz Janek o pas z Reyesem.

  I Janek wali w tubę Reyesa, byłby nawet może faworytem

 4. Jon Jones, luty 2020:


  Czuję, że ten cały sztorm jest już za mną. To była interesująca przygoda, która nauczyła mnie wielu rzeczy. Jestem wdzięczny za te wszystkie lekcje, z których wyniosłem jakąś naukę. Bóg mnie przeprowadził przez to wszystko, najlepsze dni są przede mną. To właśnie teraz wiem, co to znaczy być prawdziwym ojcem oraz profesjonalnym atletą. Czuję, że wkraczam w tę odpowiedzialność, jestem tym podekscytowany.


  Byłem w takim miejscu, gdzie marnowałem swój talent, odkładałem go na bok, marnowałem to wszystko, co miałem. Wierzę, że na teraz jestem bardziej odpowiedzialną osobą względem swoich emocji i poczynań. Zmieniłem także swoje otoczenie.

 5. Zanim dojdzie do kolejnej gali UFC to wyjdzie i wejdzie jeszcze ze dwa razy, więc nie zestawiałbym na Waszym miejscu nowej walki o pas tak szybko

 6. Nie rozumiem jaki problem, jon sie zachowal bardzo racjonalnie w czasach pandemii. Wodka zeby sie odkazic, pistolet naladowany, zeby zajebac jakies chore koronawirusy po drodze, a ze chcial dalej prowadzic, wiadomo, przeciez z buta mial isc i sie zarazic? Pan Jones trzyma reke na pulsie.

 7. Hejterzy, czipsożercy z Cohones, nie macie prawa komentować dopóki nie wyskoczycie z Jonesem na mate.

 8. @Cloud ale tego Masvidala z tą jego wódką to na chuj żeś tam wstawił?

  Bo w samochodzie Jonesa znaleziono otwartą butelkę Recuerdo, alkoholu, który reklamuje Masvidal. Pomyślałem, że to taka ciekawa ciekawostka 🙂

 9. Bo w samochodzie Jonesa znaleziono otwartą butelkę Recuerdo, alkoholu, który reklamuje Masvidal. Pomyślałem, że to taka ciekawa ciekawostka 🙂

  Czyli to w takim razie akcja reklamowa z lokowaniem produktu.

 10. Jakim.. to trzeba byc zaprzeproszeniem ogarniętym żeby coś takiego odjebac w trakcie.. koronawirusa.

  Jaki to jest.. głupek…. Boże drogi.

  I chuj z tej walki.. chuj bombki strzelił w tej chwili panowie.

  TY CZARNY MURZYNIE TY.

  EHH.. Przepraszam moderację.

  Janek vs Reyes incoming.

 11. Ten dzban już się nie nauczy:no no:

  Jedyny pozytywny aspekt tej historii to że wspierał kolegę po fachu pijąc jego mezkal w aucie :juanlaugh:

 12. Znowu się zacznie wyciąganie Jona za uszy z tarapatów. Zanieczyszczone suplementy, naciągane decyzje i chuj jeszcze wie co. On się już nigdy nie nauczy.

 13. :juanlaugh:

  Zaraz będzie Reyes vs Błachowicz o pas XD

  I jeśli tak będzie, to potwierdzą się moje spekulacje po walce Janka z Santosem. Przewazały głosy, typu, że teraz Janek się już nie dogrzebie do TS-a, że zrobi sie kolejka itd. A ja wtedy napisałem cos w stylu, ze Janek moze na tym nawet skorzystać. Ze prędzej czy pozniej Jones albo ucieknie do HW albo wpadnie na dopingu lub znow cos odp… ze go zamkną, w czołowce sie zrobi luzniej, a Janek wtedy wyjdzie z cienia po paru wygranych dostanie TS-a z kims innym.

  Ps: nie chce mi sie szukac teraz ale cos w ten desen, sens ten sam

 14. Za pół roku jak sprawa przycichnie, do ostatniego już gotowego oświadczenia dopisze jedną linijkę :

  "Teraz na prawdę zrozumiałem swój błąd"

  Potem w paru wywiadach pobije się w pierś troszkę i za jakiś czas znowu odwali kaszanę.

