georges_st_pierr

Georges St. Pierre ogłosił w dzisiejszym programie The MMA Hour, iż nie jest już zawodnikiem z aktywnym kontraktem UFC. Jego adwokaci znaleźli sposób, aby zerwać umowę z organizacją.

Wszystko wygląda na to, że Kanadyjczyk nie zdołał dogadać się z federacją jeśli chodzi o warunki nowego kontraktu. Organizacja wymuszała na zawodniku, aby zawalczył na starej umowie. St. Pierre zaapelował również w wywiadzie do prezydenta organizacji, Dane White’a.

Dana White nie wie jak to jest być zawodnikiem MMA. Ja za to wiem jak to wygląda.

Kanadyjczyk wiązany był z galą UFC 206 w Kanadzie, jednakże Dana White na początku tego tygodnia ogłosił, że nie ma najmniejszych szans na występ zawodnika w Toronto.

107 KOMENTARZE

 1. Pizda nie wiadomosc. Stawiam ze ta gala bedzie klapa finansowa a jak ktos wyleci z walki o pas to gale odwolaja w pizdu… Bylem wrecz przekonany ze sie dogadaja na ta gale. Ciekawe jak umowe wypowiedzieli i czy sadem zaraz sie nie skonczy. Chujowa wiadomosc bez kitu…

 2. Jaja.. Coś mi się wydaje że UFC tym eventem w Torronto próbowało wymusić na GSP powrót na ich warunkach ale zawodnik się na to nie zgodził, ogłaszając galę nie byli nawet z nim dogadani tylko potraktowali to jako element nacisku. Twardy jest jebany, nie ma co. Nie dał się przekonać nawet takim mega mocnym argumentem jak gala u siebie na którą przyszło by 2o tys. ludzi a pół Kanady oglądałoby przed TV.

 3. Łata fok?? Zwroty akcji u Hiczkoka.

  McGregor ma najwięcej pieniędzy dlatego GPS zerwał kontrakt z KFC.

 4. Nie wiem, ten cały GSP niekoniecznie jest sensownym rywalem dla Borysa. Od trzech lat niczego nie wygrał, a KSW to pewien poziom, pewna marka i powinien wpierw udowodnić, że nadaje się jeszcze do rywalizacji w tak prestiżowej organizacji zdobywając kilka skalpów.

 5. Nie wiem, ten cały GSP niekoniecznie jest sensownym rywalem dla Borysa. Od trzech lat niczego nie wygrał, a KSW to pewien poziom, pewna marka i powinien wpierw udowodnić, że nadaje się jeszcze do rywalizacji w tak prestiżowej organizacji zdobywając kilka skalpów.

  Powinien w jakimś turnieju wziąć udział

 6. #favelalogic, a nie…

  Dokładnie, wszystko z UFC cacy, a tylko ci Brazylijczycy pojebani, że mają pretensje. Parę lat temu ta organizacja by sobie na to nie pozwoliła.

 7. A Conor zaciesza, główny konkurent wypada…

  No, teraz to już może przebrać Łysego w kostium pokraka i trzymać go w piwnicznej skrzyni. Zeszmaci chłopa do reszty, bo wie że będzie jedynym, który może dać zarobić tej organizacji konkretniejsze pieniądze.

 8. tym razem łysy miał rację że nie zobaczymy gsp, ale szkoda że w taki sposób się to odbyło…:benny:

 9. A ja przypuszczam, ze po tym jak Żorża ukradły ulofuldki i ludzie o nim zapomnieli, nie jest już wart dla UFC tyle ile sobie zażyczył to i się pożegnali.

  Zresztą czy on w ogóle chce  walczyć? Ciężko w to uwierzyć. Wróciłby tyko dla wielkiej kasy jak sam już wspominał. Krzyż na drogę.

 10. Jak KSW da radę to ściągnąć to ja pierdziele. Prawdziwy weteran UFC w ich klatce. Szansa na poszerzenie horyzontów. Ło kurwa.

  Lewy&Kawul napierdalać do Żorża! Nie zapłaćcie Popkowi, ściągnijcie hajsy z Aziza, nie wiem niech Asłan pożyczy. NIE SPAĆ KURWA!

 11. Jak KSW da radę to ściągnąć to ja pierdziele. Prawdziwy weteran UFC w ich klatce. Szansa na poszerzenie horyzontów. Ło kurwa.

  Lewy&Kawul napierdalać do Żorża! Nie zapłaćcie Popkowi, ściągnijcie hajsy z Aziza, nie wiem niech Asłan pożyczy. NIE SPAĆ KURWA!

