Po wczorajszej konferencji prasowej promującej pojedynek Michaela Bispinga z Georgesem St. Pierrem doszło do konfrontacji pomiędzy dwoma zawodnikami. Anglik nie miał zamiaru odpuścić Kanadyjczykowi, cały czas wypominając mu, że ten go dotknął.

Na gali w Nowym Jorku wystąpią także m.in. Joanna Jędrzejczyk, Rose Namajunas, Cody Garbrandt, TJ Dillashaw, Stephen Thompson czy Jorge Masvidal. Wydarzenie odbędzie się 4 listopada w legendarnym Madison Square Garden.

3 KOMENTARZE

  1. @ Baddream-oby nie.Bisping zawsze wymęczał decyzję. Teraz trafił swój na swego. GSP chyba decyzji nie przegrał jeszcze. Mam nadzieje, że zardzewały Żorż zrobi co trzeba. Mimo wszystko wolałbym zobaczyć Angola z Whitakerem lub "Enrico" Palacio. Wybrał najbezpieczniej ale GSP wyleży decyzję.

  2. Cała ta ustawiona nienawiść i wrzuty aż śmierdzi od sztuczności chociaż w tym przypadku wydaje się to dosyć autentyczne. Co jak co ale GSP ma rację – to Hrabia pierwszy go obmacywał przy poprzednim face off'ie więc niech spierdala. Słowo się rzekło: "Fuck off man, I will break you" 😉 #TEAMGSP!!!!!!!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.