Jak wiemy, jedna z największych gwiazd w historii MMA, Georges St. Pierre, zdecydował się wrócić do klatki, aby jeszcze raz spróbować swoich sił w UFC. Kanadyjczyk podpisał nowy kontrakt z organizacją, jednakże nadal nie wiadomo w jakiej dywizji będzie występował czy też jakie plany ma na resztę swojej kariery Georges. Firas Zahabi, trener Rusha w wywiadzie dla Ariela Helwaniego opowiedział o potencjalnych walkach dla St. Pierre’a.

Moim idealnym scenariuszem, nie wiem, czy mogłoby się to udać, ale byłyby to walki z Bispingiem albo McGregorem. To świetne pojedynki. W jednym mógłby pójść z wagą trochę niżej, z drugim trochę wyżej. Te walki intrygują fanów. Oczywiście potencjalnym przeciwnikiem jest Tyron Woodley, ale on ma walkę z Wonderboyem. Jeśli Thompson wygra to pewnie zestawią ich trzeci raz. Nie chcielibyśmy walki ze Stephenem, mamy wspólną przyszłość.

Uważam, że tytuł kategorii półśredniej nie jest celem Georgesa. Zawsze możemy celować w pas dywizji średniej. Conor McGregor to wielka gwiazda więc jeśli zestawiliby go z St. Pierrem to byłoby coś potężnego. Nie byłoby fana, który nie obejrzałby tej walki. Jednakże zaznaczam, że ja nie decyduję o zestawieniach, nie zajmuję się sprawami menadżera, mówię to jako trener.

Nadal nie znamy konkretnej daty pierwszej walki po długiej przerwie Kanadyjczyka.

2 KOMENTARZE

  1. Bispring jak najbardziej na tak ale po walce z Romero wiec pewnie o nic i sprawa załatwiona… do Conoroa tez jest kolejka wiec niech sobie poczeka… Walka na przetarcie hmm może Lowler?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.