narkotyki-policja-materla

Przemyt kokainy z Aruby, haszyszu a także handel tytoniem i nielegalnymi papierosami – to główne zarzuty stawiane zatrzymanym osobom, które miały współpracować w ramach zorganizowanej grupy przestępczej. Jak wiadomo, wśród zatrzymanych osób są zawodnicy MMA.

W akcji zatrzymań wzięło udział 300 funkcjonariuszy, którzy jednocześnie weszli do 40 wcześniej wytypowanych lokalizacji, w czterech województwach: zachodniopomorskim, dolnośląskim, mazowieckim i wielkopolskim. Zatrzymano w sumie 21 osób.

Policja sklasyfikowała wytypowane osoby, jako grupę o charakterze zbrojnym. Podczas rozwiązywania konfliktów z innymi przestępcami mieli oni używać broni palnej, w tym karabinów AK-47.

Grupa była rozpracowywana od początku tego roku. Kluczowa okazała się ekshumacja kuriera narkotykowego, który zmarł w 2012 roku. Jego sekcja zwłok ujawniła w przewodzie pokarmowym 12 pakietów z płynną substancją, z której – po dodaniu wypełniaczy – można wyprodukować siedem kilogramów czystego narkotyku o wartości rynkowej około dwóch milionów złotych.

Prokuratura Okręgowa w Poznaniu skierowała do sądu wnioski o tymczasowy areszt dla 18 zatrzymanych osób. Całej grupie zarzuca się przemyt co najmniej 40 kilogramów kokainy o wartości ok. 14 mln zł i 200 kg haszyszu. Straty Skarbu Państwa z tytułu obrotem nielegalnymi papierosami wyniosły ok. 17 mld zł.

Podejrzanym grozi do 15 lat więzienia.

Poniżej film z zatrzymania opublikowany przez wielkopolską policję.

Dziennikarz MMARocks i konferansjer, lub jak kto woli ring announcer. Jeśli nie trzyma mikrofonu w ręku, to siedzi przed innym w studiu nagraniowym i podkłada głos do kolejnego spotu... pewnie w tej chwili też.

171 KOMENTARZE

 1. Teraz juz powinno byc ok. To moja wina. Kiedy to nie jest prosty YouTube jestem w osadzaniu zwyczajnie cieniutki.

  I przy okazji – to jeden z bardziej przykrych newsów jakie przyszło mi napisać 🙁

 2. Teraz juz powinno byc ok. To moja wina. Kiedy to nie jest prosty YouTube jestem w osadzaniu zwyczajnie cieniutki.

  I przy okazji – to jeden z bardziej przykrych newsów jakie przyszło mi napisać 🙁

  za jakis czas wyjdzie, glowa do gory

 3. 17 MLd złotych? A Niedawno w wywiadzie mówił że nie wie czy poleci do Stanów , bo to są jednak duże koszta  :joe:

 4. Teraz juz powinno byc ok.

  Nadal nic nie widać ale nie martw się, wybawiłem cię z problemów. Od czego ma  się e-przyjaciół 🙂

 5. Jaka kolekcja zegarków i $$-życie jak w Madrycie 😀 nadzieje matka głupich, ale mam nadzieje ze okaze sie nie winnym!

 6. Jaka kolekcja zegarków i $$-życie jak w Madrycie 😀 nadzieje matka głupich, ale mam nadzieje ze okaze sie nie winnym!

  Michał jako zwykły członek grupy chyba nie bawił się kasą tak jak góra?

 7. Kurde ten tekst czytam już 10 raz. 15 tematów o tym samym. @Szady weźcie to zlepcie w jeden, bo osobiście zanim ten artykuł się pojawił wrzucałem link do strony z tym samym tekstem i filmem. Już nie wiadomo gdzie pisać i czytać, bo w każdym można dorzucać te same wypowiedzi.

 8. KSW 50 ten utwór z teledyskiem z Materla nazwa gali Powrót Króla i mamy rekord PPV i wypełniony stadion narodowy.

 9. Niedawno Włodarczyk narzekał, jak to przepieprzył całą kasę na głupoty. Trochę tego wymienił, a nie były to jakieś super ekstrawaganckie wymysły: dwa motory dwa lata pod rząd, które sprzedał ze sporą stratą;  nagłe wypady z Warszawy do Sopotu na obiadki i potem dwa, trzy dni w hotelu itp.

   Zakładam, że taki Diablo zarobił na boksie "trochę" więcej niż Materla.

  To powyżej odnosi się do tych komentarzy, dziwiących się, że potencjalnie mógł coś robić nielegalnego, "przecież w KSW zarabiał takie kokosy". Chyba jednak nie do końca. Wystarczy spojrzeć na jego mieszkanie – jakieś super wypasione to raczej nie jest.

 10. Jak widać na filmie z zatrzymania, kolega z Poznania miał trochę więcej rozumu w głowie i sam otworzył drzwi, nie musieli mu wypierdalać drzwi, nie musieli strzelać taserem a on sam nie musiał pierdolić głupot o nieadekwatności środków.

 11. A apropo tech "nieadekwatnych środków" to mnie zastanawia czemu Materla ma kable na plecach skoro leży skuty na ziemi a na początku filmu widać jak na korytarzu jest do nich ustawiony przodem? mam nadzieje że nie dostał prądem po skuciu kajdankami

 12. To nie latarka, to paralizator z latarką;)

  Mam taką samą i nie wiem czemu tak się temu przyglądali. o.O

 13. Mam taką samą i nie wiem czemu tak się temu przyglądali. o.O

  Tez nie wiem, ogólnie dostepna rzecz:D

 14. :śmiech:

  A sie dziwia Asi, ze spierdolila do USA. Zostan w Polsce, polskie kluby takie piekne…

 15. Jaki kraj i organizacja taki Escobar, dziękuję.

  Tez jestem ciekaw czy najslynniejszy polski menago rozważa właśnie zmianę nazwy swojej grupy. Kilka dowcipów na temat dodatkowej działalności zawodników podczas wyjazdów na walki nie brzmi juz teraz tak zabawnie.

 16. Mam taką samą i nie wiem czemu tak się temu przyglądali. o.O

  Może w tej latarce przewozili koks?:benny:

 17. Pod okiem Bagiego takie ciule się wychowały 🙁 Zawsze mnie wkurwiała ta cała otoczka Sobota, HWDP, ludzie ulicy, "zasady" itp. Zwykli kryminaliści.

 18. Jeżeli to jest prawda i MM ma brudne ręce to mam nadzieje, że nie uda mu się wykręcić sianem i dostać jakieś zawiasy.

 19. Wie ktoś jak to jest pod względem proceduralnym, jak taka ekipa wyważa drzwi, wbija na chatę po delikwenta – a tu wyskakuje jakieś bydle? W sensie doberman, rottweiler itp. Mają prawo go odjebać z miejsca ?

  Czarli, Ty coś wiesz? @Charles Bronson

 20. Jak widać na filmie z zatrzymania, kolega z Poznania miał trochę więcej rozumu w głowie i sam otworzył drzwi, nie musieli mu wypierdalać drzwi, nie musieli strzelać taserem a on sam nie musiał pierdolić głupot o nieadekwatności środków.

  Kolo nie był pewnie śmiertelnie niebezpiecznym zawodnikiem mma i mu się upiekło.

 21. Wie ktoś jak to jest pod względem proceduralnym, jak taka ekipa wyważa drzwi, wbija na chatę po delikwenta – a tu wyskakuje jakieś bydle? W sensie doberman, rottweiler itp. Mają prawo go odjebać z miejsca ?

  Czarli, Ty coś wiesz? @Charles Bronson

  Mają takie prawo i z niego chętnie krzystają.

 22. Wie ktoś jak to jest pod względem proceduralnym, jak taka ekipa wyważa drzwi, wbija na chatę po delikwenta – a tu wyskakuje jakieś bydle? W sensie doberman, rottweiler itp. Mają prawo go odjebać z miejsca ?

  Czarli, Ty coś wiesz? @Charles Bronson

  Mają prawo odjebać, i nie będzie to nawet użycie broni a wykorzystanie.  Art 47. pkt. 5 ustawy o środkach przymusu bezpośredniego i broni palnej z dn. 24 maja 2013r 🙂

 23. Jak widać na filmie z zatrzymania, kolega z Poznania miał trochę więcej rozumu w głowie i sam otworzył drzwi, nie musieli mu wypierdalać drzwi, nie musieli strzelać taserem a on sam nie musiał pierdolić głupot o nieadekwatności środków.

  Niestety na filmie nie widać czy policja puka do drzwi, widać tylko jak je wyważa. Widać tez ,że Materla idzie w stronę drzwi po chwili ogłusza go go granat błyskowo-hukowy a pózniej dostaje z tasera w plecy. Jak dla mnie takie nagranie pokazuje tylko to , że policja nie dała możliwości reakcji na wezwanie do otworzenia drzwi  od razu założyli wariant siłowy na czym na pewno ucierpiała jego rodzina.

  Jeżeli materiał dowodowy przeciw niemu jest tak słaby jak twierdzi jego obrońca czeka nas podsadników wysokie odszkodowanie wypłacone Michałowi i jego rodzinie.

