Gegard Mousasi, aktualny mistrz kategorii średniej organizacji Bellator MMA, ma ambitne plany na swoje przyszłe starty w klatce. Jak dał znać w wywiadzie dla MMAjunkie przed zbliżającą się galą Bellator 223 w Londynie, chciałby on zdobyć pas mistrzowski kategorii półśredniej, ale tylko jeśli to Douglas Lima wygra turniej. Mousasi wspomniał także o potencjalnym pojedynku z mistrzem kategorii półciężkiej, Ryanem Baderem.

Chciałbym zawalczyć o pas mistrzowski kategorii półśredniej, ale tylko jeśli Douglas Lima wygra turniej. To będzie dla mnie bardziej atrakcyjne – rewanż z Rorym MacDonaldem nie ma dla mnie teraz żadnego sensu.

Tak jak zawsze powtarzam, powinni płacić mi więcej. Jeśli nie chcą, OK, mam aktywny kontrakt. Będę warty więcej jeśli zmierzę się z Ryanem Baderem, będę warty więcej jeśli zawalczę z Douglasem Limą. Tak czuję. Moja wartość idzie do góry, bo mój przeciwnik jest lepszy i więcej osób będzie chciało to oglądać. Jeśli nie będą chcieli mi płacić więcej, nie mam z tym problemu. Zostanę sobie w kategorii średniej i tutaj będę walczył.

Bellator 223 odbędzie się w ten weekend w Londynie. Wtedy Mousasi zmierzy się z niebezpiecznym grapplerem, Rafaelem Lovato Jr. Na gali wystąpią także m.in. Paul Daley czy James Gallagher.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.