  Przecież Popek był by w mainevencie żeby ktokolwiek kupił PPV.

 12. No, teraz to już może przebrać Łysego w kostium pokraka i trzymać go w piwnicznej skrzyni. Zeszmaci chłopa do reszty, bo wie że będzie jedynym, który może dać zarobić tej organizacji konkretniejsze pieniądze.

  Jeszcze Ronda ewentualnie jak wróci w dobrym stylu. A tak to masz racje.

 13. Jak KSW da radę to ściągnąć to ja pierdziele. Prawdziwy weteran UFC w ich klatce. Szansa na poszerzenie horyzontów. Ło kurwa.

  Lewy&Kawul napierdalać do Żorża! Nie zapłaćcie Popkowi, ściągnijcie hajsy z Aziza, nie wiem niech Asłan pożyczy. NIE SPAĆ KURWA!

  Ty tak serio? LOL KSW by musiało posprzedawać nerki wszystkich pracowników i rodzin, wziąć ze 4 kredyty, sprzedać całą organizację i przyjąć z 100 kloców na klatę od szejków, a i tak by brakło na Żorża. Lol

 14. Ty tak serio? LOL KSW by musiało posprzedawać nerki wszystkich pracowników i rodzin, wziąć ze 4 kredyty, sprzedać całą organizację i przyjąć z 100 kloców na klatę od szejków, a i tak by brakło na Żorża. Lol

  Yup, mówimy tutaj pewnie o kwotach rzędu xx milionów złotych, a i tak pewności, że GSP zapełni halę nie ma. :mamed:

 15. Jak KSW da radę to ściągnąć to ja pierdziele. Prawdziwy weteran UFC w ich klatce. Szansa na poszerzenie horyzontów. Ło kurwa.

  Lewy&Kawul napierdalać do Żorża! Nie zapłaćcie Popkowi, ściągnijcie hajsy z Aziza, nie wiem niech Asłan pożyczy. NIE SPAĆ KURWA!

  KSW, żeby opłacić GSP musiałoby zrezygnować ze wszystkich czterech gal w roku i jako przeciwnika postawić worek treningowy, bo już na przeciwnika by nie zostało:lol:

 16. Ty tak serio? LOL KSW by musiało posprzedawać nerki wszystkich pracowników i rodzin, wziąć ze 4 kredyty, sprzedać całą organizację i przyjąć z 100 kloców na klatę od szejków, a i tak by brakło na Żorża. Lol

  Ale jak to??? Przecież oferowali 3 miliaki $ Conorowi!!!

 17. Wy serio wierzycie w to, że ktoś tu na serio myśli o KSW?

  Dwie rzeczy są nieskończone, wszechświat i ludzka głupota. Tak, myślę, że paru by się znalazło.

 18. Wy serio wierzycie w to, że ktoś tu na serio myśli o KSW?

  kawulskie juz smaza niusa ze probowali sciagnac gsp za milioooony

 19. Wy serio wierzycie w to, że ktoś tu na serio myśli o KSW?

  no nareszcie ktoś wyczuł, że se jajca robię.

  ehh jacy ci ludzie poważni

 20. To będzie zajebisty ruch marketingowy! George'a w trakcie wywiadu po ważeniu porwie UFO!

  Dobrze,że nie UFC bo jurysdykcja KSW nie ma granic.

 21. Kurwa a już otwieralem szampana z radości że GSP zawalczy w Toronto, teraz mogę się napić wody z krakowskiego kibla

 22. Ja bym nie panikował. Że niby gdzie ma walczyć GSP, w Bellatorze, w RIZIN, czy WSOF? Przecież ich na niego nie stać. To nie Wand, dla niego nie ma realnej alternatywy. Moim zdaniem GSP po prostu szachuje UFC w ten sposób.

 23. Może jestem szalony , ale chciałbym żeby tak wielkie postacie i znakomici zawodnicy niegdyś UFC jak np. GSP , znalezli swój dom w RIZIN i walczyli jak niegdyś walczono w Pride tj. turnieje bez limitu wagowego , freak fighty ( ale bardziej takie sportowe np . z zawodnikami debiutującymi w mma , ale mające wielkie osiągniecia np . w zapasach itd . ) itd.

