gsp

Oficjalna strona mistrzostw podaje informację że Kanadyjczyk otrzymał dziką kartę na udział w najbardziej prestiżowej imprezie grapplerskiej na świecie.

Możliwe też że broniący tytułu owej federacji Demian Maia stoczy dwa pojedynki z Natem Marquardtem  z  zaledwie miesięcznym odstępem, gdyż „The Great ” również otrzymał dziką kartę i podobnie jak w UFC obaj startują w jednej kategorii wagowej. Dla przypomnienia, UFC 102 odbędzie się 29 sierpnia, zawody w Barcelonie 27 września.

15 KOMENTARZE

 1. Rozumiem, że GSP bedzie w tej samej kategorii wagowej co Marcelinho. ajajaj 🙂

 2. Dobrze rozumiesz Marvin 😀
  Ja tam wariuję na myśl o ADCC tak blisko i właśnie staram się ułożyć sprawy tak żeby udało mi się zobaczyć event na żywo. Odrobina szczęścia ( i dobrej woli mojej lepszej połowy ) i może się uda 😀

 3. Marvin
  Z Polski są dogodne połączenia z Barceloną więc nic nie stoi na przeszkodzie żebyś mi towarzyszył. Mówią że we dwójkę zawsze raźniej 😀

 4. to jakby co wescie sobie jakąś przyzwoitke zeby ludzie na mmarocks nie gadali:)

 5. niestety z roboty się nie urwę
  ale dziękuję za nawet odpłatne zaproszenie
  w rewanżu zapraszam do mnie w niedziele na ryby nad miejscową rzeczkę
  piękne karpie idzie złapać (wędke i bilet na pociag na podkarpackie niestety musićie załatwic sobie sami:))

 6. Nie podpalałbym się tak, po pierwsze St. Pierre jest kontuzjowany, wcale nie wiadomo czy nie będzie musiał się poddać operacji, po drugie to, że ktoś dostał dziką kartą, nie oznacza, że automatycznie wystąpi. Pożyjemy, zobaczymy, co roku skład zmienia się kilkanaście razy przed samymi zawodami.

 7. Gdyby nie obowiązki i zobowiazania, to juz bym stał w kolejce po bilet 🙂

 8. Wiem że GSP ma kontuzję, ale przypuszczam że jeśli ją wyleczy i zdoła się wykurować to wystartuje, bo niedawno się wypowiadał że chciałby jeszcze raz wziąć udział. W dodatku, skoro walka Kampmana ze Swickiem na UFC 103 – 19 września – ma być eliminatorem do pasa , to Georges nie ma żadnych zobowiązań w stosunku do UFC przez 4-5 miesięcy.
  Nawet gdyby go nie było to mam zamiar pojechać, więc nadal będę się podpalał. Muszę tylko wszystko ogarnąć i sprawdzić czy się wyrobię na ten termin.

 9. Zapraszam do mnie – do Marsylii ( powaga ! ) .
  Najpierw wspôlny trening u mnie w klubie
  a potem wyjazd do ” Barki ” autkiem ( 5-6 godzin jazdy z Marseille ) .

 10. Loretta Hunt donosi że GSP nie będzie potrzebował operacji i po krótkiej rehabilitacji, za dwa-trzy tygodnie powróci do treningów, więc jest szansa 😉

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.