Gsp o walce z BJ Pennem

On jest gościem z którym chce walczyć. Jest moim największym wyzwaniem, i jest gościem z którym chce się zmierzyć. Żeby zostać legendą tego sportu muszę walczyć właśnie z kolesiami takimi jak Penn bo kiedy jesteś mistrzem świata musisz podnosić sobie poprzeczkę coraz wyżej.

Nie chce już walczyć po to żeby zdobyć mistrzostwo ponieważ ja już jestem mistrzem. Chcę walczyć żeby zostać legendą w tym sporcie i to właśnie da mi ta walka. Kiedy spytasz kogoś kto jest najlepszym zawodnikiem P4P na świecie to wiele osób odpowie że jest to właśnie BJ Penn. Dla mnie walka z nim jest wielkim wyzwaniem. Od czasu poprzedniej walki BJ poprawił wiele rzeczy ale ja też. To będzie niezłe starcie.

Wiem że BJ Penn jest dużym problemem ale myślę że dam radę rozwiązać ten problem. Jestem bardziej doświadczony i mam dużo większe umiejętności niż kiedyś.

18 KOMENTARZE

 1. Trudno powiedzieć kto wygra, ten pojedynek może przypominać rozgrywkę szachową.Mistrz vs Mistrz !

 2. Myśle, że GSP wyraźnie wyprzedził BJ Penna także stawiam na Kanadyjczyka

 3. W takich walkach to często mam obawę żeby tylko nie była zbyt zachowawcza z obu stron i by nie było męki.

  BTW. Ta walka będzie 3x5min czy 5x5min ?

 4. Yo Termi w czym wyprzedzil Penna bo jakos nie widze? Nie no tak ostatnio dostal nawet czarny pas BJJ czyli jest jakies lata swietlne przed gosciem ktory zostal mistrzem swiata BJJ po zaledwie trzech latach trenowania. Juz w pierwszej walce pokazal chyba ze GPS ;P nie mial na niego sposobu i zeby nie kondycja to pewnie nie bylo by tej walki teraz bo GPS zostalby zniszczony w tamtej walce. Nie mowie ze GPS sie nie rozwinal ale w czym wyprzedzil Penna?

 5. stawiam na GSP
  Oczywiście nie posunął się tak bardzo od ostatniej walki ale wydaje mi się że będzie zwycięzca tej walki

 6. To będzie świetny pojedynek! Będę za GSP, aczkolwiek Penn prezentuje równie wysoki poziom.

 7. chcialbym aby wygral GSP , bj penn jest jak dla mnie zbyt zarozumialy , choc jest naprawde jednym z najlepszym fajterow bez podzialu na kategorie wagowe.

 8. Zimin pisanie że GSP wyprzedził Bj Penna wyraźnie jest nie na miejscu. Umiejętności Georgesa poprawiają się ale nie tak aby był całkowitym faworytem w tej walce.
  pozdro

 9. kto tak napisał? obaj to świetni zawodnicy, tylko nie zrozumiałem Twojego zdania „posunął się”??? ja stawiam na GSP

 10. Samemu to się raczej nie mógł posunąć 🙂 Ja również jeżeli mowa o „przepadaniu za fajterem” to skłaniam się zdecydowanie ku GSP ! Jak ktoś już wcześniej wspomniał, Bj Penn jest zarozumiały i nie raz dał tego dowód. Polecam oglądnięcie „25 tuffest moments in the TUF”. Bj Penn nawet załapał się na jedno z miejsc.

 11. Jestem za GSP i chciałbym aby to On wygrał , ale nie wolno lekceważyć Bj’a ponieważ mimo swej zarozumiałości i arogancji jest jednak bardzo dobrym zawodnikiem i GSP będzie miał ciężką przeprawę z nim jeśli chce wygrać! A czy GSP tak bardzo się rozwija w porównaniu do Bj to w sumie nie wiem?! Wiem jedno – zapowiada się niezłe starcie 🙂

 12. OctagoN jak się chcę to się umie 😉
  a chodziło mi o to że nie poprawił swoich umiejętności żeby być w tej walce zdecydowanym faaworytem

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.