Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski fot. instagram.com/pudzianofficial

Podczas gali KSW 51, która odbędzie się 9 listopada Zagrzebiu, w walce wieczoru tego rękawice skrzyżują Mariusz Pudzianowski (12-7, 7 KO) oraz Erko Jun (3-0, 3 KO). Dzień po ogłoszeniu tego pojedynku Mariusz Pudzianowski, tradycyjnie wrzucił do swoich mediów społecznościowych film, w którym opowiedział nieco o ostatnim treningu.

Rano nie chciało im się robić treningu, ale swoje trzeba zrobić. Było 45 minut delikatnego rozbiegania, 5 razy 5 minut z ciężarkami jedynkami, czyli tzw. walka z cieniem no i niedziela zaliczona.

Co jednak zaskakujące, Mariusz powiedział również, że nie zamierza już przesadzać z ciężkimi treningami.

Fajnie aż się robi jak nie muszę orać. Powiedziałem sobie, nie będę już orał. Co chciałem w sporcie to osiągnąłem. Teraz ma mi to sprawiać przyjemność, a nie że na treningu mam rzygać. Chyba trochę sportem już rzygam, ale lubię go robić. Ponarzekam, ponarzekałem, ale dalej wojuję.

60 KOMENTARZE

 1. I to jest biznesman, można się tylko uczyć. Po ostatniej gali KSW zobaczył, że cyrk nie ma innego wyjścia jak korzystać z usług Maria i Mameda, więc Mario cyk, szybciutko nagrał filmik po podwyżeczkę. Szapo ba panie Marianie.

 2. Jak to mawial klasyk "wiecej rzygania na treningu to mniej rzygania w oktagonie" czy jakos tak. Food for thought :tysoncoffe:

  :razz:udziaonicbyniedao:

 3. Dlatego nie chcial rewanzu z Koleckim tylko wzial walke z Junem. Bez spinki i tak kondycji ma zawsze na 2 min to po chuj sie spinac na Szymona. Poza tym czy on kiedys ciezko trenowal do jakies walki:lol:tarcze z Arbim, kopanie w worek i takie tam…

 4. Orał nie będzie ale plon chętnie zbierze. Mario będzie wychodził do oktagonu jak Bob Sapp, tak długo jak będą płacić.

  Jeszcze dużo radości nam Pudzian dostarczy.

 5. Dlatego nie chcial rewanzu z Koleckim tylko wzial walke z Junem. Bez spinki i tak kondycji ma zawsze na 2 min to po chuj sie spinac na Szymona. Poza tym czy on kiedys ciezko trenowal do jakies walki:lol:tarcze z Arbim, kopanie w worek i takie tam…

  Mi się wydaje, że Mariusz właśnie od zawsze trenuje ciężko, ale rzadko trenował mądrze i to jest jego problem. Ma swój świat, swoje przekonania i nigdy nie dał sobie przemówić do rozsądku. Machanie sztangą, dobry gen i dobra szpryca starczyły na strongmanów, to wyszedł z założenia, że nikt go pouczał nie będzie w mma, cierpliwy kamień ugotuje, zrobi tarcze z Arbim, poskacze przez oponę do porzygu i odpali każdego 😀

  Już od jakiegoś czasu Mario wspomina w postach czy na filmach, że z zawodowym sportem kończy i że będzie się tym bawił, czyli w sumie idealnie żeby powalczyć w KSW z wykreowanymi postaciami albo freakami i odłożyć na emeryturę jeszcze trochę grosza.

 6. I to jest biznesman, można się tylko uczyć. Po ostatniej gali KSW zobaczył, że cyrk nie ma innego wyjścia jak korzystać z usług Maria i Mameda, więc Mario cyk, szybciutko nagrał filmik po podwyżeczkę. Szapo ba panie Marianie.

  Tak na poważnie to Mario kasę potrafi i lubi robić. Jak skończy już karierę sportową i całą tą energię włoży w biznesy to może niezły hajs z tego zarabiać. Już sama jego osoba jest marką, do tego ma liczne kontakty w wielu branżach – myślę, że po zakończeniu kariery o Mariuszu wciąż będzie głośno.

