Georges St-Pierre w ostatnich tygodniach zdradził, że ma coraz większa ochotę na powrót do UFC. Trenujący z nim na co dzień w Tristar Gym, Rory MacDonald podczas sesji pytań od fanów na gali w Dublinie, początkowo nie chciał nic mówić na temat powrotu kolegi do sportu. Przyciśnięty przez jednego z fanów, co będzie w sytuacji gdy MacDonald zdobędzie pas UFC a GSP wróci do MMA, powiedział:

Rozmawialiśmy o tym i on nie wraca po to aby walczyć pas mistrza. Wraca aby toczyć walki które są ciekawe dla niego. Jeśli wogóle wróci do UFC

Widząc pozytywną reakcję wśród kibiców, szybko dodał:

Tylko spokojnie. Nie wiem czy wraca do walk MMA Ale wiem że jeśli tak się stanie to będzie chciał walczyć w super walkach a nie o pas mistrza UFC.

15 KOMENTARZE

  1. moim zdaniem może powrócić ponownie po pas kwestia tego czy ma faktycznie jakiś niedosyt i zapał  ,dla mnie  jest największą legendą ufc i nic nie musi udowadniaća dla osób które piszą takie głupoty że sprzedaje nazwisko to nie skomentuje ,to jest prawdziwy wojownik 8 lat dominacji w ufc ,jak by się chciał sprzedać to poszedłby do federacji tam gdzie fedor.Skromny gość potrfi zrobić duże wrażenie bez głupich trash talk PRAWDZIWY MISTRZ

  2. Komu jak komu ale zarzucanie GSP, że wraca tylko dla hajsu jest po prostu durne. Rozpierdalają mnie ludzie którzy myślą, że wszystkim tylko kasa steruje :confused:

  3. Z jednej strony chętnie zobaczył bym go w oktagonie z drugiej boję się że rozmieni swoją legendę na drobne.

  4. Panowie skoro nie po hajs to po co? Ciągle powtarza, że on już nie chce walczyć. Co to są te "ciekawe" walki bardziej ciekawe niż walki z najlepszymi o pas? Nie wiem co tu ma skromność Żorża do rzeczy, co on charytatywnie do tej pory walczył? Oczywiście, że koleś z takim nazwiskiem będzie mamiony wielką kasą za hitowe walki z innymi nazwiskami. Pewnie że "sprzedaje" swoje nazwisko, nic w tym złego, zapracował na nie. Niech będzie, że "niechcem, ale muszem spełnić niedosyt". Na cohones ludzie z ideałami gardzą milionami, bo wiedzą jak to mieć "przesyt" piniondza.

  5. Nie wiem tylko, czy Silva nadal jest takim elektryzującym nazwiskiem. Niedawno został dwukrotnie pokonany w batdzo zdecydowanym stylu, a po ostatnim zwycięstwie wpadł na dopingu.
    Mnie to starcie nie jara i jeśli chciałbym kogoś widzieć z GSP, to jest to Ruthless Robbie Lawler.

  6. Panowie skoro nie po hajs to po co? Ciągle powtarza, że on już nie chce walczyć. Co to są te "ciekawe" walki bardziej ciekawe niż walki z najlepszymi o pas? Nie wiem co tu ma skromność Żorża do rzeczy, co on charytatywnie do tej pory walczył? Oczywiście, że koleś z takim nazwiskiem będzie mamiony wielką kasą za hitowe walki z innymi nazwiskami. Pewnie że "sprzedaje" swoje nazwisko, nic w tym złego, zapracował na nie.  Niech będzie, że "niechcem, ale muszem spełnić niedosyt". Na cohones ludzie z ideałami gardzą milionami, bo wiedzą jak to mieć "przesyt" piniondza.PEWNIE ŻE KAŻDY WALCZY ZA PIENIĄDZE ,CHODZI O TO ŻE ON NIE IDZIE PO TO BY DOSTAĆ W RYJA I ZGARNĄĆ PULE ,TYLKO PO TO ABY WYGRAĆ WALKĘ I ZGARNĄĆ PULE ,A INNI OD RAZU PISZĄ TYLKO ŻE RZUCA SIĘ NA PIENIĄDZE ALBO SUGERUJĄ ŻEBY NIE WRACAŁ ,INNI TAK JAKBY POPADALI W KOMPLEKS  TO ŻE ON JEST NA SZCZYCIE A ONI NIE

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.