Gamrot MamedK

Aż dwie walki majowej gali KSW 35 w Sopocie trafiły do majowej edycji pojedynków spoza największych amerykańskich organizacji, które trzeba zobaczyć. Na listę przygotowywaną przez portal Sherdog.com trafiły pojedynki Mameda Chalidowa z Azizem Karaoglu oraz Mateusza Gamrota z Mansourem Barnaoui.

Tak opisano walkę Mameda

Ostatnich 11 zawodników, którzy próbowali pokonać Mameda Khalidova poległo. To jest doskonały wynik niezależnie od tego gdzie miał miejsce. Takie serie po prostu nie mogą być ignorowane.

Khalidov położy na szali swój doskonały rezultat 11 wygranych walk z rzędu w starciu w którym bronić będzie mistrzowskiego pasa KSW z Azizem Karaoglu na KSW 35. Mistrz nie przegrał ani jednej walki od czasu porażki przez decyzję z Jorge Santiago ponad sześć lat temu.

Uważany przez niektórych za najlepszego średniego poza UFC, Khalidov ostatni raz walczył 28 listopada zeszłego roku, na gali KSW 33, kiedy to zdemolował latającym kolanem Michała Materlę zdobywając tym samym złoto organizacji KSW. Zajęło mu to wszystko zaledwie 31 sekund. 35-letni Khalidov, wygrał 29 ze swoich 31 walk przed czasem, a aż 24 z nich w pierwszej rundzie. Jego lista ofiar obejmuje Melvina Manhoefa i mnóstwo weteranów UFC: Santiago, Tor Troenga, Igora Pokrajaca, Miquela Falcao, Kendalla Grove, Rodney`a Wallace`a, Jesse Taylora, Matta Lindlanda i Jamesa Irvina.

Mało znany Karaoglu podejdzie do najważniejszej walki w karierze mając na swoim koncie 3 wygrane z rzędu. 38-letni Turek ostatni raz walczył na KSW 33, gdzie łatwo odprawił Falcao poświęcając na to zaledwie 30 sekund. Wszystkie dziewięć wygranych walk Karaoglu zakończył przed regulaminowym czasem.

a tak Mateusza Gamrota:

Utalentowani Gamrot i Barnaoui będą rywalizować o wakujące mistrzostwo KSW w wadze lekkiej podczas walki w Polsce. 25-letni Gamrot wygrał wszystkie 10 swoich walk, kończąc sześć z nich przed czasem. Do klatki KSW wejdzie po pokonaniu przez TKO w 2 rundzie niepokonanego wcześniej Marifa Piraeva.

23-letni Barnaoui, zdobył już pas mistrza British Association of Mixed Martial Arts, ma również zwycięstwa nad Colinem Fletcherem oraz Curtem Warburtonem i Maximem Divnichem. Do tej pory pokonali go tylko 3 zawodnicy – Kevin Lee, Islam Makhachev oraz Ivan Ivan Buchinger. Wszyscy przez decyzję.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.