Nie musieliśmy długo czekać na odpowiedź Marcin Najmana na ostatnie słowa Piotra Świerczewskiego. Były reprezentant Polski w piłce nożnej przyjął wyzwanie „El Testosterona” i wyraził chęć stoczenia pojedynku. 41-latek z Częstochowy zaakceptował słowa „Świra” i wszystko wskazuje na to, że to właśnie on będzie przeciwnikiem Najmana w jego ostatniej, pożegnalnej walce.

„Wyzwanie przyjęte Piotrusiu. Jeżeli liczysz, tak jak walczysz, to nie będzie to trudna walka. W ringu od początku kariery spędziłem kilkanaście godzin, nie kilka minut. Tak dla jasności.”

Kilkanaście godzin” według Najmana postanowiliśmy jednak lekko zweryfikować. Świerczewski nie miał na myśli całej kariery „El Testosterona”, a jedynie „w pięciu ostatnich występach uzbierał może ze cztery minuty„. Najman twierdzi jednak, że w ringu spędził kilkanaście godzin od początku kariery.

Ja mam za sobą jedno wejście do klatki, ale byłem w niej dziewięć minut. On w pięciu ostatnich występach uzbierał może ze cztery minuty – powiedział Świerczewski w rozmowie z Interia.pl

Podliczając wszystkie 21 pojedynków Najmana w boksie zawodowym i zaokrąglając czasy do pełnych rund, spędził on w ringu 159 minut, czyli 2 godziny i 39 minut. Do „kilkunastu godzin” trochę więc brakuje.

Dorzućmy więc do czasu walki z MMA oraz dwa pojedynki na zasadach kickboxingu i również w tym miejscu zaokrąglimy czasy do pełnych rund. Dostajemy więc osiem rund w MMA i dwie w kickboxingu, czyli 46 minut.

Łączny czas Marcina Najmana w zawodowych walkach wynosi więc 3 godziny i 25 minuty. Kilkanaście godzin to wciąż jednak wynik daleki od otrzymanego.

Niedługo przekonamy się więc, z kim ostatecznie rękawice skrzyżuje Marcin Najman. Czy będzie to Piotr Świerczewski czy Kasjusz Życiński. Niewykluczone jednak, że „Don Kasjo” zmuszony będzie do szukania innych wyzwań w FAME MMA, mimo wcześniejszych zapewnień Najmana, że to właśnie tylko dla walki z Życińskim zdecyduje się na pożegnalne starcie.

Zobacz również:
>>> Piotr Świerczewski zaakceptował wyzwanie Marcina Najmana. „Wejdę z nim do klatki choćby dla zasady”
>>> Andrzej Fonfara o Najmanie: Jedynie może zbić jakiegoś chłopaka, który nigdy nie miał do czynienia ze sportem
>>> Marcin Najman podał czterech rywali, z którymi chce stoczyć pożegnalną walkę

67 KOMENTARZE

 1. Ja bym bardzo ale to bardzo chciał wiedzieć czemu podobno szanowany portal o MMA (oraz trochę o boksie) promuje człowieka którego z wielkim trudem można nazwać sportowcem? Czy jak ten as się defekuje i wyśle wam zdjęcie to też zrobicie z tego newsa? :ożeszty:

 2. Łączny czas Marcina Najmana w zawodowych walkach wynosi więc 3 godziny i 25 minuty. Kilkanaście godzin to wciąż jednak wynik daleki od otrzymanego.

  rzetelne dziennikarstwo :frankapprove:

 3. Dlaczego nie?

  Nie zajmuję się tym. Ale jeśli tak dopytujecie i jest na to zapotrzebowanie, to przemyślę sprawę. Dzięki za podrzucenie tematu.

 4. Nie zajmuję się tym. Ale jeśli tak dopytujecie i jest na to zapotrzebowanie, to przemyślę sprawę. Dzięki za podrzucenie tematu.

  lepiej powiedz jak mając konto od 2016 r. masz biało-czerwony pas?

 5. lepiej powiedz jak mając konto od 2016 r. masz biało-czerwony pas?

  Już odpowiadałem na to pytanie. Wykupiłem konto premium i mogę sobie ustawiać dowolne. Tylko to nie jest tania sprawa.

 6. Już odpowiadałem na to pytanie. Wykupiłem konto premium i mogę sobie ustawiać dowolne. Tylko to nie jest tania sprawa.

  ile kierowniku?

 7. ile kierowniku?

  To już indywidualna kwestia ustalana z administracją. Umowę podpisuje się na 10 lat. Płatność co miesiąc.

 8. Widzę że pan Najman Marcin zwany przez hejterów (wilcy nie ludzie) kaleką sportową, wysoko powiesił poprzeczkę.

  Już nie podejmie walki z pięściarzem amatorem który boksował w półciężkiej ale z prawie pięćdziesięcioletnim  piłkarzem emerytem.

  Szacunek.

  :frankapprove:

 9. Nie.

  To weź podpytaj o odpowiedź na pierwsze pytanie.

  Tak się ostatnio zastanawiałem jakie są mocne strony tego wortalu.

  Wiele, wiele lat temu praktycznie nie mieliście konkurencji na rynku więc ciężko porównywać ale chyba wywiady były na wyższym poziomie. Pojawiały się ciekawe artykuły, analizy i temu podobne rzeczy które były wartościami dodanymi do informacji ze świata MMA.

  Dzisiaj mamy wywiady, choć pare konkurencyjnych stron poświęconych MMA ma tą działkę na wyższym poziomie niż u Was. Została Wam społeczność Cohones którą w sumie macie w dupie bo wyświetlenia macie od Januszy, rzucacie wiadomości a'la Pudelek MMA. Dywersyfikujecie się powoli wrzucając newsy o boksie. Zastanawiam się co będzie gdy Pudzilla i Mamed znikną z KSW a wraz z nimi Januszowe wyświetlenia mmarocks.pl

  Smutne to trochę że jak chce posłuchać dobrego wywiadu to Roksi to nie pierwsze o czym myślę.