  Ten gość po skończeniu kariery to będzie miał nie lada problemy. Taki nadmiar wolnego czasu spowoduje, że  taśmowo będzie popadał w tarapaty. W sumie to nawet mi gościa nie będzie szkoda. Świetny sportowiec – w mojej opinii w sumie GOAT, ale jako człowiek totalny kasztan.

 15. Dobrze.

  Janek postawi stempel na twarzy Dominiki jak na Koreju i się skończy cała ta drama i pierdalamento.

 16. I jeśli tak będzie, to potwierdzą się moje spekulacje po walce Janka z Santosem. Przewazały głosy, typu, że teraz Janek się już nie dogrzebie do TS-a, że zrobi sie kolejka itd. A ja wtedy napisałem cos w stylu, ze Janek moze na tym nawet skorzystać. Ze prędzej czy pozniej Jones albo ucieknie do HW albo wpadnie na dopingu lub znow cos odp… ze go zamkną, w czołowce sie zrobi luzniej, a Janek wtedy wyjdzie z cienia po paru wygranych dostanie TS-a z kims innym.

  Ps: nie chce mi sie szukac teraz ale cos w ten desen, sens ten sam

  Nie wiem czy twój ale bardzo podobny komentarz czytałem na forum 🙂

 17. Ten to jak czegoś nie odpierdzieli co jakiś czas to chyba chory jest :juanlaugh: wgl ten Jones nic w tym swoim pustym łbie nie ma tyle razy jakieś tam zatargi miał i nie wyciąga z nich żadnych wniosków :razz:utinlaugh:

 18. Znowu się zacznie wyciąganie Jona za uszy z tarapatów. Zanieczyszczone suplementy, naciągane decyzje i chuj jeszcze wie co. On się już nigdy nie nauczy.

  Przywilej kury znoszącej złote jajka. Jak przestanie być potrzebny UFC to dopiero wyląduje w pierdlu na lata 😆

 19. Znowu go wybroni UFC.  Jedyne co go usadzi w pierdlu to zabójstwo,  jest już niedaleko.

  Ja to się dziwię, że przy jego kolorze skóry w USA, nie siedzi w pierdlu z potrójnym dożywociem 😀

 20. Myślałem, że znowu ktoś odkopał jakiś temat, a to po prostu stary Jones :DC:

  Bez kitu, pierwsze co pomyślałem to, że ktoś odkopał stary temat. Od razu rzuciłem okiem na datę, aby się upewnić. Huehue, być może najlepszy zawodnik w młodej historii tego sportu, a jednocześnie jako człowiek kompletny cymbał, ale trzeba przyznać, że z nim nigdy nie jest nudno. Co tu dużo mówić, cały Jon. :DC::DC::DC:

 21. Cóż … tych, którzy są najbliżej Boga, diabeł kusi najbardziej. Nie wiem tylko czy w tym przypadku ta teoria zdaje test.

  Natomiast patrząc z drugiej strony, to wszystko można zrozumieć. Facet ma problemy ze sobą,  alko, dragi, panie to towarzystwa itd itd, temat wałkowany nie raz nie dwa. Ewidentnie nie gra coś w głowie, gościu potrzebuje pomocy bo wbrew temu co możecie tu pisać to Jon nie jest głupi, to inteligentny facet. Wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy wywiad. Różnica jest taka, że jest wyrachowany i ma w sobie coś z psychola jakby nie było. Widać też, że potrafi świetnie grać na emocjach i kłamać chyba nie muszę mówić jaki typ człowieka w tej chwili się rysuje? Tu już grubsza praca psychologa czeka, no i szczera chęć naprawy Jonesa. Niestety gościu ewidentnie traci kontrole nad swoim życiem, tu już musiałby chyba pójść całkowity odwyk na całe życie ze wszystkich środków + praca mentalna bo mogą być nawroty.

 22. Cóż … tych, którzy są najbliżej Boga, diabeł kusi najbardziej. Nie wiem tylko czy w tym przypadku ta teoria zdaje test.