 24. To będzie zajebisty ruch marketingowy! George'a w trakcie wywiadu po ważeniu porwie UFO!

  A później wypuszczą filmik jak GSP na pokładzie UFO mówi do kosmitów "I'm not impressed by your performance"…

 25. Fuck! Szkoda, a miał być taki powrót. Pisałem, że albo wróci na UFC 206, albo wcale i jednak kontrakt rozwiązany. Łysy chyba jednak zapromował się w UFC 205 tak jak mówił Conor, czyli idzie tam największa kasa. Jestem pewien, że nie chodzi o jakieś dolar różnicy w kontrakcie nawet mając na uwadze, że umowa jeszcze z czasów GSP gwarantowała z ubrań coś więcej niż od Reeboka. Pewnie gala miała być ratowana nazwiskiem GSP i nie chciał być pachołkiem to zrezygnował….:cry:

 26. Wisi tu temat o GSP, a pod nim inny:

  "

  GSW 7: Kamil Oniszczuk "To nie jest sztuką nabić rekord, a później przegrywać z czołówką"


  I tak myślę, że GSP potraktuje słowa Kamila poważnie. Nabił rekord na Hjusach, BigRigach i innych Bidżejpenach, ale raczej (podkreślam: raczej – bo być może jest zawodnikiem nastawionym na cele i wyzwań się nie boi) odpuści walki w KSW czy w najlepszej półśredniej w Europie.

  Choć chciałbym się mylić

 27. KSW nie stać by zakupić skarpetki w których 20 lat temu chodził GSP. Smutna prawda, musieliby jego potomkom spłacać raty przez 125 lat.

 28. Kurwa co oni odpierdalają. Zawodnicy nie zarabiają takich kokosów, do chuja co się dzieją z tą organizacją. Coraz bardziej mnie to przeraża.

 29. Wyobrażacie sobie scenariusz, że KSW kontraktuje GSP na walkę z Borysem i Tasmański Diabeł zwycięża ? To byłby dopiero HIT. Wiadomo nierealne, ale pomarzyć można 🙂

 30. Ty tak serio? LOL KSW by musiało posprzedawać nerki wszystkich pracowników i rodzin, wziąć ze 4 kredyty, sprzedać całą organizację i przyjąć z 100 kloców na klatę od szejków, a i tak by brakło na Żorża. Lol

  Za złote zęby Popka mógłby zawalczyć ze dwa razy 😉

 31. Kurwa co oni odpierdalają. Zawodnicy nie zarabiają takich kokosów, do chuja co się dzieją z tą organizacją. Coraz bardziej mnie to przeraża.

  … i na skarpetki dla sędziów ringowych żal im wybulić 😉

 32. Swoją drogą ciekawe jaką kwotę żądał GSP za walkę… Chociaż tutaj zapewne chodziło o kontrakty sponsorskie, umowę z reebokiem i kilka innych spraw na które UFC nie mogło się zgodzić. Jeśli faktycznie on nie zawalczy już w UFC to ciekawe gdzie… Bellator ? Bez jaj, jeśli to będzie stary St. Pierre to może całą pierwszą 10 załatwić jednego dnia. W sumie to nie ma gdzie walczyć jeśli nie UFC, on był tam legendą, samym szczytem. Pewnie RIZIN bo najlepiej zapłacą i tyle, natomiast rywal to sprawa drugorzędna, praktycznie po każdym się przejedzie.

  Yup, mówimy tutaj pewnie o kwotach rzędu xx milionów złotych, a i tak pewności, że GSP zapełni halę nie ma. :mamed:

  Nie no kurwa gdzie… Wtedy to gala automatycznie do Kanady w PPV i hala zapełniona w jeden dzień, rekord PPV, tutaj w Polsce to wiadomo, że nie, ale wystarczy jechać do jego domu i zrobić hit. Ale no niestety niemożliwe, trzeba by mu zapłacić kilka milionów zł jak nie kilkanaście, nierealne.

 33. Jego adwokaci znaleźli sposób, aby zerwać umowę z organizacją.

  Niech podeśle namiary chłopkom z Ankosu.:boss:

 34. Swoją drogą ciekawe jaką kwotę żądał GSP za walkę… Chociaż tutaj zapewne chodziło o kontrakty sponsorskie, umowę z reebokiem i kilka innych spraw na które UFC nie mogło się zgodzić. Jeśli faktycznie on nie zawalczy już w UFC to ciekawe gdzie… Bellator ? Bez jaj, jeśli to będzie stary St. Pierre to może całą pierwszą 10 załatwić jednego dnia. W sumie to nie ma gdzie walczyć jeśli nie UFC, on był tam legendą, samym szczytem. Pewnie RIZIN bo najlepiej zapłacą i tyle, natomiast rywal to sprawa drugorzędna, praktycznie po każdym się przejedzie.