 10. To weź podpytaj o odpowiedź na pierwsze pytanie.

  Tak się ostatnio zastanawiałem jakie są mocne strony tego wortalu.

  Wiele, wiele lat temu praktycznie nie mieliście konkurencji na rynku więc ciężko porównywać ale chyba wywiady były na wyższym poziomie. Pojawiały się ciekawe artykuły, analizy i temu podobne rzeczy które były wartościami dodanymi do informacji ze świata MMA.

  Dzisiaj mamy wywiady, choć pare konkurencyjnych stron poświęconych MMA ma tą działkę na wyższym poziomie niż u Was. Została Wam społeczność Cohones którą w sumie macie w dupie bo wyświetlenia macie od Januszy, rzucacie wiadomości a'la Pudelek MMA. Dywersyfikujecie się powoli wrzucając newsy o boksie. Zastanawiam się co będzie gdy Pudzilla i Mamed znikną z KSW a wraz z nimi Januszowe wyświetlenia mmarocks.pl

  Smutne to trochę że jak chce posłuchać dobrego wywiadu to Roksi to nie pierwsze o czym myślę.

  Wydaje mi się, że dostrzegasz same minusy portalu, a plusów jest znacznie więcej. Mimo wszystko wchodzisz w wątki, które cię w ogóle nie interesują, zamiast poświęcać czas na newsy związane z UFC, KSW czy innymi organizacjami, które cię interesują. Komentując dokładasz cegiełkę do budowania popularności wątków, a dopóki jest na coś zapotrzebowanie i widzę skrajne emocje w całej społeczności, dopóty będę o tym pisał. I tak jakbyś podliczył procentowo, ile newsów jest miesięcznie wrzucanych odnośnie FAME MMA czy wiadomości a'la Pudelek MMA, jak to nazwałeś, nie jestem pewien czy wyszedłby choćby 1 procent. Dlatego może lepiej skupić uwagę i czas na wątkach z niepudelkowym MMA, tak, żeby osoby piszące o tym, widziały, że są tutaj fani oczekujących wiadomości niepudelkowych? Jakoś nie widzę cię pod live'ami Pawła Wyrobka, z których aktualnie idzie dowiedzieć się mega dużo ciekawych informacji. Nie widzę cię pod innymi, wieloma wątkami, które są warte uwagi prawdziwego fana MMA.

  Nie wiem, ja jak idę do kina to nie wchodzę do każdej sali osobno i krzyczę na całą salę, że ten film to gówno, tylko idę na film, który mnie ciekawi i zainteresował tytułem/plakatem/opisem. Jak widzę Zenka, to nie idę na Zenka. Nie powinno być tak też w przypadku forum? Widzę Najman, FAME MMA, Popek, cokolwiek innego, nie wchodzę? Omijam?

  Gwarantuję ci, że jeśli odbiór byłby stuprocentowy krytykujący wrzucanie takich treści, a wyświetlenia newsów zerowe, to nawet nie poświęcałbym uwagi na takie rzeczy. A skoro wzbudza skrajne emocje, o których wcześniej pisałem i widać, że ludzi to interesuje, to wrzucam.

  Proste, bez żadnych komentarzy taki post spadłby na drugą stronę w ciągu kilku godzin, czyli jednocześnie poszedł w zapomnienie. A tak pchajmy dalej ten wózek i dyskutujmy budując zasięg tego wpisu na forum.

  Dzisiaj mamy wywiady, choć pare konkurencyjnych stron poświęconych MMA ma tą działkę na wyższym poziomie niż u Was

  To już jest twoje zdanie i oczywiście je szanuję. Czytałem natomiast wiele innych komentarzy, które sugerują zupełnie co innego.

  Została Wam społeczność Cohones którą w sumie macie w dupie bo wyświetlenia macie od Januszy, rzucacie wiadomości a'la Pudelek MMA.

  Jakby ktoś miał w dupie społeczność Cohones, to Cohones jako strona by już pewnie nie istniała.

  Dywersyfikujecie się powoli wrzucając newsy o boksie.

  No i ponownie. Wiadomości o boksie generują często większe reakcje od wiadomości o MMA. Jest wiele takich przypadków. A cały świat sportów walki sam w sobie się dywersyfikuje – ten chce walczyć z tym, ten z tamtym, a to w boksie, a to w MMA.

  Zastanawiam się co będzie gdy Pudzilla i Mamed znikną z KSW a wraz z nimi Januszowe wyświetlenia mmarocks.pl

  Ale to masz chyba odpowiedź na to już teraz. Ile Pudziana i Mameda widzisz aktualnie na stronie? Raz na tydzień? Na dwa tygodnie? W gąszczu tych wszystkich innych informacji to są jakieś szczątkowe newsy. A walcząc raz na rok określanie Pudzilli i Mameda jako głowno-Januszowe-źródła wyświetleń mmarocks.pl to jakaś pomyłka.

