michał andryszak ksw

Michał Andryszak bez problemów zwyciężył w walce wieczoru gali FEN 38, która odbyła się 22 stycznia w Ostrowie Wielkopolskim. „Longer” znokautował Evgeniya Goluba w pierwszej rundzie starcia.

Andryszak od początku walki wywierał presję na swoim rywalu. Michał spychał Goluba w kierunku siatki, zawodnik z Ukrainy starał się obalić, jednak „Longer” wybronił tę próbę. W końcu Andryszak trafił wysokim kopnięciem, po którym Evgeniy upadł na matę. Michał doskoczył do leżącego przeciwnika i zadał jeszcze serię ciosów z górnej pozycji. Sędzia ringowy zdecydował się wówczas przerwać to starcie, które potrwało nieco ponad 50 sekund.

120,2 kg: Michał Andryszak pok. Evgeniya Goluba przez TKO, runda 1

Pełne wyniki gali FEN 38

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

23 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

Avatar of Roshi
Roshi

Roshi

43,209 komentarzy 149,960 polubień

Longer do UFC! Weryfikacja wlasnie nastapila... :cmgkeepgoing:

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of Cyklop Schabowy
Cyklop Schabowy

UFC
Middleweight

11,673 komentarzy 26,546 polubień

Szybka robota Andryszaka. Chociaż więcej się nie spodziewałem przez zmianę rywala na dzień przed galą

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Raven
Raven

UFC
Bantamweight

8,271 komentarzy 34,498 polubień

Szok i niedowierzanie! Obstawiając ten wynik u buka można było zarobić pierwszy milion :frankapprove:

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Miskatonic
Miskatonic

Vale Tudo
Championship

29,427 komentarzy 161,348 polubień

Będzie UFC, widzę to ::really::

jak Rębecki

Odpowiedz 5 polubień

Avatar of MaloHombre
MaloHombre

PRIDE FC
Middleweight

6,750 komentarzy 24,523 polubień
Avatar of Joe Dalton
Joe Dalton

Brutaal
Light Heavyweight

588 komentarzy 1,756 polubień

Longer małymi kroczkami zbliża się do UFC:crazy:

Odpowiedz 1 Like

Średniej wielkości znawca

ONE FC
Welterweight

2,447 komentarzy 8,135 polubień

GOLUB OSZUKANY!

Spoiler content hidden.

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of Olo
Olo

PRIDE FC
Middleweight

6,932 komentarzy 42,703 polubień
Avatar of Rododendron
Rododendron

UFC
Light Heavyweight

14,140 komentarzy 46,320 polubień

I to jest prawdziwa walka wieczoru, a nie jakieś Gane-Ngannou czy inne podrabiańce

Odpowiedz polub

Avatar of Siedem
Siedem

NoLife FC

33,408 komentarzy 81,976 polubień

Straszny szit.

Czekam na to co pokaże Patryk Bogdan w kolejnej walce.

Odpowiedz polub

Avatar of MaloHombre
MaloHombre

PRIDE FC
Middleweight

6,750 komentarzy 24,523 polubień

Straszny szit.

Czekam na to co pokaże Patryk Bogdan w kolejnej walce.

Albo Bogdan Boner.

Odpowiedz 4 polubień

Avatar of lemmy
lemmy

PRIDE FC
Welterweight

6,498 komentarzy 22,366 polubień

Podobno Dana White oglądał całą galę, żeby nie przegapić walki Andryszaka. Po werdykcie, od razu, kliknął w Outlooku "send". Walki z Bajorem nie będzie.

Odpowiedz 7 polubień

Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,827 komentarzy 48,157 polubień

Wiecie jaki ma główny problem "Longer"? Jego managerem jest Kowalik który już zapowiedział, że chce by Michał bił się jak najczęściej się da i robił bardzo dużo walk. W skrócie Kowalikowi dalej się wydaje, że ubijanie serii rywali da Michałowi wejść do UFC bo Sajewskiemu to się udało np., po drugie myślę, że w UFC są na tego człowieka który im nasprowadzał bumów w skali UFC uczuleni (jakoś nawet Gwóźdź potrafi dziś swoim zawodnikom DWCS ogarnąć), po trzecie jeśli serio Michał ma się bić jak najczęściej to czuję, że tacy rywale będą stałym punktem lub jacyś fenomenalni Polacy w stylu Żołowskiego (raz się tak przejechał i przegrał z Czajczyńskim) lub Zapadka czy inny Buliński.