  Natomiast patrząc z drugiej strony, to wszystko można zrozumieć. Facet ma problemy ze sobą,  alko, dragi, panie to towarzystwa itd itd, temat wałkowany nie raz nie dwa. Ewidentnie nie gra coś w głowie, gościu potrzebuje pomocy bo wbrew temu co możecie tu pisać to Jon nie jest głupi, to inteligentny facet. Wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy wywiad. Różnica jest taka, że jest wyrachowany i ma w sobie coś z psychola jakby nie było. Widać też, że potrafi świetnie grać na emocjach i kłamać chyba nie muszę mówić jaki typ człowieka w tej chwili się rysuje? Tu już grubsza praca psychologa czeka, no i szczera chęć naprawy Jonesa. Niestety gościu ewidentnie traci kontrole nad swoim życiem, tu już musiałby chyba pójść całkowity odwyk na całe życie ze wszystkich środków + praca mentalna bo mogą być nawroty.

  Tu może pomóc tylko pani psycholożka Rotkiel!!!

 23. Cóż … tych, którzy są najbliżej Boga, diabeł kusi najbardziej. Nie wiem tylko czy w tym przypadku ta teoria zdaje test.

  Natomiast patrząc z drugiej strony, to wszystko można zrozumieć. Facet ma problemy ze sobą,  alko, dragi, panie to towarzystwa itd itd, temat wałkowany nie raz nie dwa. Ewidentnie nie gra coś w głowie, gościu potrzebuje pomocy bo wbrew temu co możecie tu pisać to Jon nie jest głupi, to inteligentny facet. Wystarczy obejrzeć pierwszy lepszy wywiad. Różnica jest taka, że jest wyrachowany i ma w sobie coś z psychola jakby nie było. Widać też, że potrafi świetnie grać na emocjach i kłamać chyba nie muszę mówić jaki typ człowieka w tej chwili się rysuje? Tu już grubsza praca psychologa czeka, no i szczera chęć naprawy Jonesa. Niestety gościu ewidentnie traci kontrole nad swoim życiem, tu już musiałby chyba pójść całkowity odwyk na całe życie ze wszystkich środków + praca mentalna bo mogą być nawroty.

  Inteligentny to jest jego brat, który przez 8 lat zarobił oficjalnie 67 milionów ( a za dwa lata dojdzie do 98m bo na pewno go nie wytną ze składu, za dobry jest).

  https://www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/chandler-jones-9831/cash-earnings/

  Jon Jones nawet przy tajnych wpływach z PPV chyba 20 melonów nie przekroczył, a walczy dłużej, niż jego brat gra w futbol.

 24. Tu może pomóc tylko pani psycholożka Rotkiel!!!

  Nie wiem czy Rotkiel (pierwsze słyszę) czy jakiś inny pojebaniec z książką psychologii, ale sam sobie z tym nie poradzi i tu ucieczka w trening na niewiele się zda. Bo będzie to tylko czasowe.

 25. Inteligentny to jest jego brat, który przez 8 lat zarobił oficjalnie 67 milionów ( a za dwa lata dojdzie do 98m bo na pewno go nie wytną ze składu, za dobry jest).

  https://www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/chandler-jones-9831/cash-earnings/

  Jon Jones nawet przy tajnych wpływach z PPV chyba 20 melonów nie przekroczył, a walczy dłużej, niż jego brat gra w futbol.

  Wiesz ilu jest inteligentnych ludzi, którzy robią głupie rzeczy? Jest udowodnione, że takie osoby są bardziej narażone na takie "skoki w bok". Pieniądze nie mają tutaj nic do gadania. Brak umiejętności zarządzania finansami jest jedną z cech psychopatów. Inaczej mówiąc, wpierw robią potem myślą. Jak dla mnie mówiąc wprost Jones ewidentnie ma zadatki na takowego.

  btw. Tak na marginesie, ilu zawodników jest w stanie bezwzględnie okopywać kolana przeciwnika licząc się z tym, że może mu zakończyć karierę? Pomyślcie przez chwile

 26. Jak nie USADA to policja. Uwzięli się na chłopaka.Napił się bo w ten sposób każdy wie, że najlepiej zapobiec zarażenia się wirusem. Jechał samochodem, aby zapobiec kontaktu z innymi osobami( w odróżnieniu od podróżowania autobusem czy nawet taksówką) i tym samym zapobiec potencjalnego rozprzestrzeniania się choroby.