  Podsumowując podam jeszcze jeden prosty przykład. Prowadziłem pewien czas sam, później z Cactusem, cykl, który wrócił ze starych, dobrych czasów Cohones i MMARocks – "Przegląd Klatek". Cykl umarł śmiercią naturalną, gdyż nie zbudzał żadnych reakcji. Szukać komentarzy pod nim to ze świecą byłoby ciężko. Gdzie byłeś w takich chwilach, aby wspierać dobre materiały z tej strony? Wiem, pochwalić jest ciężko, a ponarzekać łatwo. Niestety zależało mi na tym cyklu, ale pisząc go dla siebie i dosłownie kilkunastu osób trochę mija się to z celem. I nie ukrywam, że może kiedyś do cyklu wrócę w zmienionej formie, bo jednak ma on pewien potencjał. Niedługo startuję natomiast z innym cyklem, który mam nadzieję, również ciebie zaciekawi. Tylko zacznijmy też doceniać elementy mocne portalu, a te słabsze, które nas (niby) nie interesują, omijajmy. Pozdro 🙂

 11. Wydaje mi się, że dostrzegasz same minusy portalu, a plusów jest znacznie więcej. Mimo wszystko wchodzisz w wątki, które cię w ogóle nie interesują, zamiast poświęcać czas na newsy związane z UFC, KSW czy innymi organizacjami, które cię interesują. Komentując dokładasz cegiełkę do budowania popularności wątków, a dopóki jest na coś zapotrzebowanie i widzę skrajne emocje w całej społeczności, dopóty będę o tym pisał. I tak jakbyś podliczył procentowo, ile newsów jest miesięcznie wrzucanych odnośnie FAME MMA czy wiadomości a'la Pudelek MMA, jak to nazwałeś, nie jestem pewien czy wyszedłby choćby 1 procent. Dlatego może lepiej skupić uwagę i czas na wątkach z niepudelkowym MMA, tak, żeby osoby piszące o tym, widziały, że są tutaj fani oczekujących wiadomości niepudelkowych? Jakoś nie widzę cię pod live'ami Pawła Wyrobka, z których aktualnie idzie dowiedzieć się mega dużo ciekawych informacji. Nie widzę cię pod innymi, wieloma wątkami, które są warte uwagi prawdziwego fana MMA.

  Drogi Jakubie, nie róbmy z logiki kurwy. Czyli jak napiszę, że coś mi się nie podoba, jakoś to uargumentuje to znaczy że przykładam się do tego że wątek jest popularny? A jak nie skomentuje to jak Jakubie do chuja pana będziesz wiedział że pisanie o Najmanie to serio poziom Pudelka? Nie rozumiesz tego? Śpieszę z wytłumaczeniem.

  Najman to człowiek który nie ma jakichkolwiek osiągnięć w MMA, tutaj pal licho. Gdyby chociaż był pokorny…temu człowiekowi brakuje wszystkiego – pokory, talentu, chęci do ciężkiej pracy.

  Natomiast WYBITNIE ŻAŁOSNYM jest bronienie się że ktoś chce to czytać. Oczywiście że chce, pudelki, plejady i inne gówna też są poczytne. Też piszą tam o ludziach znanych z tego że są znani. Ja rozumiem, że możesz być czytelnikiem powyższych, ba nawet redaktorem. Nie zmienia to jednak faktu że mogę te strony oceniać negatywnie.

  Jakkolwiek nie znam redaktora Pawła Wyrobka ale jego live'y to coś co mnie ostatnimi dniami zadziwia. Próbowałem słuchać jednego i nie dałem rady. Nie każdy posadzony za mikrofonem się do tego nadaje. Albo forma jest jak dla mnie nie do strawienia. Nie wiem może ze mną jest coś nie tak. No ale to kwestia gustu, nie chce nic odbierać Pawłowi.

  Nie wiem, ja jak idę do kina to nie wchodzę do każdej sali osobno i krzyczę na całą salę, że ten film to gówno, tylko idę na film, który mnie ciekawi i zainteresował tytułem/plakatem/opisem. Jak widzę Zenka, to nie idę na Zenka. Nie powinno być tak też w przypadku forum? Widzę Najman, FAME MMA, Popek, cokolwiek innego, nie wchodzę? Omijam?

  Gwarantuję ci, że jeśli odbiór byłby stuprocentowy krytykujący wrzucanie takich treści, a wyświetlenia newsów zerowe, to nawet nie poświęcałbym uwagi na takie rzeczy. A skoro wzbudza skrajne emocje, o których wcześniej pisałem i widać, że ludzi to interesuje, to wrzucam.

  Proste, bez żadnych komentarzy taki post spadłby na drugą stronę w ciągu kilku godzin, czyli jednocześnie poszedł w zapomnienie. A tak pchajmy dalej ten wózek i dyskutujmy budując zasięg tego wpisu na forum.

  To już jest twoje zdanie i oczywiście je szanuję. Czytałem natomiast wiele innych komentarzy, które sugerują zupełnie co innego.

  Jakby ktoś miał w dupie społeczność Cohones, to Cohones jako strona by już pewnie nie istniała.

  No i ponownie. Wiadomości o boksie generują często większe reakcje od wiadomości o MMA. Jest wiele takich przypadków. A cały świat sportów walki sam w sobie się dywersyfikuje – ten chce walczyć z tym, ten z tamtym, a to w boksie, a to w MMA.

  Ale to masz chyba odpowiedź na to już teraz. Ile Pudziana i Mameda widzisz aktualnie na stronie? Raz na tydzień? Na dwa tygodnie? W gąszczu tych wszystkich innych informacji to są jakieś szczątkowe newsy. A walcząc raz na rok określanie Pudzilli i Mameda jako głowno-Januszowe-źródła wyświetleń mmarocks.pl to jakaś pomyłka.

  Po kolei:

  1. Nie wiem czy gdzieś pracujesz (ale znając realia w mmarocks.pl pewnie pracujesz) to znasz pojęcie feedback'u lub ładniej z polskiego informacji zwrotnej. Moja wiadomość jest informacją zwrotną. Ja wiem że żyjemy w czasach gdzie lduzie potrzebują "safe zone", gdzie wszędzie widzą "hejt" i tego typu brednie…ale ja, jak mi coś lezy na sercu to o tym mówie/pisze bo wychodzę z założenia że po drugiej stronie jest osoba myśląca, nie zakładająca że to atak dla samego ataku.

