Frank dołączył do całego już chyba świata MMA które skomentowało odejście Randego Coutura z UFC i dodał parę groszy od siebie…

MV: To jest wielka rzecz, wszędzie w intercie o tym mówią i bardzo bym chciał usłyszeć twoją opinię na ten temat. Czy to była mądra decyzja ze strony Coutura aby odejść z UFC ?
FS: To był najmądrzejszy ruch jaki Randy Couture mógł wykonać na tym etapie swojej kariery. W jego wieku, i z rosnącym poziomem dzisiejszych sportowców, był madry że się wycofał. Również UFC skupiające się tylko na swojej marce a nie na talentach było przyczyną że jego rozwój był zawsze ograniczony w tym show.

MV: Jakie inne ma on teraz możliwości na walkę ?

FS: Randy Couture to gwiazda filmowa i bardzo znane nazwisko. Jest sportowcem MMA najwyższego kalibru. On zróżnicował swój biznes i zajał się książkami,filmami,maszynkami do golenia, linią odzieżową i innymi rzeczami. Wydaje mi się że on już nigdy nie będzie walczył, przynajmniej nie musi już walczyć.

MV: Co wiesz o jego oskarżeniach że nie zarabiał tyle ile powinien, że zarabiał mniej w stosunku do innych zawodników jak Silva czy Lidell?

FS: Jestem pewien że są prawdziwe. UFC martwi się tylko o swoją markę, nie sport MMA. Lata im zajęło aby zdać sobie sprawę że Randy to Amerykański bohater. MMA zajęło to pięć minut.

MV: Jak to generalnie wpłynie na MMA ? I w szeczególności na markę UFC?

FS: To jest bardzo potężny cios w UFC, większy niż kiedy ja zdecydowałem się opuścić ten sport ponieważ teraz nie mają gwiazd na swoich galach. Mają tylko Liddella ale jego kariera jest już bliska końca. MMA będzie się trzymało ponieważ nowi fani i tak nie mają pojęcia o tym sporcie czy jego historii.

MV: Jakaś szansa na to abyś walczył z Couturem ?

FS: Z przyjemnością dąłbym mu skopać mój tyłek. Trenowałem z nim wiele razy i ten gość jest naprawdę konkretny.
MV: Widzę podobieństwa między twoja i jego karierą. On zostawił UFC będąc na szczycie dla hollywood . Co ty na to ?
FS: On jest mądry. Traktowanie przez Dane i jego upośledzony styl kierowania tym biznesem odegra się na firmie. Prawda zawsze wyjdzie na jaw i oto jest. Ten sport jest o drodze sztuk walki a nie o drodze Dany White

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.