Ellenberger

(Fot. Dave Mandel / Sherdog.com) Niedoszła walka wieczoru gali UFC Fight Night w Singapurze pomiędzy Jakiem Ellenbergerem (MMA 29-7, UFC 8-3, 5. w rankingu MMARocks)  i Tarekiem Saffiedine’em (MMA 15-3, UFC 1-0, 15. w rankingu MMARocks) została ponownie zakontraktowana przez największą organizację na świecie na galę UFC 172: Jones vs Teixeira, 26 kwietnia w Baltimore. Z oryginalnego zestawienia Amerykanin został wyłączony z powodu kontuzji.

Dla „Juggernauta” będzie to pierwsza walka od lipca 2013 i bezbarwnej porażki w starciu z Rorym MacDonaldem. Wcześniej Ellenberer zapisał do swojego rekordu efektowne zwycięstwo nad Nate’em Marquardtem i punktową wygraną nad Jayem Hieronem.

Były mistrz Strikeforce Saffiedine czekał na swój debiut w UFC prawie rok. Po przejęciu zawodników kalifornijskiego organizacji Belg z powodu różnych problemów zdrowotnych pojawił się w dużym Octagonie dopiero na niedawnej gali UFC w Singapurze, gdzie po emocjonującym pojedynku zwyciężył w pięciu rundach twardego Koreańczyka Gyuna Gyu Lima.

Wstępna rozpiska UFC 172.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.