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...
Avatar of Rododendron
Rododendron

UFC
Light Heavyweight

14,140 komentarzy 46,320 polubień

Wiecie jaki ma główny problem "Longer"? Jego managerem jest Kowalik który już zapowiedział, że chce by Michał bił się jak najczęściej się da i robił bardzo dużo walk. W skrócie Kowalikowi dalej się wydaje, że ubijanie serii rywali da Michałowi wejść do UFC bo Sajewskiemu to się udało np., po drugie myślę, że w UFC są na tego człowieka który im nasprowadzał bumów w skali UFC uczuleni (jakoś nawet Gwóźdź potrafi dziś swoim zawodnikom DWCS ogarnąć), po trzecie jeśli serio Michał ma się bić jak najczęściej to czuję, że tacy rywale będą stałym punktem lub jacyś fenomenalni Polacy w stylu Żołowskiego (raz się tak przejechał i przegrał z Czajczyńskim) lub Zapadka czy inny Buliński.

Kurde, patrząc w skali naszego kraju to możemy Longera zaliczyć do szerokiej czołówki ciężkich, ale o jakim UFC my tu w ogóle mówimy? Pierdolenie dla samego pierdolenia. Z poważnych skalpów to jedynie Kita i Smoldarev (na siłę jeszcze Sanczo Forczi :lesnarhappy:), a jak przychodziło co do czego to wpierdol od Komara, de Friesa, trochę lepszego brazylijskiego króla nokautu, Darko czy też w rewanżu z Kitą. Serio, to pierdolenie o UFC to nieśmieszny żart, zwłaszcza jeśli mówimy o gościu, który jeśli przegrywał to z reguły nie po bliskich decyzjach, a przez skończenia po zebraniu na łeb.

Odpowiedz 6 polubień

click to expand...
Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,827 komentarzy 48,157 polubień

Kurde, patrząc w skali naszego kraju to możemy Longera zaliczyć do szerokiej czołówki ciężkich, ale o jakim UFC my tu w ogóle mówimy? Pierdolenie dla samego pierdolenia. Z poważnych skalpów to jedynie Kita i Smoldarev (na siłę jeszcze Sanczo Forczi :lesnarhappy:), a jak przychodziło co do czego to wpierdol od Komara, de Friesa, trochę lepszego brazylijskiego króla nokautu, Darko czy też w rewanżu z Kitą. Serio, to pierdolenie o UFC to nieśmieszny żart, zwłaszcza jeśli mówimy o gościu, który jeśli przegrywał to z reguły nie po bliskich decyzjach, a przez skończenia po zebraniu na łeb.

Taa... dla mnie "Longer" jakby się znalazł w UFC jakimś cudem to byłby Grabowski bis. Trzy wpierdole i do FEN-u. Tylko Grabowski miał przed wejściem do UFC pas M-1 i walki z naprawdę mocnymi nazwiskami wygrane, a Longer prócz wymienionych to wygrywał z mocnych nazwisk z tym Innocente (przeszłość w UFC, swego czasu top K1), Słowińskim (który jednak też głównie K1), Cutelabą (który dziś jest w rankingu UFC, ale jednak wagę niżej) i tyle. Do tego mówimy o zawodniku który mając ponad 20 walk zawodowych bił się z Andrzejem Kulikiem (!!!), albo z tym całym Grigore.