 7. – :kawulpokapoka:Mariuszku, odświeżysz się trochę dzięki reżyserowi i kelnerowi, to pozapierdalasz, ale lekko. Pasuje?

  -:razz:udziaonicbyniedao:

 8. I to jest biznesman, można się tylko uczyć. Po ostatniej gali KSW zobaczył, że cyrk nie ma innego wyjścia jak korzystać z usług Maria i Mameda, więc Mario cyk, szybciutko nagrał filmik po podwyżeczkę. Szapo ba panie Marianie.

  KSW da mu podwyżkę za te ciężkie sparingi z jego cieniem. Jego własny cień ma już dość tych katorżniczych przygotowań, ale nie Pudzian. On się nie poddaje. Ciekawe ile lat jeszcze będzie odcinał kupony w KSW?

 9. Patrzcie jak to teraz wyglada. KSW zatrudnilio Mariusza, żeby zbudował rozpoznawalność MMA w Polsce, żeby KSW mogło się rozwijać, a w dalszym ciągu tylko takie osobistosci jak Mariusz i Mamed są w stanie zagwarantować jakieś pieniądze. Nic się nie ruszyło. KSW trochę przespali swój czas.

 10. Patrzcie jak to teraz wyglada. KSW zatrudnilio Mariusza, żeby zbudował rozpoznawalność MMA w Polsce, żeby KSW mogło się rozwijać, a w dalszym ciągu tylko takie osobistosci jak Mariusz i Mamed są w stanie zagwarantować jakieś pieniądze. Nic się nie ruszyło. KSW trochę przespali swój czas.

  Nie przesadzaj. Wystarczy zamiast Parke – Wrzosek 2 w Belfaście zorganizować walkę Akopa albo Jurasa przeciwko Parobcowi i Narodowy będzie pękał w szwach.

 11. Nie mam nic do Pudziana, ale lekkie manipulacje przemyca:

  Co chciałem w sporcie to osiągnąłem.

  Nie do końca, bo chciał zdobyć mistrzostwo świata, rozjebać Sylvię, Fedora i każdego śmiałka, który ośmieli się ośmieszyć się w oktagonie z nim – bestią, która wyobrażała sobie, że rzuca marnymi 120 kilogramowymi grubaskami po całym oktagonie.

  Właśnie tego chciał.

  :fjedzia:

 12. Mario Król polskiego MMA. O nim jeszcze w szkołach będą uczyć. Może jak już definitywnie odwiesi sztangę na kołku, to może wywali kelnerów  (bo to on ich utrzymuje, nie oni jego) i weźmie się za organizacje gal, albo założy jakieś stowarzyszenie? Lepiej może by nie było, ale na pewno ciekawiej.

  branżę hotelarską ostatnio dosłownie „rozkręcił”

 13. Hahaha, dopiero co wczoraj pomyślałem, że może coś takiego powiedzieć przed walką z Erko i cyyyk! xD Mariuszek nie będzie trenował, bo to by i tak nic nie dało. :crazy: Czyli tak jak pisałem – Pyton będzie zagrzebany w tej Chorwacji. :devil smile1:

 14. Mario to prosty chłop, ale nie głupi. Wie co jest 5 i nie będzie się przecież zarzynał, bo i tak włodarzyki mu sypną kasą jak trzeba. Pudzian może wyjść do klatki i w pierwszej sekundzie zostać znokautowany, nadal jest to najbardziej medialne nazwisko w polskim MMA.

  Patrzcie jak to teraz wyglada. KSW zatrudnilio Mariusza, żeby zbudował rozpoznawalność MMA w Polsce, żeby KSW mogło się rozwijać, a w dalszym ciągu tylko takie osobistosci jak Mariusz i Mamed są w stanie zagwarantować jakieś pieniądze. Nic się nie ruszyło. KSW trochę przespali swój czas.

