Ishida

…o używanie środków poślizgowych podczas pojedynku obu zawodników na sobotniej gali Strikeforce: Carano vs Santos. Jak informuje Sherdog.com jeden z przedstawicieli zawodnika z Japonii pojawił się na zebraniu komisarzy i sędziów po gali by oświadczyć, że Melendez używał niedozwolonych substancji, które miały zapewnić mu przewagę w walce. Komisja Sportowa w stanie Kalifornia nie podjęła w tej sprawie na razie oficjalnych kroków, ponieważ czeka aż przedstawiciele Ishidy złożą formalną pisemną skargę. Sam Melendez odrzuca wszelkie oskarżenia:

Nie używałem substancji poślizgowych. Komisja była przy mnie cały czas. Nie przyniosłem nic ze sobą. Zresztą podczas walki nie walczyliśmy dużo w parterze.

Z innych około-komisyjnych wieści: W organizmie Cole’a Province’a po WEC 42 wykryto metasteron. W rozmowie z Sherdogiem zawodnik przyznał, że przed pojedynkiem wziął suplement SOS 500, którego producent informuje na swojej stronie internetowej, że środek może spowodować pozytywny wynik testu antydopingowego. Province’a czeka teraz przesłuchanie przed komisją w Nevadzie i prawdopodobnie anulowanie jego wygranej w starciu z Fredsonem Paixao.

12 KOMENTARZE

  1. Ten „SOS 500” to nie jest czasem SUS 500 który można bez problemu dostać w polsce?

  2. mnih – spojrz na stopy giny! brod tam straszny jak w wiejskiej podstawowce w wakacje. Rue – tez wydaje mi sie, ze chodzi o SUS 500.

  3. Czy jezeli postawilem kupon kombinacyjny na betathome w ktorym nie wszedl mi tylko Paixao i wynik walki zmienia na N/C to wyplaca mi siano za reszte walk z kuponu?Orientujecie sie moze?Na tym kuponie wszedl mi Mizugaki,Silva,Almeida,Pelegrino i Bowles z czego 2 ostatnich to zdecydowane underdogi wiec nie maly mnoznik bym tam trafil…

  4. OFFTOP: Zbierane były pewien czas temu pytania do wywiadu z Tomkiem Drwalem, będzie coś z tego?

  5. Drugi OFFTOP – Nie było przypadkiem wczoraj w nocy/dziś nad ranem awarii? Mi się tak coś zdaję 😀

  6. No ja akurat nie wiem jak było z awarią, ale jeśli to prawda to w ramach przeprosin możecie dać tą laseczkę Chucka Liddella – Jayden James 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.