
Kilku weteranów znalazło się na liście zwolnionych zawodników z największej organizacji MMA na świecie, UFC. Wśród nich jest m.in. Ovince St. Preux, który w przeszłości walczył z Jonem Jonesem.
Największa organizacja MMA na świecie co jakiś czas decyduje się na zwolnienia zawodników. W tym tygodniu jak poinformowało MMA Fighting, doszło do rozstania 11 osób z Ultimate Fighting Championship. Organizacja Dany White’a zdecydowała się zwolnić z kontraktu Ovince’a St. Preux, Briana Kellehera, Ricky’ego Glenna, Victora Altamirano, Da Woon Junga, Kaynan Kruschewsky’ego, Briannę Fortino, Victorię Leonardo, Karla Williamsa, Danyelle Wolf oraz Jarno Errens.
41-letni St. Preux (27-18 MMA) w ostatnim pojedynku przegrał z Ryanem Spannem przez poddanie na październikowej gali UFC 307. W oktagonie rywalizował od 2013 roku, kiedy to UFC połączyło się z inną organizacją, Strikeforce. W swojej karierze mierzył się z m.in. Jonem Jonesem, Dominickiem Reyesem, Jamahal Hillem, Mauricio Shogun Ruą czy Michałem Oleksiejczukiem. 20 z 27 wygranych w karierze zdobywał przez skończenia przed czasem. OSP aż 7 razy w przeszłości nagradzany był bonusami po galach UFC za najlepsze występy.


























33 komentarzy (poniżej pierwsze 30)
...wczytuję komentarze...
Roshi
Bellator Heavyweight
Bellator Lightweight
UFC Middleweight
Vale Tudo Open
UFC Welterweight
ONE FC Heavyweight
Legacy FC Light Heavyweight
Oplot Challenge Heavyweight
Shark Fights Lightweight
UFC Middleweight
NoLife FC
WSOF Heavyweight
KSW Featherweight
Vale Tudo Open
UFC Heavyweight
Vale Tudo Open
UFC Heavyweight
NoLife FC
Vale Tudo Championship
Oplot Challenge Heavyweight
Vale Tudo Open
NoLife FC
Vale Tudo Championship
Vale Tudo Open
ONE FC Welterweight
EFC Africa Lightweight
Dołącz do dyskusji na forum <a href="https://cohones.mmarocks.pl/threads/76313/">Cohones →</a> lub komentuj na <a href="#respond">MMARocks.pl →</a>