  Trochę to mało powiedziane, tutaj poszła chyba prosta kalkulacja, wolą odcinać kupony i jak się wszystko samo wypali, to zawiną interes, na koniec waląc jeszcze że oni osiągnęli już wszystko w mma i chcą się zająć czymś innym. Kasę którą zarobili pochowali w skarpety zamiast inwestować dalej, ale po co ryzykować, jak coś jest głupie ale działa, to znaczy że nie jest głupie. W chuju mają polskie mma, zawodników, sport i wszystko, liczy się siano jak wszędzie.

  Moim zdaniem krs teraz próbuje umiędzynarodowić swoją organizację, dzięki czemu łatwiej znajdą na nią kupca, orz fikcyjnie podbiją wartość bo przecież mają fanów z CAŁEGO świata, a w Europie nie liczy się nikt. Nawet sprytne.

 15. Mariusz nie sparuje to po pierwsze. Więc hobbystyczna siłka i tarcze z piórkowym Arbim może robić do sześćdziesiątki. A to "nie oranie" to on już wdrożył tak mniej więcej w 2015 roku.

 16. Mariusz nie sparuje to po pierwsze. Więc hobbystyczna siłka i tarcze z piórkowym Arbim może robić do sześćdziesiątki. A to "nie oranie" to on już wdrożył tak mniej więcej w 2015 roku.

  mozliwe, ze i wczesniej. Dosc szybko on i jego trenerzy uzmyslowili sobie, ze z tej maki chleba nie bedzie i te jego "treningi MMA" to zwykla przyswirowka pod publiczke, czyli standardowa fikcja serwowana w tzw social mediach. Oczywiscie Mario trenuje ale dalej glownie rzuca tymi swoimi ciezarkami, pewnie nie takimi jak za czasow strongmena ale wszystko odbywa sie podobnie. Kondycja poprawila sie z 10 sekund do 30 i dalej wyglada jak napompowany kulturysta…

 17. Pudzianowi się odechciało trenować – kamień niedogotowany, skóra wystawiona na allegro po okazyjnej cenie, siekiera w drodze na księżyc, a żabie skrzydła rosną.

 18. Nie mam nic do Pudziana, ale lekkie manipulacje przemyca:

  Nie do końca, bo chciał zdobyć mistrzostwo świata, rozjebać Sylvię, Fedora i każdego śmiałka, który ośmieli się ośmieszyć się w oktagonie z nim – bestią, która wyobrażała sobie, że rzuca marnymi 120 kilogramowymi grubaskami po całym oktagonie.

  Właśnie tego chciał.

  :fjedzia:

  Lesnara jeszcze miał bić w walce o pas 😆

 19. Doszło między nami do nieporozumień. Ze swojej strony czuję, że Mariusz zagrał z nami nie fair, bo mówić, że oszukano nas to za duże słowo. To zawodnik, którego prowadzimy od początku. Do KSW trafił z rekordem 0-0. Wszystko, co osiągnął Mariusz Pudzianowski, zawdzięcza nam. Płaciliśmy mu nie tylko za walki, ale i jego przeciwników, którzy byli odpowiedzią na jego ambicje. Stworzyliśmy długoterminowy plan na zbudowanie Pudziana i wywiązaliśmy się z niego co do joty. Po czym on osiągnął określony pułap i zaczął stawiać nam warunki, łącznie z tym, że mówi otwarcie o zaprzestaniu rzygania. My się nie chcemy na to zgodzić. Nie po to gotujesz kamień, żeby dać ugotowany kamień komuś innemu. Mamy odpowiednie zapisy, umowy i to kto ma rację, rozstrzygnie sąd.

 20. Jak tak dalej będzie, to Kawulski vs Lewandowski na prelimsach będą walczyć.

  Róbcie screeny :roberteyeblinking:

 21. Mario to prosty chłop, ale nie głupi. Wie co jest 5 i nie będzie się przecież zarzynał, bo i tak włodarzyki mu sypną kasą jak trzeba. Pudzian może wyjść do klatki i w pierwszej sekundzie zostać znokautowany, nadal jest to najbardziej medialne nazwisko w polskim MMA.

