Israel Adesanya na UFC 253 kolejny raz obronił swój pas mistrzowski kategorii średniej UFC. „The Last Stylebender” pokonał w świetnym stylu Paulo Costę przez TKO. Zobaczcie jak wygraną celebrował aktualny posiadacz tytułu mistrzowskiego w dywizji do 84 kilogramów.

26 KOMENTARZE

 1. Od Costy był 2 klasy wyżej. Costa tu duże dziecko które nabiera pokory. Jak chodził po oktagonie to wyglądało, jakby ciężki był na nogach. Wyglądało jakby nawet nie próbował, bo murzyn jak sprężyna przy nim.

 2. Myślałem, że będzie o celebracji nad tyłkiem pobitego Costy. Chyba nie widziałem jeszcze w oktagonie czegoś równie obleśnego. Jeśli ta komisja sportowa ma choć odrobinę godności, to akurat za takie zachowanie powinni wpierdolić mu gigantyczną karę. Mistrz świata zachowuje się jak jakiś kurwa nie wiem… Brak słów na to. I jestem w szoku, że nikt o tym nawet nie gada.

 3. Myślałem, że będzie o celebracji nad tyłkiem pobitego Costy. Chyba nie widziałem jeszcze w oktagonie czegoś równie obleśnego. Jeśli ta komisja sportowa ma choć odrobinę godności, to akurat za takie zachowanie powinni wpierdolić mu gigantyczną karę. Mistrz świata zachowuje się jak jakiś kurwa nie wiem… Brak słów na to. I jestem w szoku, że nikt o tym nawet nie gada.

  Komisja sportowa w Abu Żabi? Nie wydaje mi się, że taka w ogóle istnieje.

 4. Mistrz świata zachowuje się jak jakiś kurwa nie wiem.

  Jak zawsze :fjedzia:

  Przecież to był zawsze wsiur.

  Te instynkty może wyciszyć, ale się ich nie pozbędzie.

 5. Pierwsze co mi się rzuciło w oczy, gdy patrzyłem na niego to potworne gino na prawym sutku…Straszne, ale oczywiście "czyściutki" – haha

 6. Myślałem, że będzie o celebracji nad tyłkiem pobitego Costy. Chyba nie widziałem jeszcze w oktagonie czegoś równie obleśnego. Jeśli ta komisja sportowa ma choć odrobinę godności, to akurat za takie zachowanie powinni wpierdolić mu gigantyczną karę. Mistrz świata zachowuje się jak jakiś kurwa nie wiem… Brak słów na to. I jestem w szoku, że nikt o tym nawet nie gada.

  To też zrobiłem, bo zobaczyłem wideo.

 7. Myślałem, że będzie o celebracji nad tyłkiem pobitego Costy. Chyba nie widziałem jeszcze w oktagonie czegoś równie obleśnego. Jeśli ta komisja sportowa ma choć odrobinę godności, to akurat za takie zachowanie powinni wpierdolić mu gigantyczną karę. Mistrz świata zachowuje się jak jakiś kurwa nie wiem… Brak słów na to. I jestem w szoku, że nikt o tym nawet nie gada.

  To też zrobiłem, bo zobaczyłem wideo.

  Costa nazywał Adesanye swoją suczką więc go Izzy podsumował. Mało elegancko, choć dosadnie. Trochę jak tbagging w Call of Duty. Zachowania nie pochwalam, ale rozumiem.

 8. Costa nazywał Adesanye swoją suczką więc go Izzy podsumował. Mało elegancko, choć dosadnie. Trochę jak tbagging w Call of Duty. Zachowania nie pochwalam, ale rozumiem.

  Mam bardzo podobnie.

 9. Myślałem, że będzie o celebracji nad tyłkiem pobitego Costy. Chyba nie widziałem jeszcze w oktagonie czegoś równie obleśnego. Jeśli ta komisja sportowa ma choć odrobinę godności, to akurat za takie zachowanie powinni wpierdolić mu gigantyczną karę. Mistrz świata zachowuje się jak jakiś kurwa nie wiem… Brak słów na to. I jestem w szoku, że nikt o tym nawet nie gada.

  Nie badz cipeusz. Fajnie go zalatwil. Koles duzo krzyczal skonczyl go ladnie i na koniec upokorzyl go ze go zapina. Zrobil z niego szmate mi sie to podoba.

 10. Nie badz cipeusz. Fajnie go zalatwil. Koles duzo krzyczal skonczyl go ladnie i na koniec upokorzyl go ze go zapina. Zrobil z niego szmate mi sie to podoba.

  Nie ma nic ładnego w "zapinaniu faceta". Grubas wiesz, że Cię lubię, ale skoro mi mówisz, że to cipowate, że jestem zniesmaczony, to muszę Ci powiedzieć, że to strasznie pedalskie, że uznałeś to za fajne. No kurwa najebał go jak amatora przed całym światem, czego można chcieć więcej? Ilu było gości krzyczących trzysta razy bardziej niż Costa? Usman miał na Kolbę wsiąść albo Masvidal martwego Bena przyatakować? Nie jesteśmy w jakimś więzieniu dla psychopatów, nikogo tu nie interesuje kto jest czyją suką. Albo jak silne pociągi homoseksualne mają różni zawodnicy, którzy chcą innych typów gwałcić czy robić im dzieci w ringu. W sensie jak mają takie skłonności to ich rzecz, ale pokazywanie tego w ten sposób, w jaki zrobił to Adesanya jest obrzydliwe. W moim odczuciu on sto razy bardziej upokorzył siebie niż Costę.

 11. Fight IQ ma dobre, chce walczyć często i z najlepszymi, ale i tak jest zwykłym dupkiem

  Może i jest dupkiem właściwie nie może ale na pewno jest dupkiem ale z Costy zrobił swoją dzi*ke jakby nie patrzeć

 12. Grubas wiesz, że Cię lubię

  :beer:

  W moim odczuciu on sto razy bardziej upokorzył siebie niż Costę.

  Zdania nie zmieniam ziomus choc wiem o co Tobie chodzi. Dla mnie z typa zrobil swoja dziwke i tak to odbieram. Jakbym byl na miejscu Costy i gdybym to pozniej zobaczyl to bym sie wkurwil na maxa ze nie dosc ze przegralem po ciosach to jeszcze typ chcial mnie zapiac no kurwa ponizenie najwyzszych lotow… kazdy to odbiera na swoj sposob dla mnie upokorzyl go jak chuj.

 13. Sęk w tym, że Costa nie zasłużył raczej na takie potraktowanie. Jego gadka przed walką, to było zwykłe gadanie przed walką, jakich pełno. Jak się widzieli na żywo, to Costa zachowywał się wręcz jakby spotkał swojego idola, cieszył japę jak dziecko, więc mi go nawet trochę szkoda, że go idol tak potraktował. A sam Izzy pokazał, że chyba nie jest taki bulletproof na mentalne gierki jak opowiada, skoro musiał w ten sposób odreagować. Musi chyba po prostu dojrzeć do tego i tyle.

 14. Nie badz cipeusz. Fajnie go zalatwil. Koles duzo krzyczal skonczyl go ladnie i na koniec upokorzyl go ze go zapina. Zrobil z niego szmate mi sie to podoba.

  Ty się widze nie pierdolisz w tańcu kolego 😆

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.