dwa

Andrzej Grzebyk zadebiutuje na gali FEN 9: Go for it, która odbędzie się 7 listopada we Wrocławiu.

Rywalem Andrzeja będzie Alessio Di Chirico. Włoch jest niepokonany w zawodowej karierze i ma osiem zwycięstw z rzędu. Ani razu nie doszedł do decyzji sędziowskiej. Wszystkich rywali odprawiał przed czasem (4 KO, 4 SUB). Zawodnik ten gościł już raz w Polsce na 47. edycji Profesjonalnej Ligii MMA – znokautował wtedy w drugiej rundzie Adama Kowalskiego.

Andrzej ma obecnie trzy zwycięstwa z rzędu. W ostatnich bojach pokonał kolejno Remigiusza Rajwę na MMA Challengers 9, Mindaugasa Verzbickasa na Prime FC oraz Michała Pietrzaka na gali KOMMA 1. Po tych zwycięstwach Grzebyk związał się z organizacją PROMMAC, o czym pisaliśmy we wrześniu na łamach portalu. Niestety miesiąc później PROMMAC odwołał swoją drugą galę, a niedługo potem organizacja całkowicie upadła. Teraz w końcu, po ponad roku bezczynności, Andrzej znów wejdzie do klatki, by dołożyć swoją cegiełkę do dywizji średniej w FEN-ie.

Fight Exclusive Night 9, odbędzie się 7 listopada we Wrocławiu.

Tomasz Chmura
Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

1 KOMENTARZ

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.