  Odnośnie posiadania broni to całkowicie nie wiem jaki problem. To co, już nie można ludziom posiadać broni? Co się dzieje z tym krajem? Dla tych wszystkich jego hejterow co zaraz powiedzą, że on nie może mieć broni ze względu na wyrok w zawieszeniu napiszę tylko, że to BS. Wiadomo, że jak człowiek  najebany to jest bardziej bezbronny a nic nie zapewnia poczucia bezpieczeństwa jak broń za pazuchą .

  #freeJBJ

 27. Inteligentny to jest jego brat, który przez 8 lat zarobił oficjalnie 67 milionów ( a za dwa lata dojdzie do 98m bo na pewno go nie wytną ze składu, za dobry jest).

  https://www.spotrac.com/nfl/arizona-cardinals/chandler-jones-9831/cash-earnings/

  Jon Jones nawet przy tajnych wpływach z PPV chyba 20 melonów nie przekroczył, a walczy dłużej, niż jego brat gra w futbol.

  Ale to JJ jest absolutnym królem dżungli. Kto wzbudza większy postrach pizdowaty Chandler czy Jonny killer Jones?

  Zresztą czy ma się 30mln czy 100mln uważam, że poziom życia nie będzie się drastycznie różnił, po osiągnięciu pewnego pułapu za dużo się już nie zmienia. Co można sobie potem kupić i właściwie to po co, wyspę?

  Ta część jego charakteru to właśnie ten pierwiastek, który powoduje, że jest najlepszy na świecie.

  Nie sądzę, że jest mocniejszy psychicznie zawodnik niż JJ. Do tego trzeba być lekko jebniętym i taka prawda.

 28. Lubię Amerykański wymiar sprawiedliwości, jesteś znany i masz kasę… możesz wszystko.

  Ten głupi dindu powinien mieć dożywotni zakaz siadania za kółko. A każde następne złapanie go odsiadka w pierdlu bez zawiasów.

 29. Ale to JJ jest absolutnym królem dżungli. Kto wzbudza większy postrach pizdowaty Chandler czy Jonny killer Jones?

  Zresztą czy ma się 30mln czy 100mln uważam, że poziom życia nie będzie się drastycznie różnił, po osiągnięciu pewnego pułapu za dużo się już nie zmienia. Co można sobie potem kupić i właściwie to po co, wyspę?

  Ta część jego charakteru to właśnie ten pierwiastek, który powoduje, że jest najlepszy na świecie.

  Nie sądzę, że jest mocniejszy psychicznie zawodnik niż JJ. Do tego trzeba być lekko jebniętym i taka prawda.

  W Stanach futbol amerykański jest dużo popularniejszy od UFC i innych sportów walki. Jak dla mnie Jon Jones skończy na emeryturze jak Mike Tyson, będzie reklamował jakieś Dr. Peppery i robił z siebie pośmiewisko. I już nikt nie będzie o nim pamiętał jako o królu dżungli bo przyjdą następni.

 30. W Stanach futbol amerykański jest dużo popularniejszy od UFC i innych sportów walki. Jak dla mnie Jon Jones skończy na emeryturze jak Mike Tyson, będzie reklamował jakieś Dr. Peppery i robił z siebie pośmiewisko. I już nikt nie będzie o nim pamiętał jako o królu dżungli bo przyjdą następni.

  Chciałbyś być na stare lata tak biedny jak Mike Tyson.

  O Tysonie pamięta cały świat o jakimś tam zawodniku futbolu amerykańskiego jakaś część amerykanów.

  Tyson pomimo bankruta świetnie sobie radzi a to black a to marychę pędzi na niby leczniczy użytek, schudł chłopina, ciągle gdzieś lata po całym świecie, zapraszany na każdą galę, więc  :najmancoty:

 31. ah, właśnie miałem wklejać

  Jon jest najlepszym przykładem na to, że policjanci w USA są na misji zabijania biednych czarnych chłopaków więc walczcie i ratuj się kto może,

  jeśli spokojnie wykonujesz polecenia, to nawet pijany, uzbrojony i wyszkolony Murzyn, który (dla obeznanych z tematem) może być z automatu uznany za ekstremalnie niebezpiecznego, wyjdzie z zatrzymania całym i zdrowym,

  wielkie kłamstwo i manipulacja ma obecnie miejsce w USA i prowadzi do niczego innego niż wojna rasowa…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.