  2. Rozumiem po co są te posty – generują ruch – także ludzi których wkurwia promowanie tego NIESPORTOWCA (tj. mnie)

  3. Nie twierdze, że moja opinia jest najmojsza i nikt nie ma prawa mieć innej. Przypominam Wam tylko byście pamiętali że wchodza tutaj nie tylko janusze

  4. Co do społeczności – serio nie chce mi się szukać ale był taki temat w którym bodaj sam pan i władca mmarocks tłumaczył z czego generowany jest ruch i że nie jest to Cohones a Janusze (w złożeniu to z nich są pieniądze)

  5. Co do boksu – nie mam nic przeciwko, zaznaczyłem tylko że rozumiem dywersyfikacje (zasada Pareto)

  6. Co do Pudzilli i Mameda to była uwaga/zastanowienie się czy nie czeka Was odpływ Januszy jeśli ci dwaj znikną z polskiego MMA

  Podsumowując podam jeszcze jeden prosty przykład. Prowadziłem pewien czas sam, później z Cactusem, cykl, który wrócił ze starych, dobrych czasów Cohones i MMARocks – "Przegląd Klatek". Cykl umarł śmiercią naturalną, gdyż nie zbudzał żadnych reakcji. Szukać komentarzy pod nim to ze świecą byłoby ciężko. Gdzie byłeś w takich chwilach, aby wspierać dobre materiały z tej strony? Wiem, pochwalić jest ciężko, a ponarzekać łatwo. Niestety zależało mi na tym cyklu, ale pisząc go dla siebie i dosłownie kilkunastu osób trochę mija się to z celem. I nie ukrywam, że może kiedyś do cyklu wrócę w zmienionej formie, bo jednak ma on pewien potencjał. Niedługo startuję natomiast z innym cyklem, który mam nadzieję, również ciebie zaciekawi. Tylko zacznijmy też doceniać elementy mocne portalu, a te słabsze, które nas (niby) nie interesują, omijajmy. Pozdro 🙂

  Nie śledzę MMA tak jak robiłem to 5 czy 10 lat temu więc nie wiem w sumie jak wyglądał "Przegląd Klatek" – ale z tego co piszesz wynika, nie mniej, nie więcej że materiał był dobry tylko użytkownicy chuje (razem ze mną) nie docenili Twojej ciężkiej pracy. W ogóle nie zakładasz że to z materiałem mogło być coś nie tak?

  To tak jakbyś zaczął produkować nagle telefony Nokia (nie smartfony) i dziwił się że ludzie nie kupują a kiedyś kupowali. Nie zawsze odgrzewanie starych i dobrych (na tamte czasy) kotletów to pomysł na sukces. Nie wiem jak było w tym przypadku bo jak mam być szczery to nie śledziłem. Może faktycznie to był zajebisty materiał który powinien być doceniany, a nie był.

 12. Świr go zleje jak będzie chciał. Bo problem z Najmanem, jak bardzo bym nie uwielbiał jego trasztoku, jest taki, że Najman nie umie się bić, nie ma jaj i nie potrafi się odnaleźć pod presją. Przez ostatnie 10 lat wygrał tylko z Bonusem (z którym wygra każdy) i z tym podstawionym pepikiem, który wpadł w duszenie.

 13. Najlepiej jak ci hardkorowi fani mma płaczą, że jest za dużo materiałów pudelkowych a za mało prawdziwego mma, a później odbywa sie jakaś mniejsza regionalna gala z której jest kilka wywiadów i pod każdym 0 komentarzy… Czemu żaden użytkownik żądny prawdziwego mma nie podzieli się swoją opinnia pod takim wywiadem? Lepiej pisać po 5 komentarzy pod newsami o najmanie, fame czy szostaku i w każdym jednym oczywiście trzeba mieć o coś ból dupy:D

 14. Najlepiej jak ci hardkorowi fani mma płaczą, że jest za dużo materiałów pudelkowych a za mało prawdziwego mma, a później odbywa sie jakaś mniejsza regionalna gala z której jest kilka wywiadów i pod każdym 0 komentarzy… Czemu żaden użytkownik żądny prawdziwego mma nie podzieli się swoją opinnia pod takim wywiadem? Lepiej pisać po 5 komentarzy pod newsami o najmanie, fame czy szostaku i w każdym jednym oczywiście trzeba mieć o coś ból dupy:D

  Najman, nie wygłupiaj się :robertmakeup:

 15. Drogi Jakubie, nie róbmy z logiki kurwy. Czyli jak napiszę, że coś mi się nie podoba, jakoś to uargumentuje to znaczy że przykładam się do tego że wątek jest popularny? A jak nie skomentuje to jak Jakubie do chuja pana

  Myślałem, że da się podyskutować kulturalnie, ale po takich słowach i wielkim uniesieniu nie mam ochoty 🙂

  nie zakładająca że to atak dla samego ataku.

  Nie zakładam, chyba, że w pierwszym zdaniu rzucasz wulgaryzmami, którymi gardzę.

  nie więcej że materiał był dobry tylko użytkownicy chuje (razem ze mną) nie docenili Twojej ciężkiej pracy

  Nie, nie napisałem tego.

  W ogóle nie zakładasz że to z materiałem mogło być coś nie tak?

  Zakładam i tutaj możesz wrócić do swoich definicji i przemyśleń na temat feedbacku.

  Nie wiem jak było w tym przypadku bo jak mam być szczery to nie śledziłem.

  No i widzisz, nie śledzisz MMA, tak jak 5 czy 10 lat temu, ale wątki z Najmanem tak cię kuszą, że musisz wejść i skomentować. Magia :tellmemore:

 16. Jest może gdzieś jakaś zbiórka na mmarocks żeby przestali publikować niusy o najmanie?

  Serio, chętnie się dołożę żeby nie widzieć dzień w dzień postów o tym zerze.

 17. ile kierowniku?

  Ja se zamówiłem czerwony.

  Ma przyjść do tygodnia, max dwóch.

