GROMDA Fight Club – czyli walki na gołe pięści już 6 czerwca. Szesnastu żądnych krwi wojowników wyjdzie do ringu, ale tylko jeden zgarnie 100 tysięcy złotych nagrody. Gromda będzie dostępna w usłudze Pay-Per-View za jedyne 19,99 zł.

Mamy szybki konkurs w którym do wygrania są 4 koszulki w nowy, unikalny wzór dedykowany GROMDZIE.

A pytanie konkursowe brzmi:

Budzisz się i widzisz, że nad tobą stoi „Dzidziuś”, „Lodówa” i „Ruski”. Co robisz?

GROMDA to polska odpowiedź na najnowsze trendy we współczesnych sportach walki, która narodziła się w głowach Mariusza Grabowskiego (TYMEX Boxing Promotion) i Mateusza Borka (MB Promotions). Obaj od lat działają jako promotorzy i organizatorzy gal boksu zawodowego, ale dopiero za sprawą GROMDY mogą zmienić zasady gry na własnych warunkach.

Wojownicy wyjdą do dużo mniejszego niż zazwyczaj ringu (o wymiarach 4 x 4 m), który będzie premiował ofensywny styl mocno bijących puncherów. Nie będzie zapasów w parterze ani kuriozalnych prób wypchnięcia kogoś poza arenę. Gwarantujemy – podczas GROMDY walki będą się kończyły tylko nokautem.

Konkurs trwa do sobotniego poranka. Wygrywają najbardziej kreatywne odpowiedzi.

60 KOMENTARZE

 1. Zamiast koszulki gromda proponuje sprzedawać koszulki z podobiznami miedzy innymi dzidziusia,lodówki  oraz ruskiego na bank lepiej na tym wyjdziecie jak na zorganizowaniu gali ale szczerze mówiąc będę oglądał chociażby po to żeby zobaczyć Lodówe w akcji :korwinlaugh:

 2. Budzisz się i widzisz, że nad tobą stoi "Dzidziuś", "Lodówa" i "Ruski". Co robisz?

  Szybko wydaję proste polecenia.

  Wysyłam Lodówę po zakupy do pobliskiej Biedronki aby uzupełnić zapasy, Dzidziusiowi każę odwieźć dzieciaka do przedszkola a Ruskiego podsyłam na bazar po papierosy i wódkę bez akcyzy.

  Samemu zaoszczędzony czas inwestuję w dalszy sen.

 3. Budzisz się i widzisz, że nad tobą stoi "Dzidziuś", "Lodówa" i "Ruski". Co robisz?

  A tak na marginesie, to Dzidziuś wypadł, więc jak stoi? Chyba Półchłopek powinien stać nad moim łóżkiem :zakręcony:

 4. Co robię? Pytam czy mogą ogarnąć jakiś rabacik na rzeczy extreme hobby, gdyż cenię sobie ich produkty, a następnie polewam wódeczki :conorsalute:

 5. Co robię? Zatrudniam "Lodówę" do uzupełnienia mojej lodówki, "Dzidziuś" dostaje mleko, bajkę i lulu, a z "Ruskim" obalam wysokoprocentowy trunek, który uzupełnił "Lodówa".

 6. A tak na marginesie, to Dzidziuś wypadł, więc jak stoi? Chyba Półchłopek powinien stać nad moim łóżkiem :zakręcony:

  Wypadł dlatego, że poszedł obserwować Cię jak śpisz 😀

 7. Pytam się czy che piwa, czy się naparzać i jak tak to z jakiego powodu. Jak to drugie to szybki front z wyra w klatę, wstaję z barłogu jak Bruce Lee i mogę się lać na gołe łapy jak Hektor z Iliady walcząc o swój honor! a jak pierwsze to lecę z buta szybko do lodówki! Dla Lodówy mocno zmrożony bronek!

 8. Panowie Gromda nie w te strone ale jak już jesteście to mam dla was bojowe zadanie. Trzeba ten tapczan wnieść na góre i poluzować trochę te słoiki żebym napewno otworzył jak dziewczyna bedzie prosić.

 9. Nokautuje Ruskiego prawym sierpowym, Lodówa na ten widok zaczyna uciekać, a Dzidziuś płakać.

  PS. Mam nadzieję, że jak wygram koszulkę to nie będę musiał jej osobiście odbierać od wyżej wymienionych ;]

 10. Zaciskam zwieracze ,wstaje,ustawiam się dupa do ściany i staram się im wytłumaczyć że wolę kobiece piersi a nie te od ginekomasti

 11. Udając, że idę po wazelinę, mówię "mam nadzieję, że umyliście dupy", po czym sprintem oddalam się w nieznanym kierunku.

