vanzant-paige

(Fot. Dave Mandel / Sherdog.com)

Do ciekawego starcia w dywizji słomkowej kobiet dojdzie na gali UFC on FOX 15. Felice Herrig zmierzy się z Paige VanZant. Zestawienie zostało ogłoszone wczoraj w programie UFC Tonight na kanale FOX Sports 1.

20-letnia VanZant (MMA 4-1) w UFC zadebiutowała pod koniec listopada ubiegłego roku. Na jednej z gal z cyklu „Fight Night” zastopowała ciosami Kailin Curran w trzeciej rundzie pojedynku. Paige walczy zawodowo od ponad dwóch lat. Zawodniczka miała brać udział w 20. edycji „The Ultimate Fightera”, jednak z udziału w programie wykluczył ją młody wiek. W kolejnej walce zmierzy się z jedną z uczestniczek wspomnianego wcześniej reality show.

Herrig (MMA 10-5) to doświadczona zawodniczka MMA. Zawodowo walczy od ponad sześciu lat. Ma za sobą występy w organizacjach Bellator MMA i Invicta FC. 30-letnia Felice powraca po udanej debiutanckiej walce w UFC. Poddała balachą Lisę Ellis w drugiej rundzie pojedynku na grudniowej gali UFC – The Ultimate Fighter Finale 20.

VanZant z Herrig zmierzą się ze sobą 18 kwietnia 2015 roku na gali UFC on FOX 15. Walką wieczoru tej gali ma być pojedynek Luke’a Rockholda z Lyoto Machidą.

1 KOMENTARZ

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.