  Nie mogę Ci powiedzieć ile to kosztuje, ale powiem Ci, że 500+ nie poszło na marne.

  Świr go zleje jak będzie chciał. Bo problem z Najmanem, jak bardzo bym nie uwielbiał jego trasztoku, jest taki, że Najman nie umie się bić, nie ma jaj i nie potrafi się odnaleźć pod presją. Przez ostatnie 10 lat wygrał tylko z Bonusem (z którym wygra każdy) i z tym podstawionym pepikiem, który wpadł w duszenie.

  Dodatkowo Pepik ważył z 70kg.

 18. Jest może gdzieś jakaś zbiórka na mmarocks żeby przestali publikować niusy o najmanie?

  Serio, chętnie się dołożę żeby nie widzieć dzień w dzień postów o tym zerze.

  Do końca miesiąca nic nie napiszę o Marcinie. Masz moje słowo.

 19. Najman, nie wygłupiaj się

  Hehe ależ to było oczywiste:D Jakbyś hejtował gamera a ja bym się nie zgadzał to jestem borysem… A może poprostu zrozum to że masz ból dupy nie wiadomo o co. Najman jest chyba największym nieudacznikiem i ,,sportowym'' błaznem jakim można być. Zero umiejętności, serca do walki i wogóle szkoda sie rozpisywać… Ale weź napisz w tym temacie jeszcze z 15 komentarzy a potem płacz o to że jest za dużo newsów o eltosteronie. Ciekawe kurwa dlaczego:D

 20. Równie dobrze mogł wywołać do walki:

  Ruiza

  Furego

  AJa

  i Rasiaka.

  A że pierwsza trójka obsrała majty, to chyba nie jego wina, nie? :mamed:

  Jeszcze kogoś od kozaków w necie i pizd w świecie wyzywa :razz:utinlaugh:

  Nieważne ile dostaje za to kasy. Takie poniżanie się na oczach całej Polski nie jest tego warte.

 21. Hehe ależ to było oczywiste:D Jakbyś hejtował gamera a ja bym się nie zgadzał to jestem borysem… A może poprostu zrozum to że masz ból dupy nie wiadomo o co. Najman jest chyba największym nieudacznikiem i ,,sportowym'' błaznem jakim można być. Zero umiejętności, serca do walki i wogóle szkoda sie rozpisywać… Ale weź napisz w tym temacie jeszcze z 15 komentarzy a potem płacz o to że jest za dużo newsów o eltosteronie. Ciekawe kurwa dlaczego:D

  Nie zjebie. Jesteś jakimś alternatywnym nickiem kogoś kto ma konto na tym forum od dawna. Jestem tego pewny.  :*

  Co do bólu dupy. Misiu-pysiu – jedyne dni gdy mnie boli dupa po dobrej 2 gdy wieczór wcześniej był grany jakiś kebs na ostrym

  A tam czasem  trafiasz do ciągle powiększającej się listy ignorów 🙂 Buziaki!

 22. Ale się czepiacie: media nie mogą kreować rzeczywistości. Jest to grzech zawodowy, nowotwór który opanował media.

  Media powinny być jak lustro: pokazywać odbicie rzeczywistości, a nie co ja chce, co ja nie chce czytać.

  Najman jest jedną z głównych twarzy polskiego MMA, które wypromował – obojętnie czy się komuś to podoba czy nie. Udało mu się to zrobić nie będąc sportowcem – co jest cholernie wielkim osiągnięciem.

 23. Nie zjebie. Jesteś jakimś alternatywnym nickiem kogoś kto ma konto na tym forum od dawna. Jestem tego pewny. :*

  Co do bólu dupy. Misiu-pysiu – jedyne dni gdy mnie boli dupa po dobrej 2 gdy wieczór wcześniej był grany jakiś kebs na ostrym

  A tam czasem trafiasz do ciągle powiększającej się listy ignorów 🙂 Buziaki!

  Wiedziałem że pokażesz klase nie zawiodłeś mnie;* Wyzwać od zjeba i zasugerować że pewnie musze być fanem Jurasa czy tam KSW…

  Przykro mi ale tak nie jest. to także moje jedyne konto tutaj. Dziwi mnie natomiast fakt że można mieć takie problemy z myśleniem jakie masz Ty:(

  Do zobaczenia w temacie o jakimś szostaku czy popku który zapewne znowu zaciekle będziesz komentował xD (z bólem dupy po kebabie na ostrym oczywiście:*)

 24. Fenomen Najmana jest dla mnie niezrozumiały. To znaczy dziwi mnie to, że on wciąż grzeje publikę.

  Dla mnie jak i w szerszym kręgu moich znajomych on budził jakąś ciekawość…ale 8-10 lat temu. I to na zasadzie, że będzie śmiesznie i kto mu dołoży. Walki z Pudzianem, później Saletą i Burneiką,  Big Brother i ogólnie było trochę rozgłosu o nim w tamtym czasie.

  Później w moim otoczeniu temat Najmana całkowicie upadł, (jedynie filmik z pyskówki z Trybsonem gdzieś tam się przewinął i to by było na tyle). Dla mnie on jest jak odkopany dinozaur, który budził jakieś emocje w innej epoce MMA. Ale jak widać są ludzie, którzy się tym ekscytują:lol:

  Naczytałem się tutaj mimochodem jaki to król trash-talku i wszystkich miażdży słownie i chyba z nadmiaru wolnego czasu przewinąłem sobie jego występ u Borka. O panie… trzy formułki powtarzane po naście razy z zaciśniętymi zębami:rofl:Zero luzu jakiegoś dystansu i swobodnej gadki, wszystko na śmiertelnej spinie. Nie wiem czym tu się co poniektórzy jarają.

  Kasę robi to fakt, ale śmieszne to było z lata temu.

