Georges St. Pierre po powrocie do oktagonu na UFC 217 znowu może odejść na emeryturę. W programie The MMA Hour zapytany o przyszłość Kanadyjczyka trener John Danaher stwierdził, iż GSP może nie wrócić już do MMA.

To z pewnością jedna z możliwości. Nie chcę odpowiadać „tak” czy „nie”, bo to tak naprawdę nie moja decyzja. Georges będzie musiał się nad tym poważnie zastanowić. To musi być przemyślany wybór. Taka decyzja może zdefiniować całe jego życie. Zobaczymy jak zareaguje na leki na swoją chorobę.

Przypomnijmy, St. Pierre skarżył się na problemy jelitowe po walce na UFC 217. Jak informował sam zawodnik, boryka się on z wrzodziejącym zapaleniem jelita grubego. Według trenera Kanadyjczyka, zanim lekarstwo zacznie działać minąć może nawet do 8 miesięcy. Głównie od tego zależeć będzie decyzja o powrocie St. Pierre’a.

9 KOMENTARZE

  1. :applause:i tak będzie najlepiej. Nie nie popełnia blędu Silvy i nie rozmieni za*ebistej kariery na drobne.

  2. Ta drama z GSP robi się powoli nudna. Chcesz to wracaj, nie chcesz to nie wracaj. Po co ciągle to maglować.

  3. Czy wróci czy nie to trzeba mu podziekowac za odblokowanie kategorii. Danka ma ból dupy bo wie ze GSP kreci wielkie ppv i to nie wazne w jakiej wadze.

  4. więcej zawodników powinno tak robić, żeby podkurwić Danę Wajta, gościu ma więcej pieniędzy niż wszyscy zawodnicy UFC razem wzięci.

  5. Szczerze mówiąc miałem nadzieję że zobaczę walkę GSP vs Pająk.. Ale Anderson trochę ciała dał…

    Co do GSP – to mam nadzieję że wróci w 2018 na jedną walkę – poskłada makgrzegorza i zakończy karierę definitywnie 🙂

  6. GSP i jego nazwisko na chwilę obecną znaczy bardzo dużo dla UFC, dlatego jeszcze wróci do półśredniej zarobić dobry szmal.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.