Rozdanie dorocznych nagród dla Najlepszych w polskim MMA już 2 marca w Łodzi. W związku z tym wydarzeniem przedstawiamy kandydatów do jednej z kategorii. Zobaczcie, kto ma szansę na otrzymanie Heraklesa za „Galę 2017 roku”! Sponsorem tytularnym tego Heraklesa jest legalny bukmacher forBET.

Łącznie do rozdania będzie osiem statuetek w kategoriach: Zawodnik Roku, Walka Roku, Nokaut Roku, Poddanie Roku, Klub Roku, Gala Roku oraz Odkrycie Roku. Dodatkowo fani mieszanych sztuk walki, w internetowym głosowaniu, będą mogli wybrać swojego kandydata do statuetki Zawodnika Roku.

10 KOMENTARZE

  1. Tak rekordowej gali jak KSW 39 w Polsce jeszcze nie było. Jeśli chodzi o UFC, gdyby nie Kowboj fight card nie urywał niczego jakoś specjalnie. W tym roku UFC wyszło z dupy, ale na miano gali roku 2017 jako całości zasłużyło KSW.

  2. Nie ma co sie łódzić, KSW zgarnie statuetkę po raz kolejny.

    Ja tylko więc oddam głos na UFC w Gdańsku, która dostarczyła mi o wiele więcej emocji, niż fikołki, popki, kulturyści, strongmani i inne zjawiska tej karty wypełniającej narodowy.

  3. Każdy kto widział na żywo zwycięstwo Janka i słyszał jak wszystkie gardła ryknęły, kiedy w radości wskoczył na ogrodzenie oktagonu nie może mieć najmniejszych wątpliwości przy wyborze gali roku. KSW na Narodowym to było coś, wiadomo, ale tamten ma moment… No ja tego nie zapomnę nigdy.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.