Od kiedy przestał być szefem Elite XC, Gary mało udzielał się publicznie. Jednak jako promotor bokserski nie odmówił sobie przyjemności skomentowania umowy o współpracy pomiędzy Affliction i Goldern Boy Promotions

Golden Boy robi bardzo dobrą robotę w boksie zawodowym. Nie ma tam nikogo kto zna się na MMA. …Nie sądzę, że to się uda… Oni mówią, że Affliction zrobi te wszystkie ciuchy związane z boksem, a ja patrzyłem wokoło sali, kiedy robili konferencje prasową, nie było tam ani jednej osoby na całej konferencji prasowej, która nosiłaby cokolwiek w rodzaju koszulki, czapeczki czy spodonek, która miała by coś wspólnego z boksem. A kiedy pójdziesz na galę MMA, to jest jak styl życia, wszyscy noszą ubrania związane z MMA. Myślę, że to będzie lekcja dla obu firm. Myślę, że spotka ich kilka niespodzianek.

Nie sądzę, że oni mogą stworzyć rynek. Myślę, że to dobra koszulka. Kocham ich kolekcje. Lubie ich rzeczy związane z MMA. Ale ludzie boksu przychodzą na galę, to nie jest ich styl życia. Następnego dnia nie trenują. Wielu fanów MMA trenuje. To jest kult, to jest styl życia, to jest inne. On to zrozumieją.

Fani MMA nie wybaczają. Zrozumienie tego zajęło mi prawie dwa lata, byłem nazywany niechlujnym grubasem, skończonym promotorem, styl życia MMA nie wybacza. Nie chcą łączenia boksu i MMA. Jeśli jesteś nowy, to chcą ci powiedzieć „boks umiera, więc teraz chcesz przejść na naszą stronę ulicy”. Oni przypominają gangi. Nie sądzę, że mieszanie boksu i MMA na tej samej gali będzie sukcesem, bo fani MMA to zbojkotują, a fani boksu nie interesują się MMA.

Ja lubię obydwa sporty, na prawdę. Lubię MMA. Jestem dumny, z tego co zrobiłem z Kimbo, Giną Carano i Nickiem DIazem. Jestem ekspertem od boksu zawodowego. Nie jestem ekspertem od MMA. Myślę, że fani boksu będą bardziej podatni na MMA niż odwrotnie. Nie wiem dlaczego.

źródło: cagepotato

4 KOMENTARZE

  1. jestem dumny z tego co zrobiłem z Kimbo, Giną Carano… podejrzanie to brzmi 😀

  2. no to brubasowi udało sie coś madrego powiedzieć, widac, że praca w eXC była dla niego bardzo dobrą lekcją. Zaczyna rozumieć temat.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.