Dana White potwierdził początkowe informacje o dwóch hitowych zestawieniach, które miałyby odbyć się na UFC 227. Według prezydenta organizacji, w Los Angeles miało dojść do pojedynków Nate’a Diaza z Georgesem St. Pierrem w kategorii lekkiej oraz do starcia Luke’a Rockholda z Alexandrem Gustafssonem w kategorii półciężkiej.

To prawda, myślimy o walce St. Pierre vs Diaz – walczyliby w kategorii lekkiej.

Były też plotki na temat walki Gustafssona z Rockholdem. To też prawdziwe, ale nie walczyliby o tymczasowy pas mistrzowski. Planujemy te walki na galę w Los Angeles.

Walka Nate’a Diaza z Georgesem St. Pierrem z pewnością byłaby finansowym hitem biorąc pod uwagę status obu zawodników. Młodszy z braci stał się jedną z największych gwiazd organizacji po dwóch walkach z Conorem McGregorem, kiedy to Kanadyjczyk to były mistrz dwóch kategorii oraz legenda MMA.

Pojedynek Gustafssona z Rockholdem był w planach od jakiegoś czasu. Obaj zawodnicy wyrazili chęć na te starcie. Mówiło się, że starcie to miałoby być o tymczasowy pas mistrzowski kategorii półciężkiej UFC, jednakże jak widać federacja ma inne plany.

UFC 227 odbędzie się 4 sierpnia w Los Angeles. Zawalczą tam Cody Garbrandt oraz TJ Dillashaw.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.