slug3 gabara

Wczoraj pisaliśmy, że Łukasz Rajewski wypadł z pojedynku z Ilyasem Omarovem. Dziś wiemy, że zastąpi go Dawid Gabara z Gracie Barra Łódź.

Jak udało nam się dowiedzieć, „Raju” podczas przygotowań do walki skręcił kostkę i uraz ten skutecznie wyeliminował go z występu na majowej imprezie groźnieńskiej organizacji. Jego miejsce zajmie Dawid Gabara (MMA 4-1). Dawid ma cztery zwycięstwa i tylko jedną porażkę na koncie. Ostatnie dwie wygrane zdobył na galach Slugfest, na których pokonał kolejno Łukasza Demczura (MMA 1-2) oraz Tomasza Terlikowskiego (MMA 4-2).

Na gali Absolute Championship Berkut 19: Baltic Challenge wystąpi również Filip Wolański (MMA 7-1), którego rywalem w starciu w kategorii piórkowej będzie Timur Gagaev (MMA 7-3). Filip przygotowywał się wcześniej do walki w Xtreme Fighting Championships. Przełożenie brazylijskiej gali poskutkowało rozwiązaniem kontraktu z tą organizacją za porozumieniem stron i w pełnej zgodzie.

Bilety na ACB 19 w cenie od 600 do 2000 rubli dostępne są na rosyjskim portalu Kassir.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.