Znany z nietypowych metod treningowych Diego Sanchez podzielił się z fanami historią o spotkaniu z UFO w swoim rodzinnym mieście w Albuquerque w Nowym Meksyku.

Weteran UFC i jeden z najbardziej ekscentrycznych i enigmatycznych zawodników w sporcie MMA, Diego Sanchez podzielił się na Twitterze historią o paranormalnym spotkaniu podczas treningu w rodzinnym mieście w Albuquerque w Nowym Meksyku.

„Pracowałem nad energią na moim tarasie, kiedy UFO leciało prosto na mnie” – napisał Sanchez na Twitterze. Zawołałem córkę, „szybko, szybko ”, widziała, jak ta rzecz unosi się zaledwie kilkaset metrów dalej. Albuquerque to miejsce gdzie często można to zobaczyć. Ale to gówno weszło dzisiaj ze mną w kontakt, było oczywiste, że mnie obserwuje”.

„Dziś potężny portal świetlnej energii został otwarty” – dodał Sanchez w kolejny wpisie. „Jeśli kiedykolwiek była noc, aby połączyć się z wszechświatem, to jest właśnie ta noc. Świętowałem i łączyłem się przez cały dzień”.

Zapytany sarkastycznie przez fana czy udało mu się nagrać to niesamowite zjawisko Sanchez odpowiedział:

„Zamknij się! To był 67 raz kiedy widziałem coś takiego. Musisz ufać kiedy jesteś błogosławiony takim zjawiskiem. Nie biegniesz wtedy po telefon tylko podziwiasz coś co zaprzecza prawom grawitacji”.

Diego Sanchez ostatni raz walczył we wrześniu na gali UFC 253, kiedy przegrał przez decyzję z Jake’iem Matthewsem. Ta porażka była poprzedzona zwycięstwem przez dyskwalifikację nad Michelem Pereirą, przegraną przez decyzję z Michaelem Chiesą i zwycięstwem przez TKO nad Mickey Gallem.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.