  Nie no kurwa gdzie… Wtedy to gala automatycznie do Kanady w PPV i hala zapełniona w jeden dzień, rekord PPV, tutaj w Polsce to wiadomo, że nie, ale wystarczy jechać do jego domu i zrobić hit. Ale no niestety niemożliwe, trzeba by mu zapłacić kilka milionów zł jak nie kilkanaście, nierealne.

  Rizin FF mogłoby nieźle budować markę na jego nazwisku.

 35. Swoją drogą ciekawe jaką kwotę żądał GSP za walkę… Chociaż tutaj zapewne chodziło o kontrakty sponsorskie, umowę z reebokiem i kilka innych spraw na które UFC nie mogło się zgodzić. Jeśli faktycznie on nie zawalczy już w UFC to ciekawe gdzie… Bellator ? Bez jaj, jeśli to będzie stary St. Pierre to może całą pierwszą 10 załatwić jednego dnia. W sumie to nie ma gdzie walczyć jeśli nie UFC, on był tam legendą, samym szczytem. Pewnie RIZIN bo najlepiej zapłacą i tyle, natomiast rywal to sprawa drugorzędna, praktycznie po każdym się przejedzie.

  Nie no kurwa gdzie… Wtedy to gala automatycznie do Kanady w PPV i hala zapełniona w jeden dzień, rekord PPV, tutaj w Polsce to wiadomo, że nie, ale wystarczy jechać do jego domu i zrobić hit. Ale no niestety niemożliwe, trzeba by mu zapłacić kilka milionów zł jak nie kilkanaście, nierealne.

  KSW nie da rady? Zawiodłem się na Tobie. Maciek i Martin pewnie też.

 36. Rizin FF mogłoby nieźle budować markę na jego nazwisku.

  I z tego co mówią zawodnicy to tam doceniają takie legendy, przede wszystkim kibice. Kasę też pewnie zgarnie najlepszą ze wszystkich jakie mu zaoferują organizacje, dlatego jeśli faktycznie GSP nie zawalczy już w UFC to stawiam na RIZIN ( po cichu liczę na KSW 😆 ), przeciwnik tak jak mówiłem jest sprawą drugorzędną bo on przejedzie się po każdym kto jest poza UFC ( no oprócz Borysa . ) .

  KSW nie da rady? Zawiodłem się na Tobie. Maciek i Martin pewnie też.

  Spokojnie… Po cichu liczę, że się uda, jak coś to jestem w stanie dołożyć ze swojej kieszeni 😉 .

 37. Ja obstawiam, że GSP trafi do ONE. Jeżeli to udałoby im się zrobić, to byłby ich pierwszy kamień milowy, i wyznaczenie kierunku wschodniego dla kolejnego giganta.

 38. Bialy, bez tatuazy i charakterystycznej fryzury, do tego z zapasniczymi inklinacjami, francuskim akcentem i niechecia do trash talku.  Zadna powazna organizacja nie bedzie nim zainteresowana.

 39. pomarzyć można GSP w KSW to by było coś , zorganizowanie walki Materli z Pniakiem to był duży sukces  , jeżeli KSW  miałby kontrakt z GSP no to szacun ( to pojechałbym na gale choćby w najdalsze rejony Polski )

 40. GSP chciał od UFC tylko 10 baniek $, więc powodzenia KSW! 😆

  GSP zdementował tą sumę, mówił, że chciał dużo bardziej 'rozsądna' wypłatę.

 41. GSP zdementował tą sumę, mówił, że chciał dużo bardziej 'rozsądna' wypłatę.

  9 999 999, 99 $?? 😀

  Dawaj do Bellatora. Moze za toba pojdzie Aldo.

 42. Pomarzyć zawsze można…

  bardziej gejowskiego plakatu się nie dało? :mamed:

  a co do gsp, to chyba już nie zawalczy nigdy, bo poza ufc nikt mu niczego konkretnego nie zaoferuje, a skoro samo ufc go nie chciało to nie ma na co liczyc :kis:

 43. bardziej gejowskiego plakatu się nie dało? 

  Dej spokój, robiłem to 10-15 minut także wiesz ;d Jutro może z fantazji posiedzę dłużej i zrobię coś konkretnego, tak dla zabawy.

