mat
Matt podzielił się swoimi wnikliwymi przemyśleniami na własnym forum na temat dwóch walk. GSP vs Koscheck oraz Bj.Penn vs Sean Sherk.

Najpierw GSP vs Koscheck

Myślę że Georges St. Pierre wygra tą walkę. On ma o wiele więcej możliwości wygrania jej. To co wydaje mi się że Koscheck może zrobić to obalić go i przytrzymać w parterze. Jeśli w ogóle będzie w stanie sprowadzić go do parteru. Koscheck może być lepszym zapasiorem ale to nie znaczy że będzie zaliczał takedowny. Wydaje mi się że mógłbym pokonać Koscheck-a łatwiej niż Georges St. Pierre.

A teraz o drugiej :

Sherk wygra tą walkę. Będzie silniejszy , będzie w lepszej formie i będzie pewny siebie. Myślę że BJ nie będzie w stanie powstrzymać jego obaleń , i nie wydaje mi się aby on był w stanie poddać Sherka. Sherk będzie miał o wiele lepszą kondycje. Wydajność BJ w ostatniej walce z Jensem Pulverem nie zaimponowała mi.

Ciekawy punkt widzenia Matta. Szczególnie że Hughes kiedyś ostro sklepał Sherka a później sam został ładnie obity przez Bj.Penna J . Nie wiem czy jest to obiektywny osąd czy po prostu znana niechęć Matta do Bj-a.

Dla fanów matta tapetka : klikaj

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.