O tej walce mówi się już od jakiegoś czasu. Źródłem plotek byli obydwaj bracia (przyszywani) którzy coś tam przebakiwali o tym że do takiej walki może dojść.

Nie wiadomo było tylko kto zgarnie taki łakomy kąsek, wszak nazwisko Shemrock przyciąga tłumy przed TV a to równa się gruuubym $$$ z PPV. Na dodatek dramaturgia rodem z WWE gdzie brat walczy z bratem również ostro podniosła by ratingi oglądalności.

Na starcie odpadało UFC ponieważ Ken tak samo jak Frank ma sporo na pieńku z Daną White i pewne jest że nie zobaczymy tej walki w Octagonie Zuffy. Podczas ostatniej gali HDNet Fights w Dallas Ken puścił newsa że walka jest już nawet w trakcie organizacji ale dopiero teraz możemy być pewnie że do niej w końcu dojdzie.

Dlaczego ? Ponieważ za jej organizację wział się obecny numer 2 w światku MMA w USA Gary Shaw razem ze swoim imperium. O walce tej Gary powiedział :

„Chciałem zorganizować tą walkę od czasu kiedy spotkałem Franka Shamrocka i mam zamiar dalej pracować nad tym aby do niej doszło. Nie wydaje mi się żeby to wpłyneło negatywnie na wizerunek MMA. Myślę że to co jest najlepsze w mieszanych sztukach walki to różnorodność dyscyplin.

Dla mnie więc jest to walka jaką obaj Shamrockowie chcą stoczyć, i wiem że walka ta była by również dobra dla publiczności. Nie prosisz przecież mężczyzny aby walczył ze swoją matką. To są bracia. Obaj są zawodowcami. To nie jest walka amatora z profesjonalistą. Dla mnie, braterstwo krwii — nie ma nic lepszego”

Gary Shaw może i wygląda jak peace of shit z McDonalda ale na pewno wie jak kosić kasę z MMA, krok po kroku wciąga EliteXC na coraz wyższy poziom rozpoznania w USA.

Nie bez powodu też rozkręca teraz w TV beef pomiędzy Kimo a Tito Ortizem 😀

Source : MMAJunkie

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.