Emil Różewski w wywiadzie dla fighttravel.pl przed galą ACB 29, która odbędzie się na warszawskim Torwarze. Jego przeciwnikiem będzie były zawodnik UFC Paweł Pawlak, który będzie chciał za wszelką cenę udowodnić swoją wyższość nad przeciwnikiem WCA Fight Team i otrzymać ponowną szansę od organizacji UFC.

29 KOMENTARZE

 1. Mam nadzieję, że powoli idzie mi to coraz lepiej, bo przed każdym wywiadem, wracam do legendarnego wywiadu z Maciejem Kawulskim i łapie mnie stres.

 2. Dużo lepiej :beer:

  Cieszę się Def, więc przy okazji, będę starał się coraz częściej prowadzić wywiady 🙂

 3. "MR.HYDE"- o jaki legendarny wywiad z Kawulskim chodzi? Nie było mnie tu jakiś czas i nie jestem na bieżąco.  Ten wywiad jest całkiem w porządku.

 4. "MR.HYDE"- o jaki legendarny wywiad z Kawulskim chodzi? Nie było mnie tu jakiś czas i nie jestem na bieżąco.  Ten wywiad jest całkiem w porządku.

 5. Z Kawulem faktycznie tak sobie wyszlo ale bez przesady tragedii nie bylo , ale w porownaniu do wywiadu z Emilem to zanotowales gigantyczny progres.

 6. Jak moja żona chce się ze mnie pośmiać to mi go odpala hehe i ma niezły ubaw. Problem w tamtym wywiadzie, nie nie tylko sposób składania zdania, merytoryka, ale pytanie kto z kim przeprowadza wywiad. Zawołałem chyba Kawula, by mu opowiedzieć coś… :wall:

 7. W konfrontacji z Kawulskim podwinęła się noga takim starym wyjadaczom tego forum jak Perfumiarz czy Malinowski, więc to żaden wstyd ( ponadto współwłaściciel KSW, to ogólnie trudny rozmówca, w szczególności na początku kariery). Gdy przypominam sobie tamtą pamiętną videokonfę, to nie mogę powstrzymać się od śmiechu.  Eh, to dobre czasy były. 😉

 8. Najlepsze jest to że się nie poddałeś i dalej działasz, widać mega poprawę i szacun za to 🙂

  Robię swoje, cały czas Def jak widzisz, krok po kroku, i wielka wdzięczność dla MMA rocks za pomoc, od pierwszego kroku, kiedy postanowiłem zacząć działać 😉

 9. W konfrontacji z Kawulskim podwinęła się noga takim starym wyjadaczom tego forum jak Perfumiarz czy Malinowski, więc to żaden wstyd ( ponadto współwłaściciel KSW, to ogólnie trudny rozmówca, w szczególności na początku kariery). Gdy przypominam sobie tamtą pamiętną videokonfę, to nie mogę powstrzymać się od śmiechu.  Eh, to dobre czasy były. 😉

  Polecam oglądać od 2:28:30 dla ciekawskich 😉

 10. Polecam oglądać od 2:28:30 dla ciekawskich 😉

  Mój ulubiony moment w 2:37:17:D

  zobacz Hajsik jaki ty jesteś dziś dowcipny

 11. Wbijasz na ACB? Może wywiad z wiarą z Cohones :lol::lol: ? @Mr.Hyde

  Zobaczymy, mam zamiar, ale bardziej będziemy stawiać na relacje, to co do tej pory robiliśmy, wywiady przy okazji 😉 A co ekipa Cohones na ACB się zbiera?

 12. @Mr.Hyde będzie nas koło 10 osób 🙂

  To robimy Vlog Fight Travel Cohones, bez dwóch zdań. Przed Galą w koszulkach " Cohones" typowanie walk, co ty na to ?

 13. @Mr.Hyde nie wiem czy wszyscy mają bo ja nie mam.  Ale można zrobić coś takiego.  Pogadam z chłopakami.

  W koszulkach czy bez, trzeba coś zrobić 😉

 14. Mocno uszy mnie zabolały jak usłyszałem słowo odeszedł:facepalm: Emila zawsze dobrze się słucha to fakt. Szansę oceniam pół na pół i dla mnie nie ma faworyta w tej walce.

 15. Polecam oglądać od 2:28:30 dla ciekawskich 😉

  Piekna konfa .Jestem fanem elokwencji Kawula , mam wrazenie,ze ten koles moglby odniesc sukces w wielu dziedzinach .

 16. chuj, ja tam Kawula lubię :>

  i gdyby nie te pieprzone 30 milionów na koniec, to oddźwięk byłby zupełnie inny 🙂

  jak coś to jestem w knajpie :>

 17. hehe, Nie miałem tego na celu w żaden sposób, UFC jak oglądam to oglądam sam, KSW za to zawsze z żoną i nawet sama transmisję wykupuję 😉

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.