 24. Niestety na filmie nie widać czy policja puka do drzwi, widać tylko jak je wyważa. Widać tez ,że Materla idzie w stronę drzwi po chwili ogłusza go go granat błyskowo-hukowy a pózniej dostaje z tasera w plecy. Jak dla mnie takie nagranie pokazuje tylko to , że policja nie dała możliwości reakcji na wezwanie do otworzenia drzwi  od razu założyli wariant siłowy na czym na pewno ucierpiała jego rodzina.

  Jeżeli materiał dowodowy przeciw niemu jest tak słaby jak twierdzi jego obrońca czeka nas podsadników wysokie odszkodowanie wypłacone Michałowi i jego rodzinie.

  Publiczne twierdzenia obrońcy rządzą się swoimi prawami i w tym przypadku obrońca wypełnia swoją rolę dokładnie tak jak powinien. W żaden sposób nie mówi nam to nic o sile i jakości materiału dowodowego.

 25. Może w tej latarce przewozili koks?:benny:

  Jak byłem dzieciakiem i wracać nie chciałem od ziomków, to kluczyki w latarce schowaliśmy, także heheheheh I wouldn't be surprised

 26. Jak byłem dzieciakiem i wracać nie chciałem od ziomków, to kluczyki w latarce schowaliśmy, także heheheheh I wouldn't be surprised

  Patrzcie taki Michi latami handluje winstrolem w Olsztynie i żadnych drzwi mu nie wyważyli. Kogo opłacasz ?

 27. Patrzcie taki Michi latami handluje winstrolem w Olsztynie i żadnych drzwi mu nie wyważyli. Kogo opłacasz ?

  juz byl u nas na celowniku dlatego zamieszkal w krakowie

 28. Patrzcie taki Michi latami handluje winstrolem w Olsztynie i żadnych drzwi mu nie wyważyli. Kogo opłacasz ?

  Chyba trollem nie winstrolem

  Nie wkurwiałbym się po kuponach, jakbym miał takie dochody.

 29. Patrzcie taki Michi latami handluje winstrolem w Olsztynie i żadnych drzwi mu nie wyważyli. Kogo opłacasz ?

  Inspektora Gadżeta.

 30. Coś jednak w tym jest:siara:… Grapplerinfo

  "Z racji otrzymanych wiadomości, dlaczego milczymy w sprawie zatrzymania Michała Materli przedstawiamy stanowisko naszej skromnej redakcji.

  Jesteśmy rozczarowani postawą kilku portali branżowych, które wykorzystują obecną sytuacje do nadmuchania statystyk wyświetleń, komentarzy użytkowników oraz podsycają spekulacje na ten temat.

  Nie chodzi nam tutaj o opublikowanie konkretnego faktu dotyczącego zatrzymania byłego Mistrza KSW. Zadaniem portalu branżowego jest informowanie o wydarzeniach sportowych, w tym wypadku dotyczących sportów walki. Publikowanie filmów z zatrzymania, cytowanie nieoficjalnych informacji z mainstreamowych portali, które nie są poparte dowodami, ani wyrokiem sądu jest nietaktem oraz podważaniem autorytetu zawodnika. Policja w sposób ewidentny kieruje swoje działania na osobę publiczną, gdy w sprawie zatrzymanych jest kilkanaście osób. W grupie zatrzymanych jedynie materiał „video” jest poświęcony Michałowi aby społeczeństwo mogło docenić  „spektakularną akcję” policji.

  Szczególnie w tak małym środowisku jak sporty walki, powinniśmy murem stanąć za zawodnikiem lub po prostu czekać na konkretne informacje, orzeczenie sądu. Nakręcając spiralę niejasności głównie po to, aby prześcigać się w podawaniu informacji portale branżowe wyrządzają dodatkową krzywdę zawodnikowi oraz całemu środowisku MMA wskazując, że może ono skupiać osoby powiązane ze środowiskami przestępczymi.

  Wierzymy, że cała sprawa rozwiąże się pozytywnie dla Michała i jak najszybciej wróci do treningów."

 31. W grupie zatrzymanych jedynie materiał „video” jest poświęcony Michałowi aby społeczeństwo mogło docenić „spektakularną akcję” policji.

  To chyba im się w połowie zacięło

 32. To chyba im się w połowie zacięło

  Chodziło bardziej o ogół niż rozbijanie tego na czynniki pierwsze.

 33. Chodziło bardziej o ogół niż rozbijanie tego na czynniki pierwsze.

  Kazdy widzi to co chce widziec. Ja tam widze 2 zatrzymania a trudno  zeby wrzucali film ze wszytkich zatrzyman. Nigdzie tez nie napisali ze to wjazd do Materli 🙂

 34. Coś jednak w tym jest:siara:… Grapplerinfo

  "Z racji otrzymanych wiadomości, dlaczego milczymy w sprawie zatrzymania Michała Materli przedstawiamy stanowisko naszej skromnej redakcji.

  Jesteśmy rozczarowani postawą kilku portali branżowych, które wykorzystują obecną sytuacje do nadmuchania statystyk wyświetleń, komentarzy użytkowników oraz podsycają spekulacje na ten temat.

  Nie chodzi nam tutaj o opublikowanie konkretnego faktu dotyczącego zatrzymania byłego Mistrza KSW. Zadaniem portalu branżowego jest informowanie o wydarzeniach sportowych, w tym wypadku dotyczących sportów walki. Publikowanie filmów z zatrzymania, cytowanie nieoficjalnych informacji z mainstreamowych portali, które nie są poparte dowodami, ani wyrokiem sądu jest nietaktem oraz podważaniem autorytetu zawodnika. Policja w sposób ewidentny kieruje swoje działania na osobę publiczną, gdy w sprawie zatrzymanych jest kilkanaście osób. W grupie zatrzymanych jedynie materiał „video” jest poświęcony Michałowi aby społeczeństwo mogło docenić  „spektakularną akcję” policji.

  Szczególnie w tak małym środowisku jak sporty walki, powinniśmy murem stanąć za zawodnikiem lub po prostu czekać na konkretne informacje, orzeczenie sądu. Nakręcając spiralę niejasności głównie po to, aby prześcigać się w podawaniu informacji portale branżowe wyrządzają dodatkową krzywdę zawodnikowi oraz całemu środowisku MMA wskazując, że może ono skupiać osoby powiązane ze środowiskami przestępczymi.

  Wierzymy, że cała sprawa rozwiąże się pozytywnie dla Michała i jak najszybciej wróci do treningów."

  Napisali koledzy z Berserkers Team 🙂 Tekst o robieniu krzywdy na pewno był wykorzystywany jak w USA przenosili pedofila z jednej parafii do drugiej.

 35. Zatrzymano w sumie 21 osób

  Ciekawe jakie sa statyski, tzn. ilu zawodnikow MMA, ilu kierowcow, ilu lekarzy, prawnikow…

 36. Napisali koledzy z Berserkers Team 🙂 Tekst o robieniu krzywdy na pewno był wykorzystywany jak w USA przenosili pedofila z jednej parafii do drugiej.

  Nie chodzi chyba o to. Generalnie jest głosno o temacie. " Na macie" przewijają się różne teorie, ale każdy stara się wstzymywać z domysłami. Stety czy niestety, udział w zorganizowanej grupie przestępczej nie jest cięzkim tematem do przybicia. Nie ma co się oszukiwać, że spora część osób obraca się w takim, a nie innym towarzystwie co grzechem nie jest, a daje już spore pole manewru dla operacyjnych. Dla mnie to kolejna, nie pierwsza i nie ostatnia, akcja pokazowa. Czy Cipek jest winny czy nie tego nie wiem i daleki jestem od snucia domysłów.

  Wszystko zmierza do słuszności walenia newsa za newsem o każdym kroku w temacie. Sam @Charles Bronson to wyszydził, z resztą słusznie, że niedługo napiszą o pierwszym widzeniu. To jest dla mnie kwintesencja całje sprawy,. To, że akurat dotyczy Michała nie ma żadnego znaczenia. Pokazuje to tylko jak szybko można sprowadzić się do roli podrzędnego pismaka goniącego za wyświetleniami. Dla mnie to w pełni świadome ruchy i szukanie taniej sensacji co juz z resztą pisałem. To zapewne te zmiany o, których było już pisane…

 37. W Polskim MMA mówi się o wszystkim tylko nie o MMA. Aspekt sportowy nie istnieje to trzeba czymś innym nakręcić zainteresowanie.

 38. Nie chodzi chyba o to. Generalnie jest głosno o temacie. " Na macie" przewijają się różne teorie, ale każdy stara się wstzymywać z domysłami. Stety czy niestety, udział w zorganizowanej grupie przestępczej nie jest cięzkim tematem do przybicia. Nie ma co się oszukiwać, że spora część osób obraca się w takim, a nie innym towarzystwie co grzechem nie jest, a daje już spore pole manewru dla operacyjnych. Dla mnie to kolejna, nie pierwsza i nie ostatnia, akcja pokazowa. Czy Cipek jest winny czy nie tego nie wiem i daleki jestem od snucia domysłów.

