Słowa szefa Komisji Sportu Stanu Nevada powinny wyjaśnić w miarę dokładnie całą sytuację

Po pierwszej rundzie jeden z inspektorów, który był na zewnątrz klatki podszedł do mnie i powiedział, że wyglądało na to, że jeden z ludzi w narożniku St.Pierre’a, wydaję mi się, że był to Phil Nurse kładł wazeliną na twarz Georges’a a potem masował jego ramiona, co jest częstą praktyką, ale nie wytarł rąk między tymi czynnościami. Powiedziałem, że przyjrzę się temu po kolejnej rundzie.

Po drugiej rundzie przyglądałem się dokładnie, inna osoba z narożnika, wydaję mi się, że był to Greg Jackson, położyła wazelinę na twarz Georges’a, a potem położyła rękę na jego plecach, żeby stymulować jego oddychanie jak to się często robi. Zobaczyłem, że robiąc to miał wazelinę na ręce. Nie dużo, ale miał.

Tony Liano i ja natychmiast krzyknęliśmy do niego, ale nas nie usłyszał z powodu hałasu. Więc wszedłem do klatki i kazałem mu zdjąć rękę z jego pleców. Wytarliśmy to. Upewniliśmy się też, że na pewno nic nie ma po rundzie trzeciej. Po drugiej rundzie to był dopiero drugi raz w mojej pracy kiedy wszedłem do klatki. Byłem bardzo zdenerwowany. Nie wiem czy robili umyślnie czy nie, ale nie powinni tego robić.

Kiedy wyszedłem z Octagonu wyjaśniłem odpowiedniemu komisarzowi co widziałem. Podszedłem też do Dany i Lorenzo, żeby im powiedzieć co tam robiłem. Po walce zarówno pan White jak i pan Fertitta stwierdzili, że mają wątpliwości, czy ci ludzie powinni mieć jeszcze kiedykolwiek możliwość bycia w narożniku na innych galach UFC. Zostawiam to ich decyzji. My zajmiemy się sprawą z naszej strony.

Według słów Kizera obóz Penna nie zgłosił jeszcze oficjalnej skargi

źródło: mmajunkie

3 KOMENTARZE

  1. Obóz Penna jednak nie zgłosił oficjalnej skargi jednak ? Hmm moim zdaniem skończy się na restrykcjach dla osób z obozu Georges’a a sam pojedynek zostanie z wynikiem jaki miał miejsce.

  2. Zgadzam się z Octagonem. Szkoda tylko chłopaków, którzy zostaną poświęceni dla uciszenia sprawy. Być w narożniku na galach UFC i przesrać to takimi tanimi sztuczkami … popelina jak sku****** 😉

  3. i co jak zglosza to i tak nie bedzie powtorki walki ani nic BJ i tak nie ma szans z GSP bo jest za lekki i za niski i za słaby na tą katygorie…

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.