Odpowiedz 5 polubień

click to expand...
Avatar of Rododendron
Rododendron

UFC
Light Heavyweight

14,140 komentarzy 46,320 polubień

Taa... dla mnie "Longer" jakby się znalazł w UFC jakimś cudem to byłby Grabowski bis. Trzy wpierdole i do FEN-u. Tylko Grabowski miał przed wejściem do UFC pas M-1 i walki z naprawdę mocnymi nazwiskami wygrane, a Longer prócz wymienionych to wygrywał z mocnych nazwisk z tym Innocente (przeszłość w UFC, swego czasu top K1), Słowińskim (który jednak też głównie K1), Cutelabą (który dziś jest w rankingu UFC, ale jednak wagę niżej) i tyle. Do tego mówimy o zawodniku który mając ponad 20 walk zawodowych bił się z Andrzejem Kulikiem (!!!), albo z tym całym Grigore.

No i chyba jakiekolwiek gadanie o UFC dla Longera na tym forum możemy w tym momencie uciąć. K1 to nie mma, Gokhan Saki niech będzie tu najlepszym przykładem. Trzeba to potraktować jako typową motywacyjną gadkę, pierdolenie dla gawiedzi i tyle

Odpowiedz 3 polubień

click to expand...
Avatar of PaulPGR
PaulPGR

UFC
Middleweight

11,827 komentarzy 48,157 polubień

No i chyba jakiekolwiek gadanie o UFC dla Longera na tym forum możemy w tym momencie uciąć. K1 to nie mma, Gokhan Saki niech będzie tu najlepszym przykładem. Trzeba to potraktować jako typową motywacyjną gadkę, pierdolenie dla gawiedzi i tyle

Problem, że on serio to mówi o UFC i wierzy, że mógłby się tam dostać. Po to głównie odszedł z KSW... ale nie ma na to szans. Jakby drogę do UFC torowało duże doświadczenie i nabite rekordy to szanse tam dostaliby np. Buliński i Radziszewski. Nawet Rębecki powoli chyba traci nadzieje, że wejdzie na nabitym rekordzie do UFC.

Odpowiedz 6 polubień

Avatar of Rododendron
Rododendron

UFC
Light Heavyweight

14,140 komentarzy 46,320 polubień

Problem, że on serio to mówi o UFC i wierzy, że mógłby się tam dostać. Po to głównie odszedł z KSW... ale nie ma na to szans. Jakby drogę do UFC torowało duże doświadczenie i nabite rekordy to szanse tam dostaliby np. Buliński i Radziszewski. Nawet Rębecki powoli chyba traci nadzieje, że wejdzie na nabitym rekordzie do UFC.

Tak jak pisałeś wyżej, dopóki nie kończy się kontrakt w którejś z poważnych organizacji, gdzie się wyróżniałeś (Bellator, ONE, ACA czy inne ruskie mordobicia jak M1 czy FNG) to jedyna droga wiedzie przez DWCS, a tam, no sorry, z całym szacunkiem dla Longera, będzie szybka pizda na łeb i bon voyage

Odpowiedz 4 polubień

click to expand...
Avatar of Gienek
Gienek

UFC
Middleweight

11,201 komentarzy 22,427 polubień

Tego się każdy spodziewał

Odpowiedz polub

Avatar of De_Nekst_Best
De_Nekst_Best

BAMMA
Heavyweight

1,070 komentarzy 2,762 polubień

No cóż, jeżeli taka walka jest ME gali FEN to chyba wszystko mówi o poziomie tej organizacji. Autentycznie oglądając ta gale zacząłem doceniać ostatnie KSW, które wydawało mi się dosyć słabe, ale jednak Jóźwiak stanął na wysokości zadania i zrobił coś jeszcze gorszego. :frankapprove:

Odpowiedz 3 polubień

V
VelasquezMMA

Jungle Fight
Light Heavyweight

385 komentarzy 872 polubień

czas na kogos lepszego michal moze on?

Odpowiedz 2 polubień

Avatar of jd0490
jd0490

UFC
Heavyweight

19,727 komentarzy 58,162 polubień

Brawo Michał
Bardzo wymagający rywal
Kazdy inny werdykt odebrany był by jako jebany żart
Ema

Odpowiedz polub

Avatar of VikingIno
VikingIno

Brutaal
Super Heavyweight

657 komentarzy 1,100 polubień

Albo Bogdan Boner.

No mogli by wrzucić już kolejny sezon bo nudno bez egzorcysty

Odpowiedz polub