Georges St. Pierre po powrocie do oktagonu na UFC 217 znowu może odejść na emeryturę. W programie The MMA Hour zapytany o przyszłość Kanadyjczyka trener John Danaher stwierdził, iż GSP może nie wrócić już do MMA.

To z pewnością jedna z możliwości. Nie chcę odpowiadać „tak” czy „nie”, bo to tak naprawdę nie moja decyzja. Georges będzie musiał się nad tym poważnie zastanowić. To musi być przemyślany wybór. Taka decyzja może zdefiniować całe jego życie. Zobaczymy jak zareaguje na leki na swoją chorobę.

Przypomnijmy, St. Pierre skarżył się na problemy jelitowe po walce na UFC 217. Jak informował sam zawodnik, boryka się on z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego. Według trenera Kanadyjczyka, zanim lekarstwo zacznie działać minąć może nawet do 8 miesięcy. Głównie od tego zależeć będzie decyzja o powrocie St. Pierre’a.

2 KOMENTARZE

  1. Czy wróci czy nie to trzeba mu podziekowac za odblokowanie kategorii. Danka ma ból dupy bo wie ze GSP kreci wielkie ppv i to nie wazne w jakiej wadze.

  2. Szczerze mówiąc miałem nadzieję że zobaczę walkę GSP vs Pająk.. Ale Anderson trochę ciała dał…Co do GSP – to mam nadzieję że wróci w 2018 na jedną walkę – poskłada makgrzegorza i zakończy karierę definitywnie 🙂

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.