Conor McGregor postanowił wrócić do rywalizacji w klatce UFC. Zdaniem Georges’a St-Pierre’a bez odpowiedniego nastawienia mentalnego może być mu trudno wygrać.

Conor McGregor zmierzy się z Maxem Hollowayem 11 lipca w Las Vegas po ponad pięciu latach przerwy od MMA. Georges St-Pierre sam przeszedł przez podobny powrót i zrobił to z powodzeniem, gdyż zdobył pas UFC.

W rozmowie dla serwisu The Break Talk GSP powiedział, co sądzi o powrocie McGregora do rywalizacji po długiej przerwie.

Myślę, że Conor musi dać radę wrócić do ciężkiej pracy, być głodnym zwycięstwa i być gotowym, aby znaleźć się piekielnej strefie. Musi spojrzeć na to w taki sposób, że jest w tunelu, ale światło na jego końcu jest po walce. Musi przejść przez tę drogę, żeby zobaczyć światło, ale nie dotrze do niego, dopóki nie skończy się walka. Jeśli da radę znaleźć się w tej strefie, czeka nas mocna walka.

GSP zwrócił też uwagę na to, co może stanowić problem dla McGregora.

Myślę, że jeśli chce odnieść sukces – a kiedy już się coś osiągnie, jest to trudne, szczególnie gdy jest się milionerem i budzi się w wygodnym, ciepłym łóżku – trzeba być gotowym na powrót do strefy dyskomfortu.

Conor McGregor nie rywalizował od roku 2021, kiedy to został pokonany przez Dustina Poiriera. Potem wielokrotnie mówiło się o powrocie do klatki Irlandczyka, ale ostatecznie dopiero teraz oficjalnie ogłoszono jego starcie z Hollowayem.

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,810 komentarzy 58,344 polubień
Avatar of kovalek2
kovalek2

WSOF
Light Heavyweight

3,353 komentarzy 9,141 polubień

Dla mcGrzegorza to najwieklszy dyskomfort jak krechy rano na wciagnie.

Odpowiedz polub

Avatar of Lukasyno
Lukasyno

ONE FC
Lightweight

2,365 komentarzy 5,944 polubień


Pan mi nie udziela rad

Odpowiedz polub