 44. Miejsce GSP jest/było w UFC. Niech zostaje na emeryturze, jak ma sie obijać w jakichś rizinach czy one…

 45. UFC wypuściło GSP i Rory'ego, czyli wbijaja kutanga w Kanadę? Brawo kurwa janusze biznesu, zawsze trąbili jak istotny to dla nich rynek, a gale tam się dobrze sprzedawały. Na kim chcą teraz tam opierać gale? Na Cote? Czy może czekają aż Lesnara odwieszą, przecież to Kanadyjczyk pełną gębą.

  Mega chujowy nius…

 46. "Wszystko wygląda na to, że Kanadyjczyk nie zdołał dogadać się z federacją jeśli chodzi o warunki nowego kontraktu. Organizacja wymuszała na zawodniku, aby zawalczył na starej umowie."

  I tylko o to chodzi, teraz GSP podpisze nowy lukratywny kontrakt, UFC zabuli za umowę z Reebok'iem i niedługo zobaczymy mistrza w akcji. Hajs musi się zgadzać.  Mark my word 😉

 47. "Wszystko wygląda na to, że Kanadyjczyk nie zdołał dogadać się z federacją jeśli chodzi o warunki nowego kontraktu. Organizacja wymuszała na zawodniku, aby zawalczył na starej umowie."

  I tylko o to chodzi, teraz GSP podpisze nowy lukratywny kontrakt, UFC zabuli za umowę z Reebok'iem i niedługo zobaczymy mistrza w akcji. Hajs musi się zgadzać.  Mark my word 😉

 48. Czasem się zastanawiam czy on jest taki naiwny czy po prostu wie, ze ma fanów dzieciaków takich viserów i pisze pod nich

  XD (czy jest lepsza ikonka na określenie reakcji na ten wpis?)

 49. Czasem się zastanawiam czy on jest taki naiwny czy po prostu wie, ze ma fanów dzieciaków takich viserów i pisze pod nich

  Miałem to właśnie wrzucać. Jak tu traktować poważnie przedstawicieli polskiej sceny emema? Rozumiem, że Borys jest fanem GSP, ale czy GSP wie co to KSW? O Mańkowskiego nie pytam bo raczej nie koniecznie:joe:

  @Viser stworzył nawet plakat na okazję tego trolowania…nie mam pytań:homer:

 50. ma fanów dzieciaków takich viserów i pisze pod nich

  Faktycznie bo to zły rodzaj fana, który jeździ za Tobą na galę i dopinguję, lepiej siedzieć na jakimś forum i pisać teksty typu " Conor krul, klękajcie " :fck:

 51. Borys jest niesamowity. Proponowalbym jednak zejsc na ziemie i skoro juz tak ciagnie go w strone Kanadyjczykow to domagac sie takiego chocby Matta Dwyera, choc zapewne nawet on biorac pod uwage jego wiek liczy na powrot do UFC.

 52. wgl argument że muszą przedstawić go ponownie publiczności jest tak głupi że to aż nie podobne do ufc. gsp jest taką gwiazdą że spokojnie sam wysprzeda tą Air Canada centre, także z samych biletów by im się zwróciła gaża dla gsp a ppv pewnie było by w okolicach 800k a przy odpowiedniej promocji nawet 1 mln, ale teraz mają conora i ogromną promocje 205, ronda wraca, moze juz mamona sie  konczy na te "gwiazdy"

 53. Przecież wiadomo, że to po prostu negocjacje i on chce wrócić do UFC, muszą tylko sypnąć hajsem i podpisać nową umowę.

  Gdyby z jakichś względów odpuścili GSP, to może ewentualnie Bellator go weźmie, nikogo innego nie stać, więc zejdźcie na ziemię. Rizin nie wyłoży na niego takiego hajsiwa jak na emerytów z PRIDE, bo jest w Japonii za mało znany w stosunku do swojej ceny, a do Kanady się chyba nie wybierają.

  w Polsce to wiadomo, że nie, ale wystarczy jechać do jego domu i zrobić hit. Ale no niestety niemożliwe, trzeba by mu zapłacić kilka milionów zł jak nie kilkanaście, nierealne.

  Pomijając na chwilę całkowicie pieniądze, jest inny konkretny powód dla którego KSW nie zrobiło by gali w Kanadzie. Tam są komisje i testy

  Bellator powinien zorganizować walkę GSP vs Mcdonald

  Z McDonaldem to proponuję zestawić Rondę. Mają nie wyrównane rachunki, w dotychczasowych starciach zawsze McDonalds był górą

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.