Georges St-Pierre lada dzień zacznie 6 tygodniowy obóz przygotowywaczy pod okiem swojego trenera, Freddiego Roacha który ma pokazać mu czy jest gotowy na powrót do UFC. Mimo tego, szef UFC, Dana White nie wierzy w powrót swojego byłego mistrza do zawodowego sportu:

Mocno wątpię w to czy do tego dojdzie. GSP był zbyt długo na emeryturze i ma zbyt dużo pieniędzy aby wrócić do UFC. Nie robisz tego typu przygotowań aby sprawdzić czy jesteś głodny walki. To jest coś co jest w tobie lub nie. Robbie Lawler wie że ma w sobie ten głód i trenuje jak szaleniec do walki. Albo to masz albo nie. Oczywiście super by było gdyby wrócił, uwielbiam go, jest niesamowitym sportowcem ale śmieszą mnie te informację o powrocie. Żeby być mistrzem świata, musisz czuć głód walki. GSP tego nie ma.

 35 letni St-Pierre (MMA 25-2, 19-2 UFC) jako jeden z niewielu sportowców, zakończył karierę na szczycie. W ostatniej walce, dwa lata temu z Johny Hendricksem na UFC 167 nie brakowało kontrowersji ale ostatecznie to Kanadyjczyk wyszedł zwycięsko ze starcia.

2 KOMENTARZE

  1. No dokładnie, Rory mówił że GSP jak wróci to nie będzie walczył o pas tylko jakiś super fight z Pająkiem lub Nickiem Diazem. Takie walki mi się marzą 🙂

  2. starcie GSP VS SPIDER to by była miazga chyba raczej nie realne  ale chętnie zobaczyłbym SPIDER VS BELFORTa GSP VS DIAZA z tych nierealnych scenariuszy chciałbym zobaczyć najbardziej starcie  Robbie Lawler   vs GSPno cóż pomarzyć można ale będę sięcieszyć z starcia   Condit vs  Robbie Lawlerhttps://www.youtube.com/watch?v=TRlcLVy4jeYhheh no to czekamy

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.