  Wszystko zmierza do słuszności walenia newsa za newsem o każdym kroku w temacie. Sam @Charles Bronson to wyszydził, z resztą słusznie, że niedługo napiszą o pierwszym widzeniu. To jest dla mnie kwintesencja całje sprawy,. To, że akurat dotyczy Michała nie ma żadnego znaczenia. Pokazuje to tylko jak szybko można sprowadzić się do roli podrzędnego pismaka goniącego za wyświetleniami. Dla mnie to w pełni świadome ruchy i szukanie taniej sensacji co juz z resztą pisałem. To zapewne te zmiany o, których było już pisane…

  Takie czasy, że organizacje mma nie zestawiaja wyłącznie pojedynków czysto sportowych, a portale branżowe nie informują wyłącznie o sportowych newsach. Jak to się mówi – jest popyt jest podaż.

 39. Wszystko zmierza do słuszności walenia newsa za newsem o każdym kroku w temacie. Sam @Charles Bronson to wyszydził, z resztą słusznie, że niedługo napiszą o pierwszym widzeniu. To jest dla mnie kwintesencja całje sprawy,. To, że akurat dotyczy Michała nie ma żadnego znaczenia. Pokazuje to tylko jak szybko można sprowadzić się do roli podrzędnego pismaka goniącego za wyświetleniami. Dla mnie to w pełni świadome ruchy i szukanie taniej sensacji co juz z resztą pisałem. To zapewne te zmiany o, których było już pisane…

  Wyprzedzę @Jakub Bijan z tekstem o tym, że jest zainteresowanie i generuje ruch na stronie ergo jest popyt.

  Nie chodzi chyba o to. Generalnie jest głosno o temacie. " Na macie" przewijają się różne teorie, ale każdy stara się wstzymywać z domysłami. Stety czy niestety, udział w zorganizowanej grupie przestępczej nie jest cięzkim tematem do przybicia. Nie ma co się oszukiwać, że spora część osób obraca się w takim, a nie innym towarzystwie co grzechem nie jest, a daje już spore pole manewru dla operacyjnych. Dla mnie to kolejna, nie pierwsza i nie ostatnia, akcja pokazowa. Czy Cipek jest winny czy nie tego nie wiem i daleki jestem od snucia domysłów.

  Umówmy się, że duża cześć zawodników ze Szczecina zaświadczenia o niekaralności pokazać nie może 🙂

 40. Takie czasy, że organizacje mma nie zestawiaja wyłącznie pojedynków czysto sportowych, a portale branżowe nie informują wyłącznie o sportowych newsach. Jak to się mówi – jest popyt jest podaż.

  Wyprzedzę @Jakub Bijan z tekstem o tym, że jest zainteresowanie i generuje ruch na stronie ergo jest popyt.

  Jedni się wstrzymują, inni walą jak popadnie, a jeszcze inni dadzą jedną informację czekając na rozwój sytuacji. Tak jak pisałem, każdy podejmuje świadome wybory. Nikt nie zabroni puszczalskiej być kurwą.

  Umówmy się, że duża cześć zawodników ze Szczecina zaświadczenia o niekaralności pokazać nie może 🙂

  Nie tyczy to się tylko Szczecina jako bastionu Berserkerów, łatę mozna przypiąć.

 41. Nie tyczy to się tylko Szczecina jako bastionu Berserkerów, łatę mozna przypiąć.

  Umówmy się, że są kluby mniej lub bardziej skażone przestępczością. Takich Sharksów Łódź od naszego ukochanego trenera nikt nie posądza o jakieś związki z przestępczością zorganizowaną. Tak samo jak większości klubów. Nie bierze się to z czapy.

 42. Umówmy się, że są kluby mniej lub bardziej skażone przestępczością. Takich Sharksów Łódź od naszego ukochanego trenera nikt nie posądza o jakieś związki z przestępczością zorganizowaną. Tak samo jak większości klubów. Nie bierze się to z czapy.

  Może inaczej, są różne filie różnych klubów. Same kluby z przestępczością wspólnego mają tyle co nic, Osoby w nim trenujące to już inna inszość, a że pózniej jest to powiązywane…

  MMA/BJJ nie jest wyjątkiem. Obecnie już sporo mniej, ale jakby spojrzeć na I ligę rugby na przełomie lat 1995-2005 to wstydu pod tym względem by nie było. Dla porównania olsztyńska reprezentacja kadry polski ju-jitsu miała w swoich szeregach dwóch "czarnych". Nie ma reguły.

 43. mam nadzieje że albo go wypuszczą albo przybiją konkrety do świąt, Święta w areszcie… słaba opcja. fajek nie pale, a dobry haszyk, jest dobry:-) do góry łeb!

 44. Sprawa dotyczy jednak starszych czasów, a nie obecnych. Skoro się chłop ogarnął, postawił na inne życie to chyba nie będzie tak źle. Oczywiście grozi mu sporo lat odsiadki, ale to też po prostu z kodeksów teraz czerpią do ilu lat za takie przestępstwo(a media lubią kreować spore liczby). W sumie gość nie zarabia źle, więc na mnie zegarki, telefony nie robią wrażenia, ani ilość kasy w domu. W sumie sporo osób boi się kont bankowych(już bez żartów) i kasę mają w "skarpetach", a 3 telefony dla siebie to na dziś standard w firmie(2x firmowy numer, 1x osobisty). Sprawa sprzed roku jednak nie była przypadkiem. Szkoda, że tak się stało, ale czytam te wywiady, oglądam to kariera sporej ilości bokserów, zawodników MMA raczej nie zrodziła się od szkolnych bójek.

  W sumie Różal nie dawno u Wojewódzkiego też wspominał złe czasy, podobnie Janikowski nawet. Jakoś ukrywane to nie jest.

 45. Może inaczej, są różne filie różnych klubów. Same kluby z przestępczością wspólnego mają tyle co nic, Osoby w nim trenujące to już inna inszość, a że pózniej jest to powiązywane…

  MMA/BJJ nie jest wyjątkiem. Obecnie już sporo mniej, ale jakby spojrzeć na I ligę rugby na przełomie lat 1995-2005 to wstydu pod tym względem by nie było. Dla porównania olsztyńska reprezentacja kadry polski ju-jitsu miała w swoich szeregach dwóch "czarnych". Nie ma reguły.

  Jasne, że są różne filie klubów i takie Berserkers Warszawa raczej nie prowadzi żadnych ciemnych interesów, ale jeśli duża cześć członków danego klubu jest ujebana w jedną działalność przestępczą (o trenerze nie wspominając) to nie jest fajnie.

  Sprawa dotyczy jednak starszych czasów, a nie obecnych. Skoro się chłop ogarnął, postawił na inne życie to chyba nie będzie tak źle. Oczywiście grozi mu sporo lat odsiadki, ale to też po prostu z kodeksów teraz czerpią do ilu lat za takie przestępstwo(a media lubią kreować spore liczby). W sumie gość nie zarabia źle, więc na mnie zegarki, telefony nie robią wrażenia, ani ilość kasy w domu. W sumie sporo osób boi się kont bankowych(już bez żartów) i kasę mają w "skarpetach", a 3 telefony dla siebie to na dziś standard w firmie(2x firmowy numer, 1x osobisty). Sprawa sprzed roku jednak nie była przypadkiem. Szkoda, że tak się stało, ale czytam te wywiady, oglądam to kariera sporej ilości bokserów, zawodników MMA raczej nie zrodziła się od szkolnych bójek.

  W sumie Różal nie dawno u Wojewódzkiego też wspominał złe czasy, podobnie Janikowski nawet. Jakoś ukrywane to nie jest.

  4 lata temu to nie 15, zresztą przypomnę sprawy wizyty w szpitalu w zeszłym roku. Z ludzi którzy trzymają kasę w domu i są przed 40 to jedyni jakich znam to tacy, którzy ukrywają źródła dochodów.

 46. Na bank był "żołnierzem" od brudnej roboty. @yonigga nie długo będzie wrzucal film z Michałem "byłem gangsterem" :mamed:

  ja tam nic nie mam do michala jesli nikogo nie zabil przeca musi jakos zarabiac

 47. ja tam nic nie mam do michala jesli nikogo nie zabil przeca musi jakos zarabiac

  Ale może jakiś dokument z celi nagraja

 48. 4 lata temu to nie 15, zresztą przypomnę sprawy wizyty w szpitalu w zeszłym roku. Z ludzi którzy trzymają kasę w domu i są przed 40 to jedyni jakich znam to tacy, którzy ukrywają źródła dochodów.

  Info jest takie, że w 2012 roku po śmierci kuriera narkotykowego zaczęto rozpracowywać tę grupę. Michał mógł w niej działać sporo wcześniej(przypuszczenia) przed większym hypem na MMA. Ja o tej wizycie też wspomniałem, ale to może być właśnie spowiedź Michała na policji i nieodpowiednie osoby się o tym dowiedziały. Tak tylko sobie rozkminiam, bo Cipek mógł się zmienić po ustabilizowaniu życiowym i mam nadzieję, że sprawa dotyczy naprawdę wcześniejszych lat. Liczę tu na jego moralność przez wzgląd na to, że ma dla kogo być przykładem. O źródłach dochodów nie chcę się wypowiadać, ale po prostu 3 telefony(tak w skrócie) nie robią na mnie wrażenia mimo, iż posiadam 1 🙂

 49. Czas pokaże czy Materla winny czy niewinny. Marketingowo wcale nie musi być spalony. KSW zawsze może sprzedać historie o niewinnej ofierze systemu i pompować comeback,tym bardziej jak jeszcze Cipek wyjdzie po 3 miesiącach. Przypomniała mi się zapowiedż PLMMA 70 jak Mirek mówi na koniec: "Popka na pewno nie będzie". Teraz Kawul w zapowiedzi następnego KSW niech powie:"Materli na pewno nie będzie".:lol: A fejm Charlesa Bronsona w środowisku rośnie i rośnie,trzeba nadać Charlesowi specjalne miejsce w Galerii Sław obok użytkownika Wstawaj.

