Organizacja FFF poinformowała o kolejnym uczestniku gali, która już 8 czerwca odbędzie się w Zielonej Górze. Będzie nim Tomasz Łomnicki, w internecie przedstawiający się jako „Fit Dzik”.

Mieszkaniec Ostrowa Wielkopolskiego ma za sobą walkę w kickboxingu. Na Octagon No Mercy 7 pokonał przeciwnika decyzją sędziów.

Łomnicki w ostatnich latach przeszedł sporą przemianę, dzięki której schudł ponad 100 kilogramów. O swojej historii napisał na swoim koncie na Instagramie:

Swoją przemianę zacząłem 4 października 2016. Waga z jaką zaczynałem nie jest mi do końca znana. Nie miałem możliwości zważyć się na wadze łazienkowej. Zawsze pokazywała błąd! Zapis wagi w karcie u mojej Pani doktor prowadzącej to 198 kg! Chorowałem na cukrzycę typu 2, nadciśnienie, rany na moim ciele nie goiły się. Otrzymywałem bardzo duże ilości zastrzyków z antybiotykami na zapalenie ucha i gardła. Byłem wiecznie chory i zmęczony. Nie potrafiłem sam zawiązać butów. Po wejściu na pierwsze piętro umierałem, nie potrafiłem złapać oddechu. Wszyscy dookoła mówili mi, że mam wziąć się za siebie. Najbardziej męczyła mnie Żona Fit Dzika która powtarzała, że jestem już jedną nogą w grobie. Podejmowała wielokrotnie próby odchudzania mnie, nieskutecznie.
Dlaczego? Dlatego, że mnie było tak dobrze. Tak było prościej, wygodniej. Sam siebie oszukiwałem, że nie jest źle, a było tak naprawdę tragicznie. Byłem kaleką na własne życzenie. A teraz jest mnie mniej o 108 kg. Przez pierwsze 6 miesięcy zrzuciłem 78 kg. Przechodziłem przez różne etapy redukcji i masy. 28 czerwca 2018 przeszedłem zabieg usuwania skóry w Klinika Ambroziak w programie Życie bez wstydu – Klinika Ambroziak emitowanym przez telewizję TVN Style i TVN. Teraz robię rzeczy o których mogłem kiedyś pomarzyć. 9 marca bieżącego roku stoczyłem pierwszą walkę w klatce. Na kondycję nie narzekam. Od grudnia ubiegłego roku trenuje kick boxing i MMA, ponieważ już nie bawem kolejny sprawdzian. Moje życie zmieniło się o 180°, a wraz z nim mój tok myślenia. Kiedyś ważne było, żeby dobrze zjeść i zrelaksować się przy butelce whisky. Teraz zdrowa micha i trening.

Na ten moment nie wiadomo, z kim zmierzy się „Fit Dzik”. Aktualnie karta walk gali FFF w Zielonej Górze prezentuje się następująco:

Paweł „Trybson” Trybała vs Marcin Najman
Krystian Pudzianowski vs Radosław Słodkiewicz
Greg Collins vs Rafał „Tito” Kryla
Tomasz „Fit Dzik” Łomnicki vs TBA

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.