Świetny pojedynek Kacpra Formeli z Kamilem Łebkowskim na gali FEN 29 w Ostródzie! Zwycięsko z tego starcia wyszedł „Polish Machida”, reprezentujący klub Mighty Bulls Gdynia. Formela wygrał przez nokaut w trzeciej rundzie.

Jako pierwszy trafił Formela, zaatakował swojego rywala prawym sierpowym. Zawodnik z Gdyni był aktywny od samego początku starcia i to on przejął inicjatywę w wymianach stójkowych. Kacper był szybszy od Kamila i regularnie punktował „Bombę” w pierwszej rundzie. Łebkowski starał się wywierać presję, jednak nie wyprowadzał przy tym wielu ciosów. Formela pracował na nogach i robił użytek z balansu ciałem oraz głową. Kacper świetnie atakował prawym sierpowym. Łebkowski zamykał rywala pod siatką, ale w dalszym ciągu brakowało uderzeń w jego wykonaniu. Kamil przyspieszył w końcówce odsłony, Kacper zanurkował po nogi, ale nie udało mu się utrzymać walki na ziemi. Kolejna próba była już udana i Formela zapisał na swoje konto sprowadzenie.

„Polish Machida” obalił Łebkowskiego po 15 sekundach drugiej rundy, jednak Kamil szybko wstał i odpowiedział uderzeniami. Kamil cały czas zajmował się zdobywaniem terenu w klatce i napieraniem do przodu, natomiast Formela nie przestawał punktować w stójce, kończąc udaną kombinację kolejnym sprowadzeniem. Reprezentant Mighty Bulls wylądował w gardzie Łebkowskiego. Po niecałej minucie Kamilowi udało się podnieść do stójki. Tempo pojedynku delikatnie spadło, Łebkowski nie wywierał już tak zdecydowanej presji. „Bomba” zaatakował kolanem, ale Kacper wszedł w tempo i walka ponownie trafiła do parteru. Łebkowski i tym razem nie dał się skontrolować na plecach. Końcówkę drugiej rundy lepiej zaakcentował Formela, który trafił kolejną kombinacją bokserską.

W trzeciej odsłonie Formela zaatakował precyzyjnym hakiem na korpus i ciosem na szczękę. Łebkowski upadł na deski, Kacper zadał jeszcze jedno uderzenie w parterze i sędzia ringowy od razu zainterweniował! „Polish Machida” zwyciężył przez nokaut! Formela odkuł się po dwóch porażkach w ostatnich występach i dopisał do swojego rekordu dziewiąte zwycięstwo.

Pełne wyniki gali FEN 29

Ależ nokaut 🔥🔥🔥 Kacper Formela nokautuje Kamil „Bomba” Łebkowski ⚡️📺 18:00 – Polsat Sport Fight📺 20:00 – Super Polsat📺 22:30 – Polsat Sport

Opublikowany przez Sobota, 22 sierpnia 2020

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.