 50. Odnośnie odjebania psa podczas zatrzymania – dzięki za odpowiedź @Charles Bronson & @hemik

  W zasadzie jest to logiczne, bo przecież ekipa przeprowadzająca akcję nie powie domownikowi "Proszę zabrać pieska", tylko co najwyżej – "Gleba, gleba, kurwa gleba" obok standardowych formułek.

  Niemniej – z drugiej strony jest to dość przejebane. Bo jak wiemy – nie raz, nie dwa zdażały się pomyłki, że ekipa zamiast do właściwego delikwenta trafiła przypadkiem do mieszkania sąsiada. I co wówczas, jeśli ten ktoś posiada agresywne bydle? Zostanie zdjęte prawdopodobnie jednym strzałem. :boystop: Także można się pokusić o stwierdzenie, że można stracić psa przypadkiem, nie znając dnia ani godziny. No szczególnie około 6 nad ranem. :jump:

 51. Ja tylko nie kumam skąd u was taki smutełek. Odpierdalają takie łajno, to niech gniją w pace. Gówno mnie interesuje czy to michaś materla czy świety mikołaj.

  Btw, ciekawym jakby z was sciagali haracze, czy wasze dzieci podsypywali swoimi prochami pod szkoła, czy tez byście śpiewali – ojojoj, jaka szkoda, michasia zamknęli. Przecie on bije sie w ememej :DC: Jemu nie wolno robić kuku :mamed:

 52. Godzine znasz :mamed:

  Hmm, idąc dalej tym tokiem rozumowania – jak mamy do czynienia z 'wrażliwym' typem, który mieszka z rodziną i napiszmy, że jest przygotowany na taką akcję pewnego dnia, no to powinien rano przed 6:00 wziąć pieska do jakiegoś osobnego pomieszczenia i go zamknąć. Odizolować. Poczekać, aż miną te newralgiczne minuty po szóstej i odetchnąć z ulgą. Pies przeżyje, dzieciaki nie będą płakały.

  :DC:

  :jump:

 53. Ja tylko nie kumam skąd u was taki smutełek. Odpierdalają takie łajno, to niech gniją w pace. Gówno mnie interesuje czy to michaś materla czy świety mikołaj.

  Btw, ciekawym jakby z was sciagali haracze, czy wasze dzieci podsypywali swoimi prochami pod szkoła, czy tez byście śpiewali – ojojoj, jaka szkoda, michasia zamknęli. Przecie on bije sie w ememej :DC: Jemu nie wolno robić kuku :mamed:

  Rozumiem, ze Ty wiesz wszystko w tej sprawie bo widziałeś Materle pod szkołą jak sprzedawał narksy dzieciakom?

 54. Napisali koledzy z Berserkers Team 🙂 Tekst o robieniu krzywdy na pewno był wykorzystywany jak w USA przenosili pedofila z jednej parafii do drugiej.

  Czy to ważne? Najważniejsze co w tamtym tekście było to

  " Zadaniem portalu branżowego jest informowanie o wydarzeniach sportowych, w tym wypadku dotyczących sportów walki." i dla mnie ta część jest w punkt. Reszta już nie koniecznie.

 55. Głupie lemingi z oneta już najlepiej by powiesili Michała 😉 Najlepsze jest to że ich to w ogóle najczęściej nie dotyczy, a polityków którzy ich okradają na każdym kroku oglądają codziennie w dzienniku telewizyjnym 🙂

 56. Na prawie nie znam się kompletnie dlatego skarbnica lub chociaż poradnikiem w sprawach zagmatwanych jest @Comber 😉 jednak ja bym nie wydawał tutaj osadu. Jest 21 osób zatrzymanych, postawiono im zarzuty, ale od zarzutu do wyroku jeszcze trochę jest. Wiadome, ze za uszami cos mogą mieć, ale czekam do prawomocnego wyroku.

 57. Rozumiem, ze Ty wiesz wszystko w tej sprawie bo widziałeś Materle pod szkołą jak sprzedawał narksy dzieciakom?

  Czy ja mowie ze cos widzialem? Wcale nie, wiec daruj sobie takie wycieczki. Z drugiej strony znam goscia ktory pracował z człowiekiem będącym gangusem za czasow sławnego OCZKA. Ów typ do dzis wie co sie dzieje w tym szczecińskim kurwim dołku. Swoje zatem wiem, i wcale mnie nie dziwi to co sie stało. Nie trzeba byc szerlokiem by widziec ze Rafik M jezdzi bejca za 500 koła :DC: Poczekajmy na rozwoj sprawy, jednak jakoś mi czy tobie z drzwiami AT nie wyjechało we wtorek, a i kosy nie dostałeś na miescie:śmiech:

 58. Nie do końca jestem przekonany do czego miała służyć ta policyjna pokazówka policji. Jakieś granaty, strzały czy inne ustrojstwa, jakby za drzwiami miał czekać sam uzbrojony Marcos ze swoimi kolegami. Tymczasem był tam tylko Michał wraz ze swoją rodziną, a wiadome było, że przecież nie zrobi nic głupiego, wszak tam były jego dzieci. A co do tej nieomylności policji to polecam historię na której oparto scenariusz do filmu "Układ zamknięty".

 59. Plus nie  kumam dlaczego padają komentarze że jak JUŻ tego nie ro

  Nie do końca jestem przekonany do czego miała służyć ta policyjna pokazówka policji. Jakieś granaty, strzały czy inne ustrojstwa, jakby za drzwiami miał czekać sam uzbrojony Marcos ze swoimi kolegami. Tymczasem był tam tylko Michał wraz ze swoją rodziną, a wiadome było, że przecież nie zrobi nic głupiego, wszak tam były jego dzieci. A co do tej nieomylności policji to polecam historię na której opart scenariusz do filmu "Układ zamknięty".

  No z tym układem zamkniętym to bym aż tak się nie zapędzał

 60. Wiesz coś więcej ode mnie na ten temat?

  A ty masz jakieś informacje które zmieniają wybielają Michala? Bo jakoś wątpie żeby Policja wrabiała go w handel narkotykami,tytoniem.

 61. A ty masz jakieś informacje które zmieniają wybielają Michala? Bo jakoś wątpie żeby Policja wrabiała go w handel narkotykami,tytoniem.

  W naszej cywilizacji istnieje przekonanie, że każdą winę trzeba udowodnić. Do tego czasu Michał jest jak najbardziej niewinny. A jak to się wszystko potoczy, to już czas pokaże.

 62. Tymczasem był tam tylko Michał wraz ze swoją rodziną, a wiadome było, że przecież nie zrobi nic głupiego, wszak tam były jego dzieci. A co do tej nieomylności policji to polecam historię na której oparto scenariusz do filmu "Układ zamknięty".

  Według Ciebie policja powinna się powstrzymać od tychże środków, bo "wiadome było, że przecież nie zrobi nic głupiego"? Skąd było to wiadome? Na podstawie tego co napisałeś? Co oni znają Michała osobiście, że to wiedzą? Co jeśli jednak by zrobił coś głupiego nie zważając na dzieci, rodzinę? Przekładając tę logikę na naszą zajawkę czyli MMA to sędzia ringowy nie powinien odciągać zawodnika po ciężkim KO, bo przecież nie zrobi nic głupiego, to tylko sport, przecież nie chce go zabić :śmiech:

 63. Przekładając tę logikę na naszą zajawkę czyli MMA to sędzia ringowy nie powinien odciągać zawodnika po ciężkim KO, bo przecież nie zrobi nic głupiego, to tylko sport, przecież nie chce go zabić :śmiech:

  Polujesz na lajki czy zwyczajnie chcesz mnie obrazić? Jeśli to drugie to nie ze mną, bo już w żadne pyskówki wchodzić nie zamierzam. 😉 Czy taka reakcja była uzasadniona dowiemy się już niebawem, bo jeśli nie, to polecą grube odszkodowania, oczywiście z pieniędzy podatnika (zresztą jak zawsze).

 64. Polujesz na lajki czy zwyczajnie chcesz mnie obrazić? Jeśli to drugie to nie ze mną, bo już w żadne pyskówki wchodzić nie zamierzam. 😉 Czy taka reakcja była uzasadniona dowiemy się już niebawem, bo jeśli nie, to polecą grube odszkodowania, oczywiście z pieniędzy podatnika (zresztą jak zawsze).

  Ani jedno ani drugie, po prostu nie można oceniać zamiarów drugiego człowieka, bo różne pojeby po tym świecie chodzą. Zapobiegać, a nie przewidywać.

 65. Nie uwierzę że wmieszał się w takie ciemne interesy, wygląda na porządnego człowieka.

  Trochę do Gandhiego podobny…

 66. Ani jedno ani drugie, po prostu nie można oceniać zamiarów drugiego człowieka, bo różne pojeby po tym świecie chodzą. Zapobiegać, a nie przewidywać.

