gray-maynard-sherdog

(Fot. Sherdog.com)

Gray Maynard (MMA 11-4-1) mimo fatalnej ostatnio passy w oktagonie, nie zdecydował się jeszcze na przejście na sportową emeryturę. 35-letni „The Bully” w ostatnich pięciu walkach przegrywał czterokrotnie – za każdym razem przez nokaut. Ostatnie zwycięstwo odniósł w czerwcu 2012 roku, kiedy niejednogłośnie na punkty wygrał z Clayem Guidą. Niedawno podpisał nową umowę z UFC i planuje swój powrót na luty albo marzec 2015 roku. W wywiadzie dla MMA Fighting zapewnia, że dobrze przemyślał swoją decyzję:

Dana White [po ostatniej porażce Graya – przyp. red.] powiedział mi: „hej, gościu – masz życie poza tym sportem. Masz fajną córkę. Pomyśl o tym.” On zna moją córkę, Jess, i chciał się po prostu upewnić, że wszystko dokładnie przemyślałem. Mieliśmy potem o tym pogadać. No i tak się później stało – zasiedliśmy do rozmów, czego owocem jest nowy kontrakt z UFC.

Miesiąc po sierpniowej porażce z Rossem Perasonem, Gray wraz z rodziną zdecydował się na przeprowadzkę. Phoenix w Arizonie zamienili na Las Vegas. Tam „The Bully” dołączył do klubu Xtreme Couture, w którym już kiedyś trenował:

Dużo się zmieniło. Powróciłem po dłuższym czasie i nie wiedziałem jak tam będzie. Klub zaczyna się stawać tak mocny, jak był na początku. Jest tam sporo dobrych trenerów. Wszyscy się wzajemnie wspieramy.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.