  Trochę to mało powiedziane, tutaj poszła chyba prosta kalkulacja, wolą odcinać kupony i jak się wszystko samo wypali, to zawiną interes, na koniec waląc jeszcze że oni osiągnęli już wszystko w mma i chcą się zająć czymś innym. Kasę którą zarobili pochowali w skarpety zamiast inwestować dalej, ale po co ryzykować, jak coś jest głupie ale działa, to znaczy że nie jest głupie. W chuju mają polskie mma, zawodników, sport i wszystko, liczy się siano jak wszędzie.

  Moim zdaniem krs teraz próbuje umiędzynarodowić swoją organizację, dzięki czemu łatwiej znajdą na nią kupca, orz fikcyjnie podbiją wartość bo przecież mają fanów z CAŁEGO świata, a w Europie nie liczy się nikt. Nawet sprytne.

  Po tej frekwencji i wypowiedziach K&L tez sie zastanawialem czy te gale zagraniczne nie sa wlasnie po to zeby sprzedac caly ten cyrk … Skoro UFC jest w dupie a poszlo za ca.4mld$ to prawdopodobnie cyrk pojdzie za conajmniej 10mld zielonych

 22. Po tej frekwencji i wypowiedziach K&L tez sie zastanawialem czy te gale zagraniczne nie sa wlasnie po to zeby sprzedac caly ten cyrk … Skoro UFC jest w dupie a poszlo za ca.4mld$ to prawdopodobnie cyrk pojdzie za conajmniej 10mld zielonych

  Jaki cyrk czy wy polaczki naprawde niemozecie przebolec ze lewy z kawlem juz od 15l was ruch…. przyjdzie taki dawidpnt i mysly ze jest smieszny a tak naprawde jest kupą gówna ,ktore kawul mogłby wziąsc zawinąc w worek i wrzocic do wisły ;D

 23. Jaki cyrk czy wy polaczki naprawde niemozecie przebolec ze lewy z kawlem […]

  Lekcje odrobiłeś? Do dyktanda się przygotowałeś? :beczka:

 24. Ale jak to ? A mistrzem świata w MMA kto dostanie ? :travolta: Mario nie dotrzymałeś obietnicyred card

 25. Jaki cyrk czy wy polaczki naprawde niemozecie przebolec ze lewy z kawlem juz od 15l was ruch…. przyjdzie taki dawidpnt i mysly ze jest smieszny a tak naprawde jest kupą gówna ,ktore kawul mogłby wziąsc zawinąc w worek i wrzocic do wisły ;D

  Mniej nienawiści, więcej ortografii.

 26. Jest ktoś w stanie wymienić wszystkich fanatyków KSW na tym forum? Dzięki temu zawężymy grono użytkowników podejrzanych o nowe multikonto.

  :beczka:

 27. Jaki cyrk czy wy polaczki naprawde niemozecie przebolec ze lewy z kawlem juz od 15l was ruch…. przyjdzie taki dawidpnt i mysly ze jest smieszny a tak naprawde jest kupą gówna ,ktore kawul mogłby wziąsc zawinąc w worek i wrzocic do wisły ;D

  Oj źle się dzieje w tym KSW. Takich agresywnych i desperackich ataków jeszcze tu nie było. Cyrk się powoli zwija i tym samym ciepła posadka się kończy, co Wojek? :lesnarhappy:

 28. Ale z wami @Ron jedzie haha

  Jak amatorzy xD

  Nudy dzisiaj na forum, jakby się jeszcze jakaś gównoburza rozpętała to nie miałbym nic przeciwko. @Ron postaraj się chłopie.

 29. Nudy dzisiaj na forum, jakby się jeszcze jakaś gównoburza rozpętała to nie miałbym nic przeciwko. @Ron postaraj się chłopie.

  Chłop dobrze trolluje. Wkurwił w chuj osób xD

 30. Kurwa w sumie zjebałem mogłem nie pisać nic ajajajaj

  Złapaliśmy zarzutkę ( w moim przypadku celowo) punkty wpadają na konto Rona.