  Troszkę Cię rozumiem, i może masz rację, tylko dla mnie Michał takim anonimem nie jest, bo jakby nie było, to chyba jeden z pierwszych zawodników MMA na naszym podwórku, którym się zacząłem interesować. Ciężko mi sobie wyobrazić, że mógłby krzywdzić ludzi poza klatką, a jeśli już, to że byłby tam jakąś grubą szychą, a nie zwyczajowym pionkiem. Pozdro.

 67. Troszkę Cię rozumiem, i może masz rację, tylko dla mnie Michał takim anonimem nie jest, bo jakby nie było, to chyba jeden z pierwszych zawodników MMA na naszym podwórku, którym się zacząłem interesować. Ciężko mi sobie wyobrazić, że mógłby krzywdzić ludzi poza klatką, a jeśli już, to że byłby tam jakąś grubą szychą, a nie zwyczajowym pionkiem. Pozdro.

  Sorry ale strasznie pierdolisz głupoty. To jakby był grubą szychą a nie pionkiem w Gangu/mafii to się nie krzywdzi ludzi?

 68. To jakby był grubą szychą a nie pionkiem w Gangu/mafii to się nie krzywdzi ludzi?

  Niczego takiego nie napisałem. Druga część zdania nie odnosi się do pierwszej i stąd chyba wyciągasz błędne wnioski.

 69. Polujesz na lajki czy zwyczajnie chcesz mnie obrazić? Jeśli to drugie to nie ze mną, bo już w żadne pyskówki wchodzić nie zamierzam. 😉 Czy taka reakcja była uzasadniona dowiemy się już niebawem, bo jeśli nie, to polecą grube odszkodowania, oczywiście z pieniędzy podatnika (zresztą jak zawsze).

  Ale środki używa się proporcjonalnie do profilu. Jeśli jesteś osobą działającą w zbrojnej grupie przestępczej i teoretycznie mają dowody że grupa posiada broń i że trenujesz sztuki walki to niestety ale nikt do ciebie nie będzie pukał… Środki według śledztwa policji były zatem takie podjęte.

  To czy coś zostanie udowodnione to już inna sprawa, jak się ma dobrego adwokata to już różne cyrki zna historia. Daleko nie patrząc Jon Jones nie jest narkomanem zdradzającym rodzinę, potrącającym kobietę w ciąży i uciekającym z miejsca zdarzenia. Jest poszkodowanym bo mu ktoś środek do oczyszczania organizmu po ciężkich sterydach dosypał do odżywki. :jon:

 70. bo jeśli nie, to polecą grube odszkodowania, oczywiście z pieniędzy podatnika (zresztą jak zawsze).

  Pokaż mi przypadek gdzie w Polsce wypłacono odszkodowanie za zatrzymanie przez wydział realizacyjni i środek zapobiegawczy w postaci sankcji.

 71. Pokaż mi przypadek gdzie w Polsce wypłacono odszkodowanie za zatrzymanie przez wydział realizacyjni i środek zapobiegawczy w postaci sankcji.

  Nie wiem czy jest nawet sens szukać, bo Ciebie Charli i tak nie zagnę, wszak Ty się znasz na wszystkim lepiej od nas. 😆

 72. Nie wiem czy jest nawet sens szukać, bo Ciebie Charli i tak nie zagnę, wszak Ty się znasz na wszystkim lepiej od nas. 😆

  No ale to chyba bedzie sytuacja zero jedynkowa 😀 albo ty bedziesz miał racje albo on

 73. Według Ciebie policja powinna się powstrzymać od tychże środków, bo "wiadome było, że przecież nie zrobi nic głupiego"? Skąd było to wiadome? Na podstawie tego co napisałeś? Co oni znają Michała osobiście, że to wiedzą? Co jeśli jednak by zrobił coś głupiego nie zważając na dzieci, rodzinę? Przekładając tę logikę na naszą zajawkę czyli MMA to sędzia ringowy nie powinien odciągać zawodnika po ciężkim KO, bo przecież nie zrobi nic głupiego, to tylko sport, przecież nie chce go zabić :śmiech:

  Ale środki używa się proporcjonalnie do profilu. Jeśli jesteś osobą działającą w zbrojnej grupie przestępczej i teoretycznie mają dowody że grupa posiada broń i że trenujesz sztuki walki to niestety ale nikt do ciebie nie będzie pukał… Środki według śledztwa policji były zatem takie podjęte.

  To czy coś zostanie udowodnione to już inna sprawa, jak się ma dobrego adwokata to już różne cyrki zna historia. Daleko nie patrząc Jon Jones nie jest narkomanem zdradzającym rodzinę, potrącającym kobietę w ciąży i uciekającym z miejsca zdarzenia. Jest poszkodowanym bo mu ktoś środek do oczyszczania organizmu po ciężkich sterydach dosypał do odżywki. :jon:

  Co mógl zrobić niczego niespodziwający się(tamtych paru sekund dobijania nie liczę się, bo i tak nie ma co wymyśleć, jak zareagować) człowiek przeciwko kilku ludziom uzbrojonym po zęby w kamizelkach kuloodpornych.

 74. Wiele odszkodowań wypłacił już Skarb Państwa, jak się uczyłem post. karnego to miałem nawet taka fajna tabelka z poszczególnymi latami i za jakie nadużycia. Łącznie szło to w milionach z tego co pamiętam.

 75. kilku ludziom uzbrojonym po zęby w kamizelkach kuloodpornych.

  Ja tam widziałem co najmniej kilkunastu uzbrojonych niczym na spotkanie z jakimś baronem narkotykowym.

  "Wiele odszkodowań wypłacił już Skarb Państwa"

  Czyli my podatnicy. :siara:

 76. Chociaż, kurna jak tutaj (fakt, że to serial ale w Ranczu polskie realia, zwyczaje, typy osobowości są pokazane doskonale)

 77. Ja tam widziałem co najmniej kilkunastu uzbrojonych niczym na spotkanie z jakimś baronem narkotykowym.

  Ja raz oglądałem to nie wiem czy 8 czy 15 nie wnikam w to, ale wiadomo o co biega.

 78. To wina Kawula…Kawul ty w dupe jebany ja tu kradne mamie 40 zl na  kazde ppv od 2 lat a ty obiecales placic chlopakom wiecej kasy a oni musza robic lewe interesy zeby godnie zyc!!!Taki chuj ja zaplace za ppv nie bede okradac rodziny..he..he

 79. Ale dałeś przykład wejścia na niewłaściwy adres.

  W dwóch pierwszych przypadkach, w trzecim z tego co pamiętam to typowe nadużycie siły. Ale nie wiem, jak sprawa się zakończyła.

 80. W dwóch pierwszych przypadkach, w trzecim z tego co pamiętam to typowe nadużycie siły. Ale nie wiem, jak sprawa się zakończyła.

  Trzeci jak wynika to przypadkowego typa najebali.

 81. Trzeci jak wynika to przypadkowego typa najebali.

  Chyba raczej w akcie zemsty za obrażonego kolegę będącego po cywilu.

 82. O ile nie lubię materli to nie chcę mi się wierzyć, że gość na serio wplątał się w takie bagno.

  podpiszę się pod tym.

 83. http://www.nto.pl/wiadomosci/opole/a/gangster-opowiadal-bajki-skarb-panstwa-zaplaci-800-tys-zlotych,10724106/

  "Sąd wziął pod uwagę drastyczny i brutalny sposób zatrzymania, trwający przez 27 miesięcy areszt, brak kontaktów z rodziną przez dłuższy okres, a także sposób wykonywania kary – wylicza sędzia Witold Franckiewicz z Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu. – Sąd pierwszej instancji dostrzegł te okoliczności, ale nienależycie je ocenił, stąd podwyższenie kwoty zadośćuczynienia."

  Gościa całkowicie uniewinniono dopiero po 10 latach, więc to ciekawy przypadek.

  Edit: Nie pamiętam już dokładnie, ale u Romana Kluski też byli swego czasu antyterroryści, a gość był o tyle winny, że nie należał do układu i nie potrafił lub nie chciał dać w łapę komu trzeba. Teraz hoduje owce. 😉

 84. Odnośnie odjebania psa podczas zatrzymania – dzięki za odpowiedź @Charles Bronson & @hemik

  W zasadzie jest to logiczne, bo przecież ekipa przeprowadzająca akcję nie powie domownikowi "Proszę zabrać pieska", tylko co najwyżej – "Gleba, gleba, kurwa gleba" obok standardowych formułek.

  Niemniej – z drugiej strony jest to dość przejebane. Bo jak wiemy – nie raz, nie dwa zdażały się pomyłki, że ekipa zamiast do właściwego delikwenta trafiła przypadkiem do mieszkania sąsiada. I co wówczas, jeśli ten ktoś posiada agresywne bydle? Zostanie zdjęte prawdopodobnie jednym strzałem. :boystop: Także można się pokusić o stwierdzenie, że można stracić psa przypadkiem, nie znając dnia ani godziny. No szczególnie około 6 nad ranem. :jump:

  Z psami to bywa różnie, również w mieszkaniu. Wszystko zależy od indywidualnej akcji.

