gloglo
(fot. Gleidson Venga/Sherdog.com)

Gala  UFC Fight Night 74 w końcu doczekała się walki wieczoru, a będzie nią starcie Ovince’a Saint Preuxa z Gloverem Teixeirą.

Były pretendent do tytułu Glover Teixeira (MMA 22-4) powraca do oktagonu. Zawodnik ten ostatni raz walczył w październiku 2014 roku, kiedy to przegrał jednogłośną decyzją z Philem Davisem (MMA 13-3, 1NC). Wcześniej w walce o pas uległ Jonowi Jonesowi (MMA 21-1). Przed tymi porażkami Teixeira zaliczył jednak imponującą ilość dwudziestu zwycięstw z rzędu.

Ovince Saint Preux (MMA 18-6) jest w zupełnie innej sytuacji. Dwie ostatnie walki wygrał przez nokaut w pierwszych rundach. Znokautował m.in. byłego mistrza półciężkiej Maurício „Shoguna” Ruę (MMA 22-10), a na siedem walk w UFC, przegrał tylko jedną, z Ryanem Baderem (MMA 19-4). Obaj zawodnicy są w pierwszej dziesiątce rankingu UFC, Glover znajduje się na szóstej pozycji, a Ovince na siódmej.

Gala UFC Fight Night 74 odbędzie się 8 sierpnia w Nashville, Tennessee.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

2 KOMENTARZE

  1. Czyli dla Maulera może Rashad?Coraz bardziej prawdopodobne ze dla Janka bedzie jednak Cummins.

  2. Zatrzymałem się na etapie Glover – Gustafsson o.0 Co się stało z tamtym zestawieniem?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.