Kolejne osoby dołączyły do zacnego grona przetestowanych przez USADA 25 razy bez wpadki dopingowej. Jak ogłosił na swoim profilu na Twitterze Jeff Novitzky, m.in. Francis Ngannou oraz Kamaru Usman zostali przetestowani już 25 razy, z czego ani razu nie znaleziono w ich organizmie zakazanych substancji. Novitzky wymienił także aktualnego mistrza kategorii piórkowej, Maxa Hollowaya.

Zawodnicy UFC, którzy w marcu zostali przetestowani 25 raz i nigdy nie wpadli na dopingu: Alexis Davis, Demian Mana, Derek Brunson, Francis Ngannou, Jessica Eye, Kamaru Usman, Marion Reneau, Max Holloway, Patrick Cummins, Raphael Assuncao, Santiago Ponzinibbio oraz Thiago Santos.

USADA działa już z UFC ponad 3 lata. W tym czasie zakazane substancje w organizmie znaleziono m.in. u takich zawodników jak Jon Jones, Fabricio Werdum czy Brock Lesnar. Współpraca UFC z USADA była czymś rewolucyjnym w świecie MMA – dotychczas jedynie komisje sportowe zajmowały się testowaniem zawodników.

26 KOMENTARZE

 1. Brawo Usman i Gugu! :applause:

  KSW liczba wpadek dopingowych: 0

  No i nie zapominajmy, Fame MMA liczba wpadek dopingowych: 0

 2. 25 testów antydopingowych bez wpadki – Ngannou i Usman dołączają do zacnego grona

  … zawodników stosujących koks, który pozostaje niewykrywalny przy użyciu technik dostępnych USADA. :juanlaugh:.

 3. Tylu ich jest i żaden nie powiedział JBJ jak to robić.  Chuje nie koledzy.

  Ale za to JBJ powiedział jak oni to robią:roberteyeblinking:

 4. Czy w związku z tym będą teraz w ramach nagrody rzadziej testowani przez USADA, albo w ogóle? Albo może chociaż dostaną lizaka? Jeśli nie, to chuja warte to wyróznienie, @baju zajebiste zdjęcie Mmumbu:DC:

 5. Czy w związku z tym będą teraz w ramach nagrody rzadziej testowani przez USADA, albo w ogóle? Albo może chociaż dostaną lizaka? Jeśli nie, to chuja warte to wyróznienie, @baju zajebiste zdjęcie Mmumbu:DC:

  Blacked :corn::redford:

 6. Tylu ich jest i żaden nie powiedział JBJ jak to robić.  Chuje nie koledzy.

  Bo wiedzą, że jest takim gamoniem, że i tak by wpadł. A potem by doniósł.

 7. Lance Armstrong był najcześciej testowanym sportowcem kiedykolwiek był na dopingu całą kariere i nigdy nie miał pozytywnego wyniku. Wpadł przez zeznania innych. Testy sprawiają że jest mniej dopingu i jest inny ale nadal jest go duuuużo

 8. Lance Armstrong był najcześciej testowanym sportowcem kiedykolwiek był na dopingu całą kariere i nigdy nie miał pozytywnego wyniku. Wpadł przez zeznania innych. Testy sprawiają że jest mniej dopingu i jest inny ale nadal jest go duuuużo

  Bodajże ponad 500 kontroli bez wpadki

 9. Niezłe osiągnięcie, zasłużyli na nagrodę.

  No i cyk banik za kopiowanie z lekką podmianką, Spike style:lesnarhappy:

  Właśnie powinni dostawać jakąś odznakę "dzielny pacjent", czy coś.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.