 12. Budzisz się i widzisz, że nad tobą stoi "Dzidziuś", "Lodówa" i "Ruski". Co robisz?

  Wołam do jeszcze śpiącej mojej ładniejszej połówki:

  -Bizer wstawaj, zaspałeś na Turniej :astronaut:

 13. Odpowiedź:

  Biorę Dzidziusia na ramię, podchodzę do Lodówy po butelkę z mleczkiem i włączam Ruski serial animowany Masha i Niedźwiedź żeby Dzidziusia uspokoić 😆

 14. Dzwonię po swoją ekipę. Dzwonię po braci P i walczymy po 3.

  Z tym ze, ja dalej leżę, Krystian rapuje, a Mariusz Dominator sam wsadza dzidziusia do lodówki i wysyła do Rosji.

  na koniec odbieramy pasy, puchary, buziaczki od ring girls, na koniec szybki wywiad z Borkiem i z Dubertową i dalej mogę spać.

 15. Zamykam oczy. Otwieram. Jak dalej stoją to znaczy że GROMDA jeszcze trwa a ja przysnąłem w czasie przerwy.

  Dodam że ten turniej i cała otoczka to naprawdę mistrzostwo w marketingu. Te ksywki, strzałki i domalowana krew na plakatach, zamiana Dzidziusia na Półchłopka … szacunek dla organizatorów, że mają taki dystans i robią to wszystko bez napinki.

 16. 1. Pytam się Panów, co robią w moim domu, niejednoczenie prosząc o ciszę, bo rodzinka jeszcze na pewno słodko śpi.

  Dzidziuś mógłby zerknąć do młodego, poprawić kordełkę(Misiek się straznie rozkopuje podczas snu), pogłaskać go po główce, coś zaśpiewać..

  2. W międzyczasie lodówa wziąłby się z robienie śniadania, tylko BŁAGAM nie lody i słodycze, brekfest to chyba najważniejszy posiłek dnia; tak mówią.

  3. Ruski jak to ruski, zbytnio się pewnie byśmy nie dogadali, (bariera językowa) ale chciałbym  poznać jego zdanie na tematy społeczne, polityczne zza wschodnich granic i posłuchać jak to wygląda z perspektywy dnia codziennego naszych  sąsiadów

  4. Gdyby jednak się nie zgodzili i mieli złowrogie zamiary, oddałbym cała swoją kolekcje kart pokemon, postawił flaszkę samogonu i sprawa załatwiona.

  Pozdrawiam cieplutko i jak to się mówi – połamania nóg/nosów we wish you!

 17. Kilka dni temu miałem pępkowe, impreza była naprawdę gruba i nie pamiętam końcówki, a od tego czasu praktycznie nie śpię bo wiadomo jak to z młodym bobo.

  Widząc ich z rana zapewne bym myślał, że to kolejni goście którzy zakimali i teraz wychodzą (bo paru takich było).

  Także:

  Podziękował bym bardzo za przyjście, za gratulacje, za to że wypili zdrowie młodej i powiedział że niestety nie dam rady wstać i ich wypuścić, ale klucz jest w drzwiach

 18. Budzisz się i widzisz, że nad tobą stoi "Dzidziuś", "Lodówa" i "Ruski". Co robisz?


  Obracam się dupą do ściany i idę dalej spać!:beer:

 19. Tak czytam te wypowiedzi i dochodzę do wniosku, że chyba nie będzie koszulek 😀 No ale co zrobić – głupie pytanie = głupia odpowiedź.

 20. Budzisz się i widzisz, że nad tobą stoi "Dzidziuś", "Lodówa" i "Ruski". Co robisz?

  Idę na dwójkę :suchykarol:

 21. Trochę się dziwię – w końcu przed zaśnięciem byłam jeszcze bezdzietną panną mieszkającą w uporządkowanym domu. Ale szybko oswajam się z nową rzeczywistością. Zaczyna krzyczeć na swojego męża:

  -Ruski, ty gamoniu! Wiem, że musisz robić masę. Ale z tą Lodówą w sypialni to już przesadziłeś. Wynoś to w tej chwili do kuchni, bo inaczej do końca tygodnia będzie bolała mnie głowa!

  Po spełnieniu żądania, jak to kobieta, zrzędzę dalej:

  -Zobacz, przez tę aferę naszego Dzidziusia obudziłeś! Bierz go na ręce, lulaj do snu i wkładaj do kołyski.

  Po spełnieniu drugiego żądania pozwalam swego Ruskiemu mężowi się położyć i czekam do rana, czy ta nowa rzeczywistość będzie trwać również po przebudzeniu.

 22. Budzisz się i widzisz, że nad tobą stoi "Dzidziuś", "Lodówa" i "Ruski". Co robisz?


  Pytam czy też ich boli że Rychu Peja ma szanse uczciwie zarobić, następnie puszczamy kawałek " Reprezentuję biedę" i z łzami w oczach oglądamy powtórkę z tego jak poległ Lodówa ;(:childcry:

 23. Chyba już po terminie, można powiedzieć, że zaspałem, ale jako że się teraz 'obudziłem' i oni by stali nade mną, to bym się zapytał, czy im się coś nie po*ebało, bo powinni być na gali 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.