Aż cztery nokauty zobaczyli kibice podczas gali EFM SHOW 2, która odbyła się w Bułgarii. W Sofii świetnie zaprezentował się Adam Soldaev, który „uśpił” swojego rywala już w pierwszej rundzie. Przed czasem swój bój w niezwykle widowiskowej formule CAGE BOX zakończył też Denis Załęcki. Rywal „Bad Boya” Jussi Halonen po walce trafił do szpitala ze złamanym oczodołem.

Halonen walkę z Denisem w najmniejszym ringu świata wziął na kilka dni przed galą EFM SHOW 2, bo kontuzji doznał Łotysz Krystaps Zyle, z którym początkowo miał mierzyć się Załęcki. Jak się okazało Fin szybko przekonał się o brutalnej sile „Bad Boya” oraz o tym, że Załęcki nigdy nie kalkuluje i zawsze daje z siebie maksa.

Już w pierwszej rundzie po porażającym ciosie Załęckiego Halonen padł. Lekarz nie pozwolił mu już kontynuować walki. Halonen trafił do szpitala a Załęcki na after party. Organizacja EFM SHOW zrobiła ukłon w stronę kibiców, którzy nie widzieli walki „Bad Boya” albo chcą ją zobaczyć jeszcze raz i udostępniła ten pojedynek do obejrzenia za darmo.

Jeśli macie ochotę zobaczyć pozostałe 3 nokauty, które miały miejsce na gali EFM SHOW 2 w Sofii dostęp do gali można jeszcze wykupić na www.efmshow.tv

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy (poniżej pierwsze 30)

...wczytuję komentarze...

PanTeodor

Oplot Challenge
Lightweight

20 komentarzy 18 polubień

Może jest tu ktoś komu się nudzi i może policzyć ilu krotnie on powiedział, że nie kalkuluje i się biije z każdym? :applause::applause:

Odpowiedz polub

m
miszaa

Oplot Challenge
Middleweight

106 komentarzy 96 polubień

Niższy i lżejszy o 10 kg przeciwnik, kto następny wystartuje do toruńskiego wojownika????

Odpowiedz polub

Jebuch

BAMMA
Bantamweight

751 komentarzy 1,844 polubień

Chyba w szatni zjadł wiadro białego.

Odpowiedz polub