  :fjedzia:

 31. Swoją drogą ciekawe jest ta natura ludzka  że sie ludziom tak twarz starzeje a ciało wygląda młodo.

 32. 1. Wiek robi swoje.

  2. Pudzian wie, że jest gwiazdą KSW #1 choćby wjechał do klatki na wózku.

  3. Bycie czempionem intergalaktycznym chooja daje, pewnie się zorientował, że KSW notuje złą prasę a obsada jubileuszu była dramatycznie słaba, więc po co się wysilać?

 33. Jaki cyrk czy wy polaczki naprawde niemozecie przebolec ze lewy z kawlem juz od 15l was ruch…. przyjdzie taki dawidpnt i mysly ze jest smieszny a tak naprawde jest kupą gówna ,ktore kawul mogłby wziąsc zawinąc w worek i wrzocic do wisły ;D

  Bo "kawul" to kurwa Paulie Cicero polskiego półświatka 😀 ile masz lat człowiewku że wyskakujesz do kogoś z takimi tekstami? Dorośnij i zrozum że to jest cyrk i jedynie show bo sportowej rywalizacji nie ma gdy w kółko mierzą się te same mordy , troszkę więcej dystansu do życia bo kiedyś sie zapomnisz i powiesz głośno co myslisz, a okaże się, że akurat trafisz na kogos kto moze wrzucic "worek" do Wisły . Jak chcesz podyskutować nie ma problemu ale to co zaserwowałeś to nie jest dyskusja ale obrażanie nie próbując zaakceptować że ktoś ma inną opinię

 34. W MMA mistrzem swiata juz nie bedzie, kasa za walki sie zgadza wiec myslac zdroworozsadkowo a jedyne co moze zaskakiwac to to ze mowi o tym wprost. Niektorzy wciskaja kit jak to oni nie trenuja a w rzeczywistosci jest zupelnie inaczej. Pudzian nie owija i ta deklaracja mowi nam jasno z jakimi rywalami bedzie sie teraz mierzyl co paradoksalnie dla KSW oznaczac moze tylko jeszcze wieksza ogladalnosc

 35. z jakimi rywalami bedzie sie teraz mierzyl

  Dlugo wyczekiwany pojedynek, tego chcą fani odkąd było darkneess – worrrior worrior  Aaaleeex Saaanduuu Luuuunguuu :bleed:

  :tysonhappy:

 36. Niech wydaje książke,że swoimi myślami i wypowiedziami. Foruna i sam jebnie sportem. 😉

  Mario ubij modela taka Polska tradycja!

 37. Mariusz otwórz Ty tą sieć hoteli.

  Proponuję zabawę na nazwę !

  Moje opcje: "CierpliwyPudzian" ; "PowerPudzian" ; "KamieńPudziana" ; "TwardyPudzian" ; "PudzianBand"

 38. Sorry ale dla mnie w idealnym scenariuszu… Pudzian powinien zawiesić rękawice po wygranej z Tyberiuszem na narodowym, walka z Bedorfem była mega niepotrzebna nigdy nie był w stanie pokonać Karola a co dopiero jak jest po 40stce obecnie to może czyścić fresków typu Erko ale jeśli teraz przejebie to definitywny koniec.

 39. Sorry ale dla mnie w idealnym scenariuszu… Pudzian powinien zawiesić rękawice po wygranej z Tyberiuszem na narodowym, walka z Bedorfem była mega niepotrzebna nigdy nie był w stanie pokonać Karola a co dopiero jak jest po 40stce obecnie to może czyścić fresków typu Erko ale jeśli teraz przejebie to definitywny koniec.

  Właśnie mnie zastanawia, kto byłby kolejnym przeciwnikiem Pudziana, gdyby przegrał z Erko Junem. :bye::mamed:

 40. Właśnie mnie zastanawia, kto byłby kolejnym przeciwnikiem Pudziana, gdyby przegrał z Erko Junem. :bye::mamed:

  Niezależnie od wyniku starcia z Erko walka Pudzian – Szpilka ma potencjał nawet na wyprzedanie Narodowego

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.