Gracjan Szadziński o chorym marzeniu na skończenie – nie było nawet blisko

28 KOMENTARZE

 1. On chce zabic kogos w ringu,tak czuje po tym wywiadzie,to psychol jakis jest…

  Też tak myśle ze to o to chodzi. Pewnie by chcial walczyc na śmierc i zycie

 2. Poszło w nos zdrowo :cmgkeepgoing: jaka konfederacja takie regulaminy, Gracjan nowy nieskalany Genezis, bij wszystko i wszystkich nawet siebie

 3. Jego mowa ciała i sposób w jaki mówi pewne rzeczy sugeruje że coś jest nie tak z głową. Żeby nie było w wywiadzie wypowiadał się nieźle ale w głowie coś tam chyba nie najlepiej poukładane.

 4. Ej, ale już bez beki, to jest naprawdę chory psychicznie człowiek. Widzieliście tę próbę uśmiechu? Co tam się kurwa stało w ogóle? O fantazjowaniu na temat zabicia kogoś nawet nie wspominam. Ja pierdolę…

 5. Ej, ale już bez beki, to jest naprawdę chory psychicznie człowiek. Widzieliście tę próbę uśmiechu? Co tam się kurwa stało w ogóle? O fantazjowaniu na temat zabicia kogoś nawet nie wspominam. Ja pierdolę…

  W dodatku na bombie

 6. Ej, ale już bez beki, to jest naprawdę chory psychicznie człowiek. Widzieliście tę próbę uśmiechu? Co tam się kurwa stało w ogóle? O fantazjowaniu na temat zabicia kogoś nawet nie wspominam. Ja pierdolę…

  Wszyscy tą próbę wzięli za żart, a możliwe że to było na serio

 7. Gość w wywiadzie sugeruje że ma marzenie kogoś zabić w oktagonie, a tfu "dziennikarze" tfu stoją jak te chuje na weselu i żaden ze strachu nie śmie dopytać co on pierdoli i nie ciągnie tematu, ani nawet nie próbuje dopytać co się w tej chorej głowie urodziło.

  Gardzę.

 8. Gość w wywiadzie sugeruje że ma marzenie kogoś zabić w oktagonie, a tfu "dziennikarze" tfu stoją jak te chuje na weselu i żaden ze strachu nie śmie dopytać co on pierdoli i nie ciągnie tematu, ani nawet nie próbuje dopytać co się w tej chorej głowie urodziło.

  Gardzę.

  Strach panie strach. Jeszcze by komus zakurwil…

 9. Z tego co widze to na gromdzie i tutaj też jest przyzwolenie na prochy. Ewidentnie niektórzy są wystrzeleni. Kto zna temat wie że takiego logoś nie da się ustrzelić. Gdzie jest kurwa jakiś organ odpowiedzialny za bezpieczeństwo zawodników podczas tych imprez?

 10. Z tego co widze to na gromdzie i tutaj też jest przyzwolenie na prochy. Ewidentnie niektórzy są wystrzeleni. Kto zna temat wie że takiego logoś nie da się ustrzelić. Gdzie jest kurwa jakiś organ odpowiedzialny za bezpieczeństwo zawodników podczas tych imprez?

  Masz rację ale dzięki temu widowisko zyskuje

  :fjedzia:

 11. ciekawe jakby się naprawdę poczuli tacy Różi lub Gracjan jakby im naprawde smierć w oczy zajrzała

  Różal mógłby krzyczeć, że nie widzi na oko.

  Czekaj gdzieś to już chyba widziałem:zakręcony:

 12. A to wszystko przez to, ze trafił do friendzone z tancerką z klubu go-go

  Aaaa

  Ja się dziwiłem, że Sonia same biedne pieski i chore dzieciaczki wstawia na FB a on tu o mordowaniu.

  Taka Dżesika to potrzebuje gościa z milionami w kieszeni i 30cm w zapasie a i tak ciężko by ją było utrzymać na smyczy.

 13. Co to kurwa jest? Myślałem, że żartujecie, ale typ faktycznie mówi, że chce kogoś zabić. Przecież to trzeba gdzieś zgłosić, bo gość jest niebezpieczny i prawdopodobnie niepoczytalny skoro fantazjuje o morderstwie. Totalnie sprany mózg. Może wyrządzić poważną krzywdę komuś przypadkowemu kto na niego zatrąbi w korku albo zaczepi na melanżu. Do tego ten uśmiech na początku. Ewidentnie jakiś bałagan pod kopułą.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.