 85. Co mógl zrobić niczego niespodziwający się(tamtych paru sekund dobijania nie liczę się, bo i tak nie ma co wymyśleć, jak zareagować) człowiek przeciwko kilku ludziom uzbrojonym po zęby w kamizelkach kuloodpornych.

  Teoretycznie wszystko jeśli może mieć dostęp do broni i będzie np. w szoku. Nawet bez broni, brać nóż, zasłaniać się rodziną itp. itd. Oczywiście jest to mniejszość ale przy takich akcjach zapewne się zdarza. Takie jednostki muszą być na wszystko przygotowane i spodziewać się najgorszego a nie zakładać że będzie propozycja ciepłej herbaty. Pewnie jak byś trochę poszukał na zwykłych googlach to byś znalazł bardzo ciekawe wydarzenia w historii wejść policji. Tutaj masz pierwszy lepszy przykład akcji w Magdalence:

  Strzelanina w Magdalence – akcja policyjna w Magdalence (województwo mazowieckie), w wyniku której zginęło dwóch antyterrorystów i dwóch przestępców, a siedemnastu policjantów zostało rannych. Akcja została przeprowadzona w nocy z 5 marca na 6 marca 2003. Jej celem było zatrzymanie zaliczanych do najgroźniejszych przestępców w Polsce – Roberta Cieślaka i Białorusina Igora Pikusa, członków tzw. gangu „Mutantów” z podwarszawskiego Piastowa.


  Dziwi mnie zatem brak wyobraźni i takie pytania.

 86. Ogólnie to mi to wszystko koło kutasa lata, ale dla Jurasa minus za zbyt mocny pojazd po cohones i + za pojechanie po Charlesie Bronsonie bo też go hejtuję jak sam skurwysyn. Czarli jest obecnie chyba jedynym człowiekiem, który regularnie podkurwia mnie do tego stopnia, że przeradzam się chwilami w hejtera i sobie myślę, że bym mu z chęcią sęka w łeb zajebał, po chwili mam już w to wyjebane, ale chwilowo ciśnienie jebaniec podnosi jak mało kto. Ogólnie to sorry za offtop, ale jak lecą w niego pociski to też chciałem trochę jadu upuścić, teraz pewnie z miesiąc, albo i ze 2 będę spokojniejszy bo zaspokoiłem swoje zapotrzebowanie na zhejtowanie dość mocno. Pozdrawiam

 87. @jurasmma

  Juras – właśnie przeczytałem Twój artykuł na blogu. O ile przesiadywanie na cohones nie jest jakąś moją pasją, szukanie okazji żeby komuś dopier…ć również to dość mocno dziwi mnie część tego artykułu. Tak więc jako, że mam taką możliwość to się do niego odniosę.

  Aż do akapitu opisującego zatrzymanie generalnie ciężko jest się przyczepić do tego co piszesz.

  Ja wiem, Michał to Twój kolega i w pełni rozumiem że nie bedziesz go antagonizował ale jedna rzecz mnie osobiście bardzo mocno wkurwia. Podejrzewam, że nie jestem jedynym.

  Czemu akurat "gdy wchodzi się po kogoś z takimi zarzutami, jakie ma Michał, ale w tym przypadku, zważając na to jaką popularnością cieszy się zatrzymany, można było załatwić to po cichu."? Do chuja wafla czemu? Procedura jest standardowa tak więc i zachowanie było standardowe. To że jest on osobą publiczną sprawia, że takie zatrzymania należało by załatwiać po cichu? Ja jako praworządny obywatel, który płaci (z roku na rok co raz większe) podatki NIE ŻYCZĘ SOBIE by w tym jebanym kraju byli równi i równiejsi. Jeśli CBŚ kogoś zatrzymuje to raczej nie dlatego, że przejechał na czerwonym świetle tylko mają ku temu dość mocne przesłanki. Ba, jestem przekonany, że cała akcja, łącznie z ujawnieniem nagrania z zatrzymania miała być trochę pokazówką. Tu chyba każdy się zgodzi – mogli to załatwić inaczej. Jednak wg mnie nie zauważasz jednej rzeczy – za damsku chuj do niego nie zawitali, jakieś dowody czy też poszlaki mieli.

  Podejrzewam że wielu właśnie te podwójne standardy wkurwiają. Chciałeś wesprzeć dobrego kolegę/przyjaciela – wybrałeś taką a nie inną formę. Nie rozumiem znacznej części forumowiczów Cohones jak również w Tobie tej wewnętrznej potrzeby nasrania na kogoś. Tak jak nie rozumiem pierdolenia 30 postów o tym że zajebiście że Michała zawinęli i pewnie mu się należało tak również nie rozumiem jak można nazywać kogoś z tego forum trollem czy też hejterem zajemu popełniając poniższy akapit w Twoim tekście – "Tymoteusz Świątek. Pseudonim artystyczny „Omen”. Kiedyś zawodnik MMA, obecnie istota człekopodobna o psychice rozchwianej, jak menel w południe przy wietrznej pogodzie. Po tym, jak na gali FEN 6 Brazylijczyk Marinho zrobił mu z twarzy tatar, a ilość ciosów wyrządziła jeszcze większe spustoszenie w tej małej główce…"

  Ciężko by Cię nazwać karkiem czy przykurczem umysłowym, rozumiem że mogłeś być zdenerwowany tym co Świątek zrobił ale człowiekowi trzydziestoparoletniemu przystoi pisanie takich tekstów? Bo w powyższym tylko jednego nie rozumiem – co ten tekst wnosił? Dla mnie był takim samem wyrazem frustracji jak teksty (te które tu przeczytałem) użytkownika Charles Bronson.

 88. Pokaż mi przypadek gdzie w Polsce wypłacono odszkodowanie za zatrzymanie przez wydział realizacyjni i środek zapobiegawczy w postaci sankcji.

  Mój kolega dostał za 2 lata w areszcie tymczasowym. To był gość jak wyszedł!

 89. Tak przy okazji. Czy ruszylo cos w sprawie Swiatka? Nowe fakty?

  Kot nie miał szczepień :wtf2:

 90. Tak przy okazji. Czy ruszylo cos w sprawie Swiatka? Nowe fakty?

  Podobno kotek przeżył i je właśnie budyń w ośrodku dla kotkow po traumatycznych przejściach. Śmierć byla sfingowana żeby dokopać Fen.

 91. Mój kolega dostał za 2 lata w areszcie tymczasowym. To był gość jak wyszedł!

  To miał duzo szczescia, bo moj kolega jak domagal sie zadoscuczynienia to sprawa wrocila do ponownego rozpatrzenia – co bylo jasnym sygnalem 🙂

 92. Ogólnie to mi to wszystko koło kutasa lata, ale dla Jurasa minus za zbyt mocny pojazd po cohones i + za pojechanie po Charlesie Bronsonie bo też go hejtuję jak sam skurwysyn. Czarli jest obecnie chyba jedynym człowiekiem, który regularnie podkurwia mnie do tego stopnia, że przeradzam się chwilami w hejtera i sobie myślę, że bym mu z chęcią sęka w łeb zajebał, po chwili mam już w to wyjebane, ale chwilowo ciśnienie jebaniec podnosi jak mało kto. Ogólnie to sorry za offtop, ale jak lecą w niego pociski to też chciałem trochę jadu upuścić, teraz pewnie z miesiąc, albo i ze 2 będę spokojniejszy bo zaspokoiłem swoje zapotrzebowanie na zhejtowanie dość mocno. Pozdrawiam

  Nie miałeś przyjemności poznać ziomka osobiście.

 93. "gdyż nie mam ochoty czytać tych silących się na intelektualistów człowieczków bez cohones"

  @jurasmma A ty niby jesteś lepszy? Nie grzeszysz intelektem,  i widać ze cie dupa boli. Książka? Nie bądź śmieszny, nada sie najwyżej na rozpałke. Pojazd po Bronsonie też słabiutki, widać jesteś równie mało odporny na trolling jak Tajger Bonzo.

  Co do samej sprawy, to grupa była rozpracowywana LATAMI mój mały geniuszu. Nie sądzę by był tu jakiś przypadek. Jedziesz na rocksow bo naczelny jest NIEZAWISŁY i nie włazi nikomu w dupkę, za co ma dozgonny szacunek u lwiej części cohones….Co do nich to brakuje ich tobie, boisz sie wejść w dyskusje na forum. Wiesz, że momentalnie zostałbyś zaorany. Bez pozdrowień. Zmieniłem ostatnio zdanie o tobie i to bardzo, z reszta jak duże grono ludzi:deniro:

 94. Widze ze duzo osob wstawilo sie za Jurasem a przeciez @Charles Bronson nie pojechal mu od dziwek tylko podpuszczal go czy to na forum czy na tt. Do Masu tez sie prul. Koles jest mega hipokryta i klakierem i najgorsze ze caly czas mysli ze jest fajny. Sytuacja ze Swiatkiem a teraz niby cos tam napisal o Cipku a tak naprawde to nic nie napisal a jeszcze probuje dawac wskazowki psiarni jak maja wygladac zatrzymania gosci ktorzy biegaja z kalachami. Co za kurwa kolo… Charli trzymaj sie mordo i cisnij im dalej!

