Już 11 września w Sofii irlandzki skandalista Norman Parke zawalczy z Vladislavem Kanchevem. Będzie to superfight na gali EFM SHOW 2. Transmisja w Polsce tylko w PPV.

Zawodnicy jakiś czas temu spotkali się w Bułgarii podczas trasy promocyjnej przed galą EFM Show 2. Powiedzieć, że się nie polubili to nic nie powiedzieć. Arogancki Parke mówi o sobie, że działa jak maszyna a to, że zmiażdży Kancheva na jego ziemi da mu dodatkową satysfakcję. Kanchev z kolei nazywa Normana drażniącym klaunem, który srogo zapłaci za swój niewyparzony język.

W tej rywalizacji doświadczenie jest po stronie Parke. Irlandczyk bił się choćby pod szyldem UFC. Dla giganta światowego MMA stoczył 9 pojedynków. W zawodowej karierze walczył 37 razy, 28 razy wychodząc z klatki jako zwycięzca. Najczęściej wygrywał przez decyzje, ale w Bułgarii niczego nie zamierza zostawiać w rękach sędziów.

Tak jak Kanchev, który liczy na nokaut. Jego najpotężniejszą bronią są przecież powalające ciosy i takimi właśnie zamierza poczęstować Normana. Bułgar dobrze boksuje, ale sukcesy na krajowym podwórku odnosił też w grapplingu. Dla niego walka z Parke jest najważniejszą w życiu. Dla kogo to starcie będzie lekcją pokory? Okaże się 11 września podczas EFM SHOW  2. Jedno jest pewne – pojedynek Parke-Kanchev może skraść show!

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.