Przedstawiamy specjalny materiał przygotowany przez organizację UFC na powrót do oktagonu legendy MMA, byłego mistrza kategorii półśredniej oraz jednej z największych gwiazd tego sportu, Georgesa St. Pierre’a.

https://www.youtube.com/watch?v=PngDeCFmbDQ

Kanadyjczyk już 4 listopada zmierzy się z Michaelem Bispingiem. Stawką tego pojedynku jest pas mistrzowski kategorii średniej UFC. Pełna rozpiska dostępna jest TUTAJ.

2 KOMENTARZE

  1. Wymiekam, jakiego wafla z niego wszyscy robia, typ jeden znajlepszych a gadaja o n9m jak o jakiejs turbo ciocie

  2. Zaraz obejrzę filmik, ale powiem jak to wygląda z punktu widzenia nowego kibica.Nie znałem GSP ale kiedy usłyszałem o pierwszym powrocie GSP i reakcje ludzi, poczytałem jego rekord, pomyślałem, może być ciekawie.Potem półroczna telenowela z powrotem, walką itd. Potem GSP mówiący, że celuje w kilka walk, kasowych, i znowu leci na emeryturę. Czyli mam kibicować komuś kto wrócił bardziej odcinać kupony od swojej legendy, zamiast ją podtrzymywa, narobi burdelu w organizacji skakaniem po dywizjach, walczy nie w swojej wadze bez prawa o pas (z Tyronem okej, miałby), jest strasznym medialnym płaczkiem, zamiast załatwić sprawy po męsku z UFC bez angażowania mediów, a na koniec kiedy polubię jego styl walki wiem, że zaraz skończy i mam czuć niedosyt?Niech spada, po tym wszystkim totalnie mi zwisa czy walczy czy nie, i gdzie.Musiałby mocno się postarać by jeszcze bardziej zniszczyć hajp na siebie jako zawodnika z okazji powrotu…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.