Trener Georgesa St. Pierre’a ma ciekawą propozycję na kolejną walkę Kanadyjczyka. Nie miałaby się ona odbyć w oktagonie UFC. Firas Zahabi w podcaście Joe Rogana wyznał, iż chciałby zobaczyć pojedynek bokserski pomiędzy swoim podopiecznym a Floydem Mayweatherem Jr.

Chciałbym żeby Georges zawalczył z Mayweatherem. Cały czas go tym męczę. Zawalcz z Floydem! Zawalczysz z nim! Ten mi tylko odpowiada, że to szalone. Doskonale to przecież wiem.

Zawalczyliby w umownym limicie wagowym. Myślisz, że Floyd przejmuje się potencjalnymi obrażeniami mózgu? Walczył z najlepszymi uderzaczami na świecie. W przypadku Georgesa musiałby martwić się jego zasięgiem oraz jego aktywnością. Uważam jednak, że obaj mają atuty żeby wygrać ten pojedynek. Cały świat by chciał to zobaczyć.

Cały czas go na to namawiam, ale Georges nie chce walczyć z mniejszym gościem, nie chce wyzywać takich do walki. To musi wyjść od Floyda.

Jak wiemy Mayweather walczył już raz z zawodnikiem MMA w ringu – w przeszłym roku zmierzył się z Conorem McGregorem, którego ostatecznie odprawił przez TKO.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.