Błachowicz Jones

Ruszamy z akcją wsparcia w mediach społecznościowych dla Jana Błachowicza, który stara się o pojedynek mistrzowski z Jonem Jonesem! Używamy hashtagu #JanVsJon – pomóżmy razem Jankowi dostać wymarzoną walkę o pas UFC!

PRZYPOMINAMY: Zróbmy to! – Jan Błachowicz wyzywa Jona Jonesa

Jedyne co należy zrobić to opublikować wpis na Twitterze z głównym hashtagiem akcji #JanVsJon. Dodatkowo warto dopisać hashtag #UFC244. Wskazuje on na potencjalne miejsce walki Błachowicza z Jonesem – listopadową galę w Madison Square Garden. Oznaczamy również konta @danawhite @Mickmaynard2 @ufc @JanBlachowicz @JonnyBones. Bardzo ważne jest podawanie dalej wpisów innych użytkowników, aby akcja uzyskała jak największy rozgłos.

Przykłady:

Jan Błachowicz na gali UFC 239 wygrał bardzo ważną walkę. Znokautował w fantastycznym stylu byłego mistrza UFC i Strikeforce Luka Rockholda. Tym samym pokrzyżował plany zorganizowania super-walki Rockhold vs Jones, którą największa na świecie organizacja MMA zapewne miała w planach gdyby wynik starcia Polaka, poszedł w drugą stronę.

Fani z Polski mogą zaproponować Błachowicza jako kolejnego kandydata do starcia z Jonem Jonesem. Nawet jeśli nie przejdzie ta kandydatura, to Jan otrzyma wsparcie i rozgłos, który jest równie ważny przy takich walkach, jak bilans na koncie, a amerykańscy fani kolejny raz zarejestrują nazwisko Błachowicz.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.