Były mistrz KSW w wadze półciężkiej – Goran Reljic obronił w sobotę w walce na gołe pięści mistrzowski pas angielskiej organizacji Bare Knuckle Boxing pokonując przed czasem Kevina Thompsona.

Mający spore doświadczenie w MMA Thompson (MMA 14-7) zastąpił na trzy dni przed walką Phila Baroniego który w ostatniej chwili zrezygnował z udziału w imprezie. W walce której urywki możecie zobaczyć poniżej obaj zawodnicy mieli swoje momenty w tym najbardziej efektowny Reljica (MMA 16-8-0) kiedy to po jednej z wymian w 1 rundzie posłał swojego przeciwnika na deski. Anglik po przegranej końcówce drugiej rundy w której to zebrał serię mocnych ciosów, z powodu obfitego krwawienia został niedopuszczony przez ringowego lekarza do trzeciej rundy.

And still…#theghostreljic #Knockdown at the 1st round of #bareknuckleboxing #fight #bareknuckle #boxing #mma BKB #liverpool #england

Publiée par Goran"Ghost" Reljic sur Lundi 26 mars 2018

TKO victory #bareknuckleboxing Liverpool , England.

Publiée par Goran"Ghost" Reljic sur Samedi 24 mars 2018

Reljic po serii czterech porażek z rzędu w MMA którą zapoczątkowała przegrana z Tomaszem Narkunem w 2015 roku (KSW 32) zdołał odbudować się w grudniu 2017 pokonując na gali Mannheim Harbor Brawl 6 w Niemczech w 1 rundzie lokalnego zawodnika Daniela Doerrera (MMA 7-7).

Co ciekawe, nieobecny na gali Phil Baroni wspomniany na Twitterze w temacie zestawienia go po raz kolejny do walki z Reljicem w odpowiedzi zaznaczył organizację KSW:

6 KOMENTARZE

  1. Vaso walczący z debiutantami vs Goran walczący na gołe pięści, czyli ciekawe dzieje weteranów KSW

    Nie zapominajmy byłego mistrza ciężkiej Sanczo Forczi w topowym zestawieniu z Wanderlejem.

  2. powinni jeszcze maczać rękawice w potłuczonym szkle

    Taa i na końcu stoczyć walkę w CZW (najbrutalniejsza organizacja w prowrestlingu)

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.