 95. Problemem jurasa są dwa pojecia, które w połączeniu dają mieszankę niestrawną. Megalomania i grafomania.

 96. Widze ze duzo osob wstawilo sie za Jurasem a przeciez @Charles Bronson nie pojechal mu od dziwek

  Pewnie dlatego, ze w odroznieniu od wielu uczestnikow tej dyskusji jest czlowiekiem inteligentnym.  W zwiazku z czym wie, ze trudno jest zarzutem sprzedawania sie, dotknac kogos kto kompletnie wyzbyl sie juz poczucia wstydu i prostytucje uprawia na naprawde najwyzszym poziomie. Z tym co pisal Charles wielokrotnie sie nie zgadzalem. Bylem tez mocno rozczarowany gdy nie wychwycil ironii w moim ostatnim komentarzu na temat Jurasa. Jednak to na co pozwalil sobie Lukasz Jurkowski komentujac cale to wydarzenie pokazuje tylko, ze osiagnal juz absolutna klase mistrzowska. Tego w jakiej dziedzinie udalo mu sie tej sztuki dokonac dodawac nie musze. Tak wiec po raz kolejny chapeau bas.

 97. @Niemamocny,fajny post.

  Tak przy okazji. Czy ruszylo cos w sprawie Swiatka? Nowe fakty?

  Nie wstawił się na rozprawę.

  Pod koniec stycznia następna rozprawa.

  juras chojrak tylko na swojej wichurze, tu by go zjedli

  Zjedli,bo rzucili by się wszyscy na huraaaa do "dyskusji" 😆

 98. Problemem jurasa są dwa pojecia, które w połączeniu dają mieszankę niestrawną. Megalomania i grafomania.

  100% zgody, choć dodałbym jeszcze populizm i hipokryzję level miliard

 99. Co mógl zrobić niczego niespodziwający się(tamtych paru sekund dobijania nie liczę się, bo i tak nie ma co wymyśleć, jak zareagować) człowiek przeciwko kilku ludziom uzbrojonym po zęby w kamizelkach kuloodpornych.

  Niektórzy w takich sytuacjach strzelają sobie w łeb albo są dodatkowym zagrożeniem dla rodziny.

 100. Przeglądałem kilka komentarzy na Onecie… Nie oceniam, nie piszę o wiarygodności, ale tak to tutaj tylko zostawię.

  ~nie sprawdziłem ksywki

  Teraz czas przyjrzec sie Mankowi, jego interesom paliwowo- vatowym bo z tego zrodelka bylo na zegarki i inne swiecidelka dla Materli.

  ~Kolega z maty

  Panie mecenasik to ze sportowiec nie znaczy ze nie przestepca.Bral kase od Manka za ochrone, angazowal sie w rozkminki za pare zloty dlatego dostal kose.Do tego byl do roznych rzeczy, przemytow.Nawet jak mu sie wydawalo ze nie to wlasnie na tym

  Polega "uczestnictwo" w grupie przestepczej.

  ~Fakty :

  Prawda jest taka ze bujał się z bandziorką,pokazywał się na tzw.straszaka,balował z nimi i siano też dostawał….

  ~MMtB :

  Pamietam jak nawciagany dilowales konfituro na baletach nie daleko szczecinka i za***les bujawe po paru kreskach . Ten cały berseker to zbiór kryminałów i zakompleksionych czarnych pasków które zreszta rozdaje im kolega bagi. Żygać sie chce. To pudła i nie wychodź juz

  ~Jordan :

  Po 1 Materla nie jest zsdnym sportowcem,moze pseudo sportowcem,jeszcze pare lat temu mial notoryczny katar,jesli wiecie oo czym mowa,szukal zaczepek sam na tych szczecinskich baletach I jak stal na bramce to zalatwial niejedno I niejednemu…po 2 pariu kolego wsypal I szczecin o tym wie…po 3 … rozwiń całośćjak zaczela sie jego kariera to po zakupie auta I torebki LV dla zonki zaczeli robic z siebie na miescie niewiadomo kogo,on ,Bedorf,Jeftek,a kazdy kto tu zyl I zyje wie kim byli I kim sa te niedorajdy zyciowe co sprzedaja kumpli a siebie stawiaja za wzor I robia z siebie sportowco…po 4kolo sportowca to oni nie stali…po 5 zygam tym polskim falszem…

 101. Przeglądałem kilka komentarzy na Onecie… Nie oceniam, nie piszę o wiarygodności, ale tak to tutaj tylko zostawię.

  ~nie sprawdziłem ksywki

  Teraz czas przyjrzec sie Mankowi, jego interesom paliwowo- vatowym bo z tego zrodelka bylo na zegarki i inne swiecidelka dla Materli.

  ~Kolega z maty

  Panie mecenasik to ze sportowiec nie znaczy ze nie przestepca.Bral kase od Manka za ochrone, angazowal sie w rozkminki za pare zloty dlatego dostal kose.Do tego byl do roznych rzeczy, przemytow.Nawet jak mu sie wydawalo ze nie to wlasnie na tym

  Polega "uczestnictwo" w grupie przestepczej.

  ~Fakty :

  Prawda jest taka ze bujał się z bandziorką,pokazywał się na tzw.straszaka,balował z nimi i siano też dostawał….

  ~MMtB :

  Pamietam jak nawciagany dilowales konfituro na baletach nie daleko szczecinka i za***les bujawe po paru kreskach . Ten cały berseker to zbiór kryminałów i zakompleksionych czarnych pasków które zreszta rozdaje im kolega bagi. Żygać sie chce. To pudła i nie wychodź juz

  ~Jordan :

  Po 1 Materla nie jest zsdnym sportowcem,moze pseudo sportowcem,jeszcze pare lat temu mial notoryczny katar,jesli wiecie oo czym mowa,szukal zaczepek sam na tych szczecinskich baletach I jak stal na bramce to zalatwial niejedno I niejednemu…po 2 pariu kolego wsypal I szczecin o tym wie…po 3 … rozwiń całośćjak zaczela sie jego kariera to po zakupie auta I torebki LV dla zonki zaczeli robic z siebie na miescie niewiadomo kogo,on ,Bedorf,Jeftek,a kazdy kto tu zyl I zyje wie kim byli I kim sa te niedorajdy zyciowe co sprzedaja kumpli a siebie stawiaja za wzor I robia z siebie sportowco…po 4kolo sportowca to oni nie stali…po 5 zygam tym polskim falszem…

  Że tobie się chciało.

 102. Mimo wielu złośliwych czy żartobliwych postów (też mam tutaj swoją cegielkie),to całe zajście jest trochę smutne jak by się na to nie patrzeć .

  Jeśli Materla jest winny to w sumie smutno,że osoba tak rozpoznawalna ,wydawało by się ułożona i będąca przykladem dla dużej grupy fanów oszukała ich(nas)w pewnym sensie .

  Jeśli jest niewinny to można by było tylko współczuć całego tego stresu dla jego i rodziny jak i wszelkich kłopotów psychicznych jak i finansowych jakie to cało zajście będzie jego i jego rodzine kosztować.

 103. Przeglądałem kilka komentarzy na Onecie… Nie oceniam, nie piszę o wiarygodności, ale tak to tutaj tylko zostawię.

  ~nie sprawdziłem ksywki

  Teraz czas przyjrzec sie Mankowi, jego interesom paliwowo- vatowym bo z tego zrodelka bylo na zegarki i inne swiecidelka dla Materli.

  ~Kolega z maty

  Panie mecenasik to ze sportowiec nie znaczy ze nie przestepca.Bral kase od Manka za ochrone, angazowal sie w rozkminki za pare zloty dlatego dostal kose.Do tego byl do roznych rzeczy, przemytow.Nawet jak mu sie wydawalo ze nie to wlasnie na tym

  Polega "uczestnictwo" w grupie przestepczej.

  ~Fakty :

  Prawda jest taka ze bujał się z bandziorką,pokazywał się na tzw.straszaka,balował z nimi i siano też dostawał….

  ~MMtB :

  Pamietam jak nawciagany dilowales konfituro na baletach nie daleko szczecinka i za***les bujawe po paru kreskach . Ten cały berseker to zbiór kryminałów i zakompleksionych czarnych pasków które zreszta rozdaje im kolega bagi. Żygać sie chce. To pudła i nie wychodź juz

  ~Jordan :

  Po 1 Materla nie jest zsdnym sportowcem,moze pseudo sportowcem,jeszcze pare lat temu mial notoryczny katar,jesli wiecie oo czym mowa,szukal zaczepek sam na tych szczecinskich baletach I jak stal na bramce to zalatwial niejedno I niejednemu…po 2 pariu kolego wsypal I szczecin o tym wie…po 3 … rozwiń całośćjak zaczela sie jego kariera to po zakupie auta I torebki LV dla zonki zaczeli robic z siebie na miescie niewiadomo kogo,on ,Bedorf,Jeftek,a kazdy kto tu zyl I zyje wie kim byli I kim sa te niedorajdy zyciowe co sprzedaja kumpli a siebie stawiaja za wzor I robia z siebie sportowco…po 4kolo sportowca to oni nie stali…po 5 zygam tym polskim falszem…

  Pomijając już żródło o tym własnie pisałem wczoraj. Chuja mógł zarabiać. Wystarczy, że bujał się "w towarzystwie", poświecił gębą, dostał jakieś drobne i to wystarczy. Z zegarkami trochę przesadzają bo to, co pokazali to żadne ą ę.  Ilu już takich popłynęło z prądem to poezja… Dobrze jest jak jest dobrze, jak się zaczyna pierdolić to nikt nie wie za co idzie w pasiaki.

