Wineland

Eddie Wineland powraca do oktagonu po kontuzji szczęki. W pierwszej walce po powrocie do czynnych startów podejmie Bryana Carawaya.

Po ponad roku przerwy wraca Eddie Wineland (MMA 21-10-1).  Zawodnik ten w ostatniej walce, która odbyła się 10 maja, przegrał przez nokaut z Johnnym Eduardo (MMA 27-9). Następstwem tego KO była złamana szczęka. Wineland w 2013 roku walczył też o tymczasowy pas dywizji koguciej z Renanem Barao (MMA 33-2, 1NC). Brazylijczyk zastopował go obrotowym bocznym kopnięciem oraz dobił ciosami. Jedyne zwycięstwo w ciągu ostatnich dwóch lat kariery, Eddie zaliczył na Yvesie Jabouinie (MMA 20-10).

Bryan Caraway (MMA 19-7) wyzwał do pojedynku Winelanda już ponad rok temu – miesiąc po tym jak przegrał on z Eduardo. Eddie był wymieniony z szeregiem innych zawodników, jednak Winelandowi niezbyt się to spodobało i zaczął mówić o konfrontacji z Bryanem jeszcze zanim wiedział kiedy wróci do oktagonu. Caraway w ostatnim boju zaliczył porażkę z rąk Raphaela Assuncao (MMA 23-4). Wcześniej jednak miał dwa zwycięstwa z rzędu. Kolejno z Bedfordem oraz Perezem.

Walka planowana jest na UFC on FOX 16, które odbędzie się 25 lipca w Chicago.

Sztuki walki od 2004 roku. Pierwsza gala MMA - 2007. Instruktor Sportu, czarny pas w nunchaku jutsu. Pasy w Kenpo Jiu Jitsu i Sandzie.

3 KOMENTARZE

  1. Myślałem, że Eddiemu już nie będzie chciało się wracać, no ale skoro jemu się chce, to war Eddie !

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.