 25. Dorzućmy więc do czasu walki z MMA oraz dwa pojedynki na zasadach kickboxingu i również w tym miejscu zaokrąglimy czasy do pełnych rund. Dostajemy więc osiem rund w MMA i dwie w kickboxingu, czyli 46 minut.

  A dokładnie to  niecałe 15 min w mma i  1 min 33 sekundy w K1 :waldeklaugh:

 26. Już odpowiadałem na to pytanie. Wykupiłem konto premium i mogę sobie ustawiać dowolne. Tylko to nie jest tania sprawa.

  Magia czy nie.. wprowadziliście kilka miesięcy temu klub dżentelmena na tym forum, prosiliscie wszystkich przebywających tutaj na codzien o zachowanie kultury wypowiedzi, o wypowiadanie się bez zbędnego hejtu, a promujecie osobę która jest idealnym przykładem tego żeby się przypierdolic. Wypowiedzi tej osoby to jedno wielkie pierdolone kłamstwo, to jest gość bez honoru.. bez jakiejkolwiek samokrytyki. Idealna postać na szerzenie hejtu. Wy zakładając takie tematy z góry jesteście pewni pomyj w komentarzach.. więc albo idziecie w jakimś jednym kierunku, albo promujcie gościa na miarę pudelka. Dziekuje, dobranoc. Nie pozdrawiam.

 27. Z najmanem to jest prosta sprawa. O ile  jesteś fanem kogoś dobrego to oglądasz i myślisz z jakim innym kotem mu się uda tym razem wygrać i jak. A jak oglądasz Najmana to myślisz,z jakim innym leszczem przegra i jak. Dlatego tak rozgrzewa publikę

 28. Dobra to ja mam pytanie dodatkowe bo może taka funkcja jest, a może jej nie ma a da się wprowadzić.

  Czy na tym forum jest funkcjonalność INGOROWANIA artykułów wg słów kluczowych?

  To by była zajebista opcja. I wilk syty i Kansas City.

  Redakcja mogłaby napierdalać 10 artykułów dziennie o kolcach Najmana a Ci którzy nie chcą tego widzieć by tego nie widzieli.

 29. Ja tam najbardziej lubię patrzeć jak Najman się wywraca zanim dostanie strzała :waldeklaugh: Mi osobiście byłoby wstyd robić tak jak ten najman trenować tylko po to by Cię jakieś ogórki obijały :juanlaugh:

 30. Nie chce wam przerywać gadki o Najmanie, ale o tym całym Fame mma już pisali choćby na czeskiej stronie poswieconej mma i czesi się śmiali… również były nie fajne komentarze na temat Polaków typu, że w Polsce jest taka patola, że nie dziwią się że coś takiego przyciąga.

 31. Nie chce wam przerywać gadki o Najmanie, ale o tym całym Fame mma już pisali choćby na czeskiej stronie poswieconej mma i czesi się śmiali… również były nie fajne komentarze na temat Polaków typu, że w Polsce jest taka patola, że nie dziwią się że coś takiego przyciąga.

  A pisali coś o Polkach?

 32. O Polkach piszą na forum Roosh V.

  Ale taka jest prawda w Czechach, Niemczech takie patole nie mają bytu, więc Czesi mają racje pisząc o polakach, wkoncu sami wyrobili sobie taką opinie w Czechach jeżdżąc za szybko samochodami i często łapani, narkotyki czy nie legalne lekarstwa przez granie szmuglowac czy burdy na Stodolni w Ostrawie.

 33. O Polkach piszą na forum Roosh V.

  Ale taka jest prawda w Czechach, Niemczech takie patole nie mają bytu, więc Czesi mają racje pisząc o polakach, wkoncu sami wyrobili sobie taką opinie w Czechach jeżdżąc za szybko samochodami i często łapani, narkotyki czy nie legalne lekarstwa przez granie szmuglowac czy burdy na Stodolni w Ostrawie.

  Typie, ilość twoich kont i pisanie tych samych wypocin nasuwa pewne pytanie:

  Z którego zakładu psychiatrycznego jesteś?

 34. O Polkach piszą na forum Roosh V.

  Ale taka jest prawda w Czechach, Niemczech takie patole nie mają bytu, więc Czesi mają racje pisząc o polakach, wkoncu sami wyrobili sobie taką opinie w Czechach jeżdżąc za szybko samochodami i często łapani, narkotyki czy nie legalne lekarstwa przez granie szmuglowac czy burdy na Stodolni w Ostrawie.

  Co ty gadasz?! Czesi kochają Polaków.

  Teraz nawet jak granice są zamknięte, to  Czesi wychodzą pod naszą granicę i wysyłają w naszą stronę serduszka.

  Tylko dzisiaj odebrałem z 15 telefonów od naszych czeskich braci z pytaniem, czy nie potrzebujemy maseczek, płynów dezynfekcyjnych, czy witamin.

 35. Piszemy o Fame mma, więc takie coś w takich państwach jak Czechy, Niemcy, Włochy itd takie coś bytu nie będzie mieć,nawet rosyjska strelka organizowała te idiotycze zawody, bo dobrze wiedzieli, że idiotów tutaj dużo hahahahaha.

  torpedo trollowanie już stało się nudne, a czesi tak kochają polakow, że na meczu juniorów Polski z Kubą w siate, bardzo anty byli, że pepiki buczeli na Polaków, a Kubie kibicowali czy na euro 2012 Polska z Czechami palili polskie flagi w Pradze, oj ci nasi slowianscy "bracia"

 36. Piszemy o Fame mma, więc takie coś w takich państwach jak Czechy, Niemcy, Włochy itd takie coś bytu nie będzie mieć,nawet rosyjska strelka organizowała te idiotycze zawody, bo dobrze wiedzieli, że idiotów tutaj dużo hahahahaha.

  torpedo trollowanie już stało się nudne, a czesi tak kochają polakow, że na meczu juniorów Polski z Kubą w siate, bardzo anty byli, że pepiki buczeli na Polaków, a Kubie kibicowali czy na euro 2012 Polska z Czechami palili polskie flagi w Pradze, oj ci nasi slowianscy "bracia"

  To na początek podeślij link do tego czeskiego forum o mma, gdzie się śmieją z Polaków.