 104. Przeglądałem kilka komentarzy na Onecie… Nie oceniam, nie piszę o wiarygodności, ale tak to tutaj tylko zostawię.

  ~nie sprawdziłem ksywki

  Teraz czas przyjrzec sie Mankowi, jego interesom paliwowo- vatowym bo z tego zrodelka bylo na zegarki i inne swiecidelka dla Materli.

  ~Kolega z maty

  Panie mecenasik to ze sportowiec nie znaczy ze nie przestepca.Bral kase od Manka za ochrone, angazowal sie w rozkminki za pare zloty dlatego dostal kose.Do tego byl do roznych rzeczy, przemytow.Nawet jak mu sie wydawalo ze nie to wlasnie na tym

  Polega "uczestnictwo" w grupie przestepczej.

  ~Fakty :

  Prawda jest taka ze bujał się z bandziorką,pokazywał się na tzw.straszaka,balował z nimi i siano też dostawał….

  ~MMtB :

  Pamietam jak nawciagany dilowales konfituro na baletach nie daleko szczecinka i za***les bujawe po paru kreskach . Ten cały berseker to zbiór kryminałów i zakompleksionych czarnych pasków które zreszta rozdaje im kolega bagi. Żygać sie chce. To pudła i nie wychodź juz

  ~Jordan :

  Po 1 Materla nie jest zsdnym sportowcem,moze pseudo sportowcem,jeszcze pare lat temu mial notoryczny katar,jesli wiecie oo czym mowa,szukal zaczepek sam na tych szczecinskich baletach I jak stal na bramce to zalatwial niejedno I niejednemu…po 2 pariu kolego wsypal I szczecin o tym wie…po 3 … rozwiń całośćjak zaczela sie jego kariera to po zakupie auta I torebki LV dla zonki zaczeli robic z siebie na miescie niewiadomo kogo,on ,Bedorf,Jeftek,a kazdy kto tu zyl I zyje wie kim byli I kim sa te niedorajdy zyciowe co sprzedaja kumpli a siebie stawiaja za wzor I robia z siebie sportowco…po 4kolo sportowca to oni nie stali…po 5 zygam tym polskim falszem…

  Można uznać to za typowe komentarze z onetu, ale jakoś mam wrażenie, że autorzy są dobrze zorientowani w lokalnym szczecińskim środowisku i zapewne jakby pogadać z kimś ze Szczecina to by się okazało, że tajemnicą poliszynela jest uwikłanie pewnych osób z niejasne interesy.

 105. @jurasmma :śmiech:

  wpis na blogu Jurasa w skrocie:

  1. Przeprasza, ale jest wyjebany i bedzie pierdolil glupoty.

  2. Pierdoli glupoty.

  Na przykładzie Twego wpisu powinno się uczyć czym jest pojęcie "kwintesencji" :boss:

 106. Szkoda tylko,ze Juras zapomina o tym jak go cohonesiacy chwalili za zajebiste vlogi czy za komentowanie .Jego blog jest po prostu hooyowy wiec niech robi to co umie to znow bedzie chwalony ,ale nie lepiej kazda krytyke obracac w hejterstwo zamiast zauwazyc w swoim oku belke .

 107. Co z tą latarka jest nie tak ?

  Latarka paralizator -legalnie dostępna , słabe gówno. Ale CBŚ przedstawia to jak śmiertelną broń

 108. Przeglądałem kilka komentarzy na Onecie… Nie oceniam, nie piszę o wiarygodności, ale tak to tutaj tylko zostawię.

  ~nie sprawdziłem ksywki

  Teraz czas przyjrzec sie Mankowi, jego interesom paliwowo- vatowym bo z tego zrodelka bylo na zegarki i inne swiecidelka dla Materli.

  ~Kolega z maty

  Panie mecenasik to ze sportowiec nie znaczy ze nie przestepca.Bral kase od Manka za ochrone, angazowal sie w rozkminki za pare zloty dlatego dostal kose.Do tego byl do roznych rzeczy, przemytow.Nawet jak mu sie wydawalo ze nie to wlasnie na tym

  Polega "uczestnictwo" w grupie przestepczej.

  ~Fakty :

  Prawda jest taka ze bujał się z bandziorką,pokazywał się na tzw.straszaka,balował z nimi i siano też dostawał….

  ~MMtB :

  Pamietam jak nawciagany dilowales konfituro na baletach nie daleko szczecinka i za***les bujawe po paru kreskach . Ten cały berseker to zbiór kryminałów i zakompleksionych czarnych pasków które zreszta rozdaje im kolega bagi. Żygać sie chce. To pudła i nie wychodź juz

  ~Jordan :

  Po 1 Materla nie jest zsdnym sportowcem,moze pseudo sportowcem,jeszcze pare lat temu mial notoryczny katar,jesli wiecie oo czym mowa,szukal zaczepek sam na tych szczecinskich baletach I jak stal na bramce to zalatwial niejedno I niejednemu…po 2 pariu kolego wsypal I szczecin o tym wie…po 3 … rozwiń całośćjak zaczela sie jego kariera to po zakupie auta I torebki LV dla zonki zaczeli robic z siebie na miescie niewiadomo kogo,on ,Bedorf,Jeftek,a kazdy kto tu zyl I zyje wie kim byli I kim sa te niedorajdy zyciowe co sprzedaja kumpli a siebie stawiaja za wzor I robia z siebie sportowco…po 4kolo sportowca to oni nie stali…po 5 zygam tym polskim falszem…

  W wiekszosci bzdury. Takie komentarze na onetach/wp/gazetach sa pod kazdzym artylule o kazdym znanym nazwisku w Szczecinie.

 109. Paradoks polega na tym, ze gdyby nie Materla to malo kto wiedzialby o takiej akcji CBŚP. Michal nie tylko promuje KSW, MMA ale takze akcje Policji. Byl Saidov byl Kostecki teraz Materla. Nikt nie twierdzi ze ludzie uprawiajacy sporty walki to swieci ludzie z drugiej stronu gangsterzy sie sa filozofami. Pytanie brzmi na ile Ci sportowcy sa przestepcami a na ile uzywa sie ich nazwisk by podkreslic w mediach dzialania policji przy okazji rzucajac nagonke na MMA w tym przypadku

 110. Kto nie ze środowiskiem i Jurasem ten balas i dziwka.

  No i jestem, i chuj. DUMNY Z POCHODZENIA, PDW.

 111. Przeglądałem kilka komentarzy na Onecie… Nie oceniam, nie piszę o wiarygodności, ale tak to tutaj tylko zostawię.

  ~nie sprawdziłem ksywki

  Teraz czas przyjrzec sie Mankowi, jego interesom paliwowo- vatowym bo z tego zrodelka bylo na zegarki i inne swiecidelka dla Materli.

  ~Kolega z maty

  Panie mecenasik to ze sportowiec nie znaczy ze nie przestepca.Bral kase od Manka za ochrone, angazowal sie w rozkminki za pare zloty dlatego dostal kose.Do tego byl do roznych rzeczy, przemytow.Nawet jak mu sie wydawalo ze nie to wlasnie na tym

  Polega "uczestnictwo" w grupie przestepczej.

  ~Fakty :

  Prawda jest taka ze bujał się z bandziorką,pokazywał się na tzw.straszaka,balował z nimi i siano też dostawał….

  ~MMtB :

  Pamietam jak nawciagany dilowales konfituro na baletach nie daleko szczecinka i za***les bujawe po paru kreskach . Ten cały berseker to zbiór kryminałów i zakompleksionych czarnych pasków które zreszta rozdaje im kolega bagi. Żygać sie chce. To pudła i nie wychodź juz

  ~Jordan :

  Po 1 Materla nie jest zsdnym sportowcem,moze pseudo sportowcem,jeszcze pare lat temu mial notoryczny katar,jesli wiecie oo czym mowa,szukal zaczepek sam na tych szczecinskich baletach I jak stal na bramce to zalatwial niejedno I niejednemu…po 2 pariu kolego wsypal I szczecin o tym wie…po 3 … rozwiń całośćjak zaczela sie jego kariera to po zakupie auta I torebki LV dla zonki zaczeli robic z siebie na miescie niewiadomo kogo,on ,Bedorf,Jeftek,a kazdy kto tu zyl I zyje wie kim byli I kim sa te niedorajdy zyciowe co sprzedaja kumpli a siebie stawiaja za wzor I robia z siebie sportowco…po 4kolo sportowca to oni nie stali…po 5 zygam tym polskim falszem…

  Noo, posty osadzone w realiach. Nawet Bagiemu się dostało. Każdy kto choć trochę zna Bagiego wie jakie podejście do bjj ma i jak "rozdaje" paski. Ploty to każdy ze Szczecina słyszy. Niektórym się wydaje, że jak kogoś znają, kto zna kogoś, kto kogoś widział, to posiada monopol na prawdę. Słabe jak blog Jurasa.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.