14798947_1267613366616621_492764957_n

Klub MMA Devil Poznań zaprasza na seminarium ze świeżo upieczonym mistrzem federacji FEN – Joiltonem „Peregrino” Santosem (MMA 12-4 1NC), które odbędzie się 20 października w Centrum Sportowym „Halkownia” przy ulicy 28 czerwca 222 w Poznaniu. Początek seminarium o godzinie 18:00.

Pochodzący z Brazylii „Peregrino” w swoim debiucie dla organizacji Fight Exclusive Night pokonał mistrza wagi lekkiej, Romana Szymańskiego, odbierając mu mistrzowski pas. Po gali FEN 14 przyjechał do Poznania, gdzie w klubie Edwina Raczyńskiego przeprowadzi dwugodzinne seminarium.

17 KOMENTARZE

 1. No i gra gitara, niech się zadomawia. Jest szansa, że chłopak nie spierdoli z Polski po wsze czasy jak inny mistrz FENu.

 2. Hmm, ciekawe jak kontrakt z FEN.

  Jestem pewny że jeszcze przed walką z Szymańskim Joint Santos mógłby isc do UFC. To jest nazwisko na poziomie, co najwyżej zawodnicy klasy UFC(Alex Oliveira) byli w stanie go pokonac.
  Teraz UFC wezmie go od razu.
  Pytanie czy FEN przy kontrakcie dalo mu blokade w przypadku zdobycia pasa? Jezeli tak, to jaka?

 3. halibut

  Hmm, ciekawe jak kontrakt z FEN.

  Pytanie czy FEN przy kontrakcie dalo mu blokade w przypadku zdobycia pasa? Jezeli tak, to jaka?

  Jak UFC się do niego odezwie to on w dupie będzie miał blokadę jakiegoś fenu 😆 .

 4. Viser

  Jak UFC się do niego odezwie to on w dupie będzie miał blokadę jakiegoś fenu 😆 .

  On może miec, ale UFC nie sięga po zawodników mających zobowiązania kontraktowe wobec innych promotorów.

 5. To musi być smutne, że Brazol który pokonał Romana przylatuje i daje seminarium w mieście w którym rodak na co dzień żyje, trenuje. 😆

 6. Wątpię by UFC było nim zainteresowane w najbliższym czasie po tym jak zaprezentował się na TUF 3 Brasil (2014) (a zaprezentował się słabo)Poza tym ostatnie dwie walki, bilans 1:1.W tym kontekście dziwią mnie jeszcze bardziej @viser Twoje uwagi o potencjalnym rywalu z Brazylii, którego proponowałem (Ismael de Jesus) dla Borysa. Cyt. ' Jakiś kurwa brazol z dżungli'. W tym samym TUFie pierwszą walkę ten 'brazol z dżungli' wygrał przez TKO w 1r, przegrał tylko z Warleyem Alves, co wstydu nie przynosiA tutaj urywek walki w której Joilton Santos jest demolowany przez 'brazola z dżungli'https://www.youtube.com/watch?v=pTYkmoMcwxgZaślepienie KSW czy złośliwość? Od razu napiszę, że z relacji pisanych wynika, że walka od początku była pod dyktando 😀

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.