seerymccall

Tak, to dzieje się naprawdę. Ian McCall kolejny raz nie wystąpi na gali UFC.

Przypomnijmy, na UFC 201 Amerykanin miał zawalczyć z Justinem Scogginsem, jednakże ten nie był w stanie zrobić wagi, przez co wycofał się z pojedynku. Następnie zestawiony on został z Rayem Borgiem na UFC 203, który rozchorował się przed galą i musiał być hospitalizowany. Teraz to Ian ma problemy ze zdrowiem, które zmuszają go do wycofania się z pojedynku.

Warto zaznaczyć, że miała to być ostatnia walka w MMA przeciwnika McCalla, Neila Seery’ego. Przerwa McCalla od ostatniego występu w oktagonie wynosi na ten moment 658 dni.

Nie wiadomo jakie organizacja ma plany wobec Irlandczyka. Wiemy, że otrzyma on na pewno podstawę swojej wypłaty.

16 KOMENTARZE

  1. Nie wierzę w to. Wujek to już nigdy nie zawalczy jak wypada na dzień przed galą. Szkoda bo to była jedna z ciekawszych postaci na tej rozpisce.

  2. Nie wierzę w to. Wujek to już nigdy nie zawalczy jak wypada na dzień przed galą. Szkoda bo to była jedna z ciekawszych postaci na tej rozpisce.

    W jednym z wywiadów mówił, że jak znowu załapie kontuzje, to przechodzi na emeryturę. Nie wiem czy to się "łapie", ale moim zdaniem nie.

  3. Pewnie jego ulubioną liczbą jest 13. Uncle to pechowiec^2. Szkoda, bo dosyć charakterystyczna postać w kategorii liliputów.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.