 37. To na początek podeślij link do tego czeskiego forum o mma, gdzie się śmieją z Polaków.

  Z Polaków to cały świat się śmieje, nie jedynie pepiki.

 38. Z Polaków to cały świat się śmieje, nie jedynie pepiki.

  A wiesz, że Polacy śmieją się z całego świata?

  :juanlaugh:

 39. Podeślesz tego linka, czy nie?

  mmashorties czy jakoś tak, sobie poszukaj tam, bo było to przed tą własnie galą patoli, a mi się szukać nie chce tego.

  A wiesz, że Polacy śmieją się z całego świata?

  :juanlaugh:

  Najbardziej Polki… :razz:utinlaugh: Jak wspomnisz coś negatywnego o jakimś angolu,niemcu itd to odrazu ci wypierdala, ale jestes tolerancyjny itd. :waldeklaugh:

  Tylko, że cały świat nie tylko się śmieje, ale też cisnie polakow. Pamiętam, jak kiedyś w Berlinie, Niemcy palili samochody z polskimi rejestracjami:muttley:

 40. Pamiętam, jak kiedyś w Berlinie, Niemcy palili samochody z polskimi rejestracjami:muttley:

  Niemcy to w ogóle wielu spalili swego czasu.

  Znasz z autopsji to palenie samochodów?

 41. Pamiętam, jak kiedyś w Berlinie, Niemcy palili samochody z polskimi rejestracjami:muttley:

  Ja pamiętam jak w jakiegoś Sylwestra uchodźcy gwałcili niemki a oni bali się cokolwiek z tym zrobić.

  :brainoverload:

 42. mmashorties czy jakoś tak, sobie poszukaj tam, bo było to przed tą własnie galą patoli, a mi się szukać nie chce tego.

  Najbardziej Polki… :razz:utinlaugh: Jak wspomnisz coś negatywnego o jakimś angolu,niemcu itd to odrazu ci wypierdala, ale jestes tolerancyjny itd. :waldeklaugh:

  Tylko, że cały świat nie tylko się śmieje, ale też cisnie polakow. Pamiętam, jak kiedyś w Berlinie, Niemcy palili samochody z polskimi rejestracjami:muttley:

  Ferdziu a w pośredniaku byłeś? Zresztą, urząd pracy czy inne miejsce, po prostu udaj się z dala od tego forum. 🙂

 43. Ja pamiętam jak w jakiegoś Sylwestra uchodźcy gwałcili niemki a oni bali się cokolwiek z tym zrobić.

  :brainoverload:

  A co maja zrobic skoro imigranci tam rzadza wieloma lewymi biznesami? Pamietam, gdzies na przełomie 2005/2006 była akcja, gdzie policja była na interwencji domowej, doszlo tam do jakies szarpaniny i jeden z policjantow nie zdazyl sie wycofac, zostal zawiniety w dywan i podpalony czy parki w dzielnicy Neukolln gdzie dochodzi do porachunków grup handlarzy narkotyków,co jakiś czas znajduje się tam ciało kogoś zasztyletowanego albo kogoś kto przedawkował. Witam w Niemczech.

 44. Z Polaków to cały świat się śmieje, nie jedynie pepiki.

  Absolutnie nie śmieje się cały świat. A to dlatego, że 99,9% świata ma Polskę i polaków w :gdzie:Nikt na świecie nie myśli o polakach, prawie nikt po za jakimiś chuja znaczącymi Węgrami nie zna naszej historii, nikogo to naprawdę nie interesuję. Nam się wydaje, że coś znaczymy na tym świecie, że husaria kurwa, legendary polish power :mjsmile:A jesteśmy krajem z dykty, jebani od stuleci, najeżdżali nas jak chcieli i kiedy chcieli. Rozmyślacie czasem o sytuacji politycznej w Tanzanii albo Mozambiku? Myślicie czasem o obywatelach tych krajów? No właśnie… Tak samo nikt nie myśli o nas.

 45. A co maja zrobic skoro imigranci tam rzadza wieloma lewymi biznesami?

  Niech zapytają Polaków z których tak się śmieją.

  :kis:

 46. Absolutnie nie śmieje się cały świat. A to dlatego, że 99,9% świata ma Polskę i polaków w :gdzie:Nikt na świecie nie myśli o polakach, prawie nikt po za jakimiś chuja znaczącymi Węgrami nie zna naszej historii, nikogo to naprawdę nie interesuję. Nam się wydaje, że coś znaczymy na tym świecie, że husaria kurwa, legendary polish power :mjsmile:A jesteśmy krajem z dykty, jebani od stuleci, najeżdżali nas jak chcieli i kiedy chcieli. Rozmyślacie czasem o sytuacji politycznej w Tanzanii albo Mozambiku? Myślicie czasem o obywatelach tych krajów? No właśnie… Tak samo nikt nie myśli o nas.

  Ma w pizdzie Polske, a zjezdzaja sie tysiacami na Sopoty i inne Krakowa…:razz:utinlaugh:

  Wylazł z ciebie, taki typowy brudasek ze skłota, no ale cóż.  A po drugie pokaz mi kraj w Europie, który nie jest z dykty? Może Niemcy, ktorzy od lat nie maja juz do powiedzienia i swobodnego wypowiadania sie zwyklych obywateli, bo blokuje im sie internety:korwinlaugh:

 47. mmashorties czy jakoś tak, sobie poszukaj tam, bo było to przed tą własnie galą patoli, a mi się szukać nie chce tego

  Zadałem sobie trud i sprawdziłem. O Polakach piszą w samych superlatywach.

  Mają nas za wzór do naśladowania.

  Jeśli masz się na coś powoływać, to przynajmniej znajdź źródło.

  9 konto i dalej tak samo nudne.

 48. Zadałem sobie trud i sprawdziłem. O Polakach piszą w samych superlatywach.

  Mają nas za wzór do naśladowania.

  Jeśli masz się na coś powoływać, to przynajmniej znajdź źródło.

  9 konto i dalej tak samo nudne.

  A takie osobniki, jak Over są do banowania czy raczej cohones to lewackie forum? Bo gość ewidentnie ma problem z kompleksami narodowosciowymi.

 49. A takie osobniki, jak Over są do banowania czy raczej cohones to lewackie forum? Bo gość ewidentnie ma problem z kompleksami narodowosciowymi.

  Nie mam żadnych kompleksów, mam zwyczajnie wyjebane na ten kraj i potrafię spojrzeć obiektywnie. I co za mam być niby zbanowany gamoniu? Wyraziłem swoją opinię o kraju w którym żyje. Tylko dobrze można mówić o Polsce? To jest dopiero kpina, nacjololo jebane:DC:

 50. Nie mam żadnych kompleksów, mam zwyczajnie wyjebane na ten kraj i potrafię spojrzeć obiektywnie. I co za mam być niby zbanowany gamoniu? Wyraziłem swoją opinię o kraju w którym żyje. Tylko dobrze można mówić o Polsce? To jest dopiero kpina, nacjololo jebane:DC:

  No to masz poglądy lewackie, dużo czasu spędzasz na spędach antify? Masz podobne poglądy :waldeklaugh:

  Oni też tak płaczą w necie o tym kraju…

  Podobne rzeczy moge opisać o innych krajach, jak np: Rosji, Ameryce itd, ja nie znam ich historii, również nie interesuje mnie ich polityka, niewiem z kim prowadzą interesy, na co mają popyt itd. O USA moge napisać tylko tyle, że fajnie wyszkolili swoich beżowych kolegów skoro im wyjebali WTC.:muttley:

  A o Rosji to, że często się pytają Polaków czemu ich nielubimy i do każdego kraju mają wizy, i oto że przywódca Czeczenii Ramzan Kadyrow dostaje od Putina największe odznaczenie w Rosji, a Ramzan się chwalił, że w wieku 17 lat zabił swojego pierwszego Rosjanina. Co kraj to obyczaj, jak to się mówi…

  Wiele moich znajomych również nie zna, jak pewnie ponad połowa tego forum czyli oni też są w piżdzie?

  Co do najezdzania, to były wojny Polacy też najeżdzali np: CzechoSłowacje w 1938r, czy Lisowczycy się swiętnie bawili w Europie, nawet byli w Rosji i podobno zajebali posążek buddy. Co do Husarii do, której masz taki żal to nie moja wina, że Turcy przed nimi uciekali pod Wiedniem czy od ponad 25 lat nikt im niepotrafił dojebać, nawet Moskwe zajebali… poprostu sztywne chłopaki:fjedzia:

  Skoro z ciebie taki poliglota narodowościowy, to pokaż mi kraj w który spełnią się twoje najskrytsze marzenia? Bo skoro mówisz w jęzku kraju, którego nienawidzisz to troche chujowo:matt:

 51. No to masz poglądy lewackie, dużo czasu spędzasz na spędach antify? Masz podobne poglądy :waldeklaugh:

  Oni też tak płaczą w necie o tym kraju…

  Podobne rzeczy moge opisać o innych krajach, jak np: Rosji, Ameryce itd, ja nie znam ich historii, również nie interesuje mnie ich polityka, niewiem z kim prowadzą interesy, na co mają popyt itd. O USA moge napisać tylko tyle, że fajnie wyszkolili swoich beżowych kolegów skoro im wyjebali WTC.:muttley:

  A o Rosji to, że często się pytają Polaków czemu ich nielubimy i do każdego kraju mają wizy, i oto że przywódca Czeczenii Ramzan Kadyrow dostaje od Putina największe odznaczenie w Rosji, a Ramzan się chwalił, że w wieku 17 lat zabił swojego pierwszego Rosjanina. Co kraj to obyczaj, jak to się mówi…

  Wiele moich znajomych również nie zna, jak pewnie ponad połowa tego forum czyli oni też są w piżdzie?

  Co do najezdzania, to były wojny Polacy też najeżdzali np: CzechoSłowacje w 1938r, czy Lisowczycy się swiętnie bawili w Europie, nawet byli w Rosji i podobno zajebali posążek buddy. Co do Husarii do, której masz taki żal to nie moja wina, że Turcy przed nimi uciekali pod Wiedniem czy od ponad 25 lat nikt im niepotrafił dojebać, nawet Moskwe zajebali… poprostu sztywne chłopaki:fjedzia:

  Skoro z ciebie taki poliglota narodowościowy, to pokaż mi kraj w który spełnią się twoje najskrytsze marzenia? Bo skoro mówisz w jęzku kraju, którego nienawidzisz to troche chujowo:matt:

  Ty, ale Polek dalej nie szanujesz?

  A wiesz że Polska jest rodzaju żeńskiego?

  :razz:utinlaugh:

 52. Borek zabił moja sympatię do Najmana, która zrodziła się po słynnej konfrontacji słownej z Bestia. Nadęte buce mnie nie bawią, swoją drogą niewiarygodne czasy nastały, skoro to jest jeden z bardziej komentowanych tematów na naszym forum, aktualnie. Rodzi się we mnie nihilizm i chec by to wszystko zdechło.

 53. Ty, ale Polek dalej nie szanujesz?

  A wiesz że Polska jest rodzaju żeńskiego?

  :razz:utinlaugh:

  To, że Polek nie lubie nie oznacza, ze mam "jebac" wlasne panstwo.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.