Desmond Green może mieć spore problemy z prawem. Według policji na Florydzie, zawodnik UFC brał udział w wypadku, w którym zginęły dwie osoby. Green stracił kontrolę nad swoim samochodem, wjeżdżając na sąsiedni pas. Zawodnik uderzył w inny pojazd, powodując wypadek, w którym uczestniczyły jeszcze dodatkowo trzy inne auta. Dwie kobiety zginęły, a kilka osób doznało mniejszych urazów.

Teraz policja stara się ustalić dlaczego Green stracił panowanie nad pojazdem. 28-latek 2 tygodnie przed wypadkiem został złapany przy innym zdarzeniu oraz na jeździe bez aktualnych dokumentów. Później policja zatrzymała go za jazdę bez aktualnych tablic rejestracyjnych. Według policjanta, czuł on marihuanę w pojeździe. Sam zawodnik przyznał, że miał wtedy narkotyki wepchnięte w buta. Green miał pojawić się w sądzie 20 sierpnia, lecz tego nie zrobił. Jak tylko wydano nakaz jego aresztowania, zawodnik przełożył sprawę sądową na 30 sierpnia.

Zapytany przez MMAjunkie o komentarz Desmond odmówił. Najważniejszym w sprawie będzie wynik toksykologii zawodnika. Policja bada sprawę i ma zamiar sprawdzić co robił Green przed samym wypadkiem.

Amerykanin ma zmierzyć się na UFC w Moskwie z Mairbekiem Taisumovem. Według Rosjanina, walka jest cały czas aktualna, lecz nie wiadomo jak rozwinie się ta sytuacja.

40 KOMENTARZE

 1. Nie uczestnikiem a sprawca. Niezależnie od tego, co było powodem utraty panowania, to on spowodował wypadek. Ale tez czytałem ten artykuł, który przetlumaczyles razem z tytułem 😉

 2. Nie uczestnikiem a sprawca. Niezależnie od tego, co było powodem utraty panowania, to on spowodował wypadek. Ale tez czytałem ten artykuł, który przetlumaczyles razem z tytułem 😉

  Właśnie zastanawiam się czy można już tak napisać, bo tak naprawdę nie stwierdzili jeszcze dosłownie, że to on jest sprawcą, dlatego nie chciałem tego pisać.

 3. Marycha byla grana na bank. Oby alko nie bylo i nic mocniejszego bo pojdzie na kilka lat do puchy. Ladny ananas z niego widze.

 4. Właśnie zastanawiam się czy można już tak napisać, bo tak naprawdę nie stwierdzili jeszcze dosłownie, że to on jest sprawcą, dlatego nie chciałem tego pisać.

  Mnie zdziwił ten nagłówek w stosunku do tego co było napisane w tekście. Może chodzi o zasadę „innocent unless proven guilty” i gazety w us nie mogą napisać inaczej bo mogłyby się narazić na ewentualny pozew, w wypadku uniewinnienia takiej osoby.

 5. Do odstrzału bydlaka jeżeli to nie wina, że coś w aucie się rypło.

  W cadillacu escalde? Nie sądzę… :jimcarrey:

 6. moze akurat mysleli o samobojstwie albo mieli raka

  Napisałbym coś ale to by się tylko kwalifikowało do usunięcia albo na materiał który ZiołoDziekan wysłałby do Prokuratury/ Organizacji Monitorowania Zachowań ….

 7. To pouczające, że człowiek w 21 wieku, nieskażony pewną barbarzyńską religią, jest w stanie napisać tego typu komentarz. Myślę, że naziści mieli dużo lepsze pseudoargumenty na wyparcie ogromu ludzkich tragedii.

 8. moze akurat mysleli o samobojstwie albo mieli raka

  wyluzujcie chlopaki zwyczjnie odpisal na post co mu 1 przyszlo do glowy i tyle..

 9. wyluzujcie chlopaki zwyczjnie odpisal na post co mu 1 przyszlo do glowy i tyle..

  Wiem, że funkcja pt. "myślenie" w mózgu Bastka jest przeważnie wyłączona, ale tutaj już przeszedł samego siebie

 10. Typowy czarny,  zarobil troche kasy, zjebal sprawe , idzie do pierdla,  wychodzi i trafia do grupy przestepczej z innymi czarnymi,  a za dwa lata znajduja go zacpanego w aucie albo zastrzelonego..

 11. Typowy czarny,  zarobil troche kasy, zjebal sprawe , idzie do pierdla,  wychodzi i trafia do grupy przestepczej z innymi czarnymi,  a za dwa lata znajduja go zacpanego w aucie albo zastrzelonego..

  Thug life :fjedzia:

 12. To jak to jest ? Walka na horyzoncie a tu trawka ? To jest ta USADA czy jej nie ma w koncu ?

  A co ma USADA do trawki?

 13. A co ma USADA do trawki?

  W trakcie walki nie można mieć nawet śladu z tego co kojarzę. Pytanie ile to gówno się utrzymuje w organiźmie.

 14. W trakcie walki nie można mieć nawet śladu z tego co kojarzę. Pytanie ile to gówno się utrzymuje w organiźmie.

  Zapytaj Diazów i jeszcze parę innych zawodników 😆

  Poza walka może palić ile chce i USADA ma gowno do tego. Oby w czasie walki tylko nie wykryto.

 15. Poza walka może palić ile chce i USADA ma gowno do tego. Oby w czasie walki tylko nie wykryto.

  Aha, ok, myślałem, że cały czas jak wyjdzie w trakcie badań to dupa.

 16. Myślę, że naziści mieli dużo lepsze pseudoargumenty na wyparcie ogromu ludzkich tragedii.

  Może te miliony Żydów też myślało o samobójstwie lub miało raka.

  :zakręcony:

 17. W trakcie walki nie można mieć nawet śladu z tego co kojarzę. Pytanie ile to gówno się utrzymuje w organiźmie.

  Zależy, co będą badać.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.