damm

Wiceprezydent Strikeforce Mike Afromowitz potwierdził, że przeciwnikiem Gilberta Melendeza (MMA 14-2) na sobotniej Strikeforce: Shamrock vs Diaz będzie Rodrigo Damm (MMA 8-2). Brazylijczyk zastąpi kontuzjowanego Josha Thomsona.

El Nino niegdyś czołowy lekki na świecie, przegrał dwa z ostatnich trzech pojedynków, tracąc m.in pas mistrza Strikeforce na rzecz Josha Thomsona.

Dla Damma będzie to debiut w USA. Brazylijczyk walczył ostatnio w Sengoku gdzie pokonał Jorge Masvidala, by potem przegrać w pierwszej rundzie Grand Prix wagi lekkiej Eiji Mitsuoką.

Ostateczna rozpiska.

Przy okazji porcja nowych pojedynków:

MMAFanhouse podaje, że były mistrz UFC w wadze lekkiej Jens Pulver (MMA 22-11-1) powróci na WEC 41: Brown vs. Faber 2, 7 czerwca w Sacramento, jego przeciwnikiem będzie niezwykle utalentowany 20-latek Josh Grispi (MMA 12-1). Na gali o status pierwszego pretendenta w wadze lekkiej WEC powalczą Donald Cerrone (MMA 9-1) i Rich Crunkilton (MMA 16-2).

MMAJunkie zapowiada dwa kolejne pojedynku na już prawie pełną rozpiskę UFC 101, 8 sierpnia w Filadelfii. Zwycięzca TUF 7 Amir Sadollah (MMA 1-0) zadebiutuje w wadze półśredniej przeciwko mistrzowi NCAA w zapasach Johny’emu Hendricksowi (MMA 5-0), a Tamdan McCrory (11-2) zmierzy się z Johnem Howardem.

Na kolejną UFC 102, 29 sierpnia w Portland Tatame sygnalizuje możliwość starcia pomiędzy Juniorem Cigano Dos Santosem (MMA 8-1) i Justinem McCullym (MMA 9-4-2), a MMAWeekly zapowiada starcie powracającego z dyskwalifikacji za doping Chrisa Lebena (MMA 18-5) i Jake